folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Zaman Gazetesi Karikatürü Sansürledi

Zaman Gazetesi Karikatürü Sansürledi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    fatihack bunu yazdı:
    -----------------------------
    ortada sansürlü bir karikatür var evet kendi çapınızda yaptığınız eleştirilerde sizi bağlar ve hakkınızdır buna diyeceğim yok.ama sen adamın anlatmaya çalıştığını anlamayıp adama kıt demişsin benim tepkim bunaydı.neyse.
    o kadar haber var konu ile ilgili, sansürlü karikatürün birsürü kopyası gösterilmiş.
    hala daha gazete elimde diyor, ne diyebilirdim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Abi adamlar zaman'ın resmi sitesinden gazeteyi gösteriyo hâlâ ısrar ediyosunuz..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

tartıştıgınız konuya bakın.

bakalım nereye gidecek sonu.

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    zaman türkiye nin en çok okunan 2. dergisi diyorlar.
    en çok basılan belki 1. dergisi ama kimsenin okuduğunu sanmıyorum. hatta her apartmanın köşesine sıkıştırılmış zaman gazetelerini görünce bedava dağıtıldığına karar kılıyorum. her gün aynı yerde gazete oluyor çünkü. başka hiçbir gazete bi yere sıkıştırılmış değil ama zaman öyle.
    yada abonelik diye tarikat üyelerini toptan kandırıyolar cammiiiye yardım ayağına abone ediyorlar çok ucuza.

bence "on kişinin okuduğu zaman bir kişinin okuduğu hürriyetle aynıdır" okunan kelime sayısı olaraktan.
    bb

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı:

Quetzalcoatl,FireX  hakaret olarak algılamayın ama galiba beni anlamamakta ısrar ediyonuz lan gazete elimde diyom öle bişe yok diom hala inanmayanlar görsün şu bu.....la hadi haber doğru diyelim bendek, gazetede nie maymun duruyo buna açıklık getir.lütfen yoksa bendeki gazete büyülümü?icine cinmi girdi?bu haber doğruysa bumaymun nie burda yaaa.hem Quetzalcoatl sanane oluyor anlamadım firexle adam akıllı konuşuyoz sende aradan çık sivri zekalık yapıp beni zorlayacağını sanıyorsun boşuna yorulma

la aha yeni tekrar çektim zamanı bile aynı 08.08.2008 ne bu yaw

hoca bana bişey olduğu falan yok..ama şu zaman gazetesini hala savunman biraz garip..sana sürüyle siteden link verdim yine inanmıyosun bütün Türkiye yanlış bi sen doğru öyle mi ?

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

Cradle-Of-Filth bunu yazdı:
    en çok basılan belki 1. dergisi ama kimsenin okuduğunu sanmıyorum. hatta her apartmanın köşesine sıkıştırılmış zaman gazetelerini görünce bedava dağıtıldığına karar kılıyorum. her gün aynı yerde gazete oluyor çünkü. başka hiçbir gazete bi yere sıkıştırılmış değil ama zaman öyle.
    yada abonelik diye tarikat üyelerini toptan kandırıyolar cammiiiye yardım ayağına abone ediyorlar çok ucuza.

bence "on kişinin okuduğu zaman bir kişinin okuduğu hürriyetle aynıdır" okunan kelime sayısı olaraktan.
    bb

bildiğim kadarıyla bazı öğretmenlerevlerine 2 gazete filan alıyorlar ve okulda okudukları için evlerinde bir daha okumaya ihtiyaç duymuyorlar. ama orada büyük bir rakam sözkonusu (400.000 500.000 gibi) böyle yaparak en fazla 5.000 6.000 oynar bence.

. . .. . ... .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    8 8 2008 de sansür yok 05 08 2008 e bak inanmayan arkadaş

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    http://www.zaman.com.tr/ezaman.do gir buraya ve tarihi 08.08.08 seç ve pdf dosyasını yani o günün gazetesini indir ve son sayfaya bak ya da dur ben bi resim koyıyım herkes görsün..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    Quetzalcoatl bunu yazdı:
    http://www.zaman.com.tr/ezaman.do gir buraya ve tarihi 08.08.08 seç ve pdf dosyasını yani o günün gazetesini indir ve son sayfaya bak ya da dur ben bi resim koyıyım herkes görsün..

inanmıyoruz abi paintte silmişsin resmen :|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    Buremba bunu yazdı:

Cradle-Of-Filth bunu yazdı:

bb

bildiğim kadarıyla bazı öğretmenlerevlerine 2 gazete filan alıyorlar ve okulda okudukları için evlerinde bir daha okumaya ihtiyaç duymuyorlar. ama orada büyük bir rakam sözkonusu (400.000 500.000 gibi) böyle yaparak en fazla 5.000 6.000 oynar bence.

tabi hocam dediğin de doğru ben ayrıca şu kapı önlerine bırakılan zamanlardan şüpheleniyorum her apt. da görüyorum bilmem sizde görüyonuz mu

Toplam Hit: 10711 Toplam Mesaj: 73