folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Youtube'tan Para Kazanmak Artık Zorlaştı

Youtube'tan Para Kazanmak Artık Zorlaştı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

tüm ülke olarak mal bir vasfı olmayan bir anlık parıldamayla kendini kanuni zanneden insanlar yaratıyoruz

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

tüm ülke olarak mal bir vasfı olmayan bir anlık parıldamayla kendini kanuni zanneden insanlar yaratıyoruz

Halk vasıflı değil ki yarattığı insanlar vasıflı olsun

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Kanalıma abone olmayı unutmayın

Beğendiyseniz beğen butonuna basmayı unutmayın

NoktaliVirgul tarafından 16/Haz/17 11:14 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Malum enes batur. Adam aldığı Camaro'nun videosunu çekti geçende. HanginiDe var camaro? Veya ne kadar mücadele verdiniz almak için.Türkiye de şov sektörü para kazandırıyor.

Kiralık çıktı hocam o araba. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Benim en anlam veremediğim çok güzel eğitim videoları var adamlar uğraşmış güzelde anlatmış ama izlenme oranları çok düşük ama nerede saçma sapan bir video görsem bu tür yararlı videoları 20 30 katı izlenme alıyor. Birşeyler öğrenmektense boş vakit geçirmeyi seviyoruz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    motka bunu yazdı

Benim en anlam veremediğim çok güzel eğitim videoları var adamlar uğraşmış güzelde anlatmış ama izlenme oranları çok düşük ama nerede saçma sapan bir video görsem bu tür yararlı videoları 20 30 katı izlenme alıyor. Birşeyler öğrenmektense boş vakit geçirmeyi seviyoruz.

https://www.tahribat.com/forum/oecd-pisa-2015-aciklandi-yine-sonlardayiz-tesekk-225009

https://www.tahribat.com/forum/oecd-egitim-endeksi-turkiye-sondan-dorduncu-sirad-223980

https://www.tahribat.com/forum/bos-gezen-genclerin-maliyeti-25-milyar-dolar-223520

Hocam benim açtığım konular. Anla memleketteki toplum kültür ve eğitim seviyesinin nasıl diplerde olduğunu.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Müridler, çare ayağınıza geldi

https://chrome.google.com/webstore/detail/video-blocker/jknkjnpcbbgcbdbaampbjlhkcghmgfhk Bu linkteki chrome eklentisi ile sevdiğiniz youtube kanallarını ekleyip sadece onları takip edebilirsiniz.

Bu da export ettiğim listem:

[{"key":"NDNG - Enes Batur","type":"channel"},{"key":"Ali Baba channel","type":"channel"},{"key":"PG - Orhan","type":"channel"},{"key":"Sokak Düelloları","type":"channel"},{"key":"Youtuber Savaşları","type":"channel"},{"key":"NDNV - Mustafa Yayla","type":"channel"},{"key":"RT Portalı","type":"channel"},{"key":"Minecraft Evi","type":"channel"},{"key":"BelgoTürk","type":"channel"},{"key":"İstanbullu Gelin","type":"channel"},{"key":"FurkanYamanHD","type":"channel"},{"key":"Yusuf","type":"channel"},{"key":"SÖZ Verdik Vatanımıza","type":"channel"},{"key":"Ahmet Aga","type":"channel"},{"key":"Söz Dizi","type":"channel"},{"key":"Duygu Özaslan","type":"channel"},{"key":"Cesur ve Güzel","type":"channel"},{"key":"Muhteşem Yüzyıl: Kösem","type":"channel"},{"key":"Engincan İşlek","type":"channel"},{"key":"MB Videoları","type":"channel"},{"key":"Murat Can Bozyer","type":"channel"},{"key":"Oyun Konsolu","type":"channel"},{"key":"İçerde","type":"channel"},{"key":"AtariKafa","type":"channel"},{"key":"Orkun Işıtmak","type":"channel"},{"key":"Orkun Işıtmak 2","type":"channel"},{"key":"Şu Anda Buradasınız","type":"channel"},{"key":"TV tube","type":"channel"},{"key":"Berdan Büyükşahin Videoları","type":"channel"},{"key":"BelgoTurk","type":"channel"},{"key":"WhyShy","type":"channel"},{"key":"Duygu Köseoğlu","type":"channel"},{"key":"NDNG - Baturay","type":"channel"},{"key":"Duru Önver","type":"channel"},{"key":"MuratAbiGF","type":"channel"},{"key":"Burak Oyunda","type":"channel"},{"key":"Dost Kayaoğlu","type":"channel"}]

NoktaliVirgul tarafından 16/Haz/17 16:15 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

@Florenzi Haklısın hocam.Fakat bu sonuçların yanlış yönledirme ve eğitim sisteminin eseri olduğuna inanıyorum.Doğru bir yönlendirme ve eğitimle bu ülkede çok iyi yerlere gelecek insanlar var bence.Bu şartlara rağmen gerçekten güzel çalışmalara(Tübitak her ne kadar kabul etmesede) imza atmış insanlar var.Neyse bu konu uzar konuyu dağıtmayım.Umarım ileride çalışan ve üreten bir toplum oluruz tek temennim bu yönde.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

enes batur kimdir diye bakim dedim videosunu izlerken poppy den bahsettiğini gördüm

poppy'i açtım.. hayatımda gördüğüm en malca şeydi. yani o kadar gereksiz birşey ki, şu küçük çocukların renkleri öğreniyoruz videoları bile daha iyi kaldı yanında.gelelim olaya, kızın videoları 1m izleniyor... Sonra bu kadar salakça şeyden nasıl para kazanıyor bu millet diyorum ve işime geri dönüyorum :(

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

enes batur kimdir diye bakim dedim videosunu izlerken poppy den bahsettiğini gördüm

poppy'i açtım.. hayatımda gördüğüm en malca şeydi. yani o kadar gereksiz birşey ki, şu küçük çocukların renkleri öğreniyoruz videoları bile daha iyi kaldı yanında.gelelim olaya, kızın videoları 1m izleniyor... Sonra bu kadar salakça şeyden nasıl para kazanıyor bu millet diyorum ve işime geri dönüyorum :(

Poppy deki muhabbet farklı . ben yakalayamadım tam olarak ama farklı bir muhabbet dönüyor orda.

Şifreli birşeyler olabilir satanizm vs vs gibi. Veya siyasal birşeyler olabilir. Bilmiyorum ama onu da yakında patlatırlar gibime geliyor. Çok ilginç videoları var saçma değil hocam :/

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 6002 Toplam Mesaj: 47
youtube youtube