Anıtkabir'de Oyun Parkı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Hocalar bu nedir? Yahu! Böyle iş mi olur? Bir de kalkmışlar Atamızın mezarına oyun parkı yapmışlar da o çocukları severdi vs. vs. Salak Salak işlerin sonu gelmiyor memlekette ! 

Bu memlekette ki ahlaki çöküş beni kahrediyor. Valla yaşabileceğimi gözüm kesse Orta Asya devletlerine, Macaristana felan yerleşeceğim. 

Ya herşeyi geç sahil kenarında bir yerde çalışınca hele ki geceleri yeni neslin halini görünce kahroluyorum. 15 -16 yaşında çocuklar ot- çöp vs kullanır hale gelmişler ve bunu marifet sanıyorlar. Tek amaçları biriyle aşk yaşamak, sex yapmak ve ayrılıp yenisini bulmak. Hayatta ki tek amaçları başkalarını ezmek, aşağılamak ve bundan zevk almak olmuş. Ben Ankaralıyım yemin ediyorum belki 2 senedir Ankara havasını açıp da bulunduğum ortamda dinlemedim. Benim ciğerim yanıyor her gün şehit geliyor nasıl açayım biz böyle yetişmedik diyorum. Bizim zamanımızda mahallede biri öldüğünde adam 90 yaşında bile olsa 1 hafta radyo- Tv açılmaz, şarkı-Türkü söylenmez eğlenir görünülmezdi. Mezarda eğlenmek de neyin nesi kafe felan ? Bu elalem ne der? Lafı var ya cennetlik bir sözmüş meğerse. Onun sayesinde saygımız, terbiyemiz, kültürümz vardı. Şimdi değerlerin gittiğini görmek bana çok koyuyor belki o günleri gördüm diye. Yeni nesili gördükçe kendimi 26 değil de 66 yaşında biri gibi hissediyorum. Tanrı herşeyi bana ters zamanda verdi bu da aynısı, tükürdümün coğrafyasına 1300'ler de gelmek varken tutup da bu çağda gelmek var ya Tanrının kuluna eziyetinden başka şeyi değil. 

Bütün bunları bilip yaşayıp bir de milliyetçi olmak üstüne de Anıtkabir gibi benim kabem olan bir yere böyle işler yapıyorlar ya kalbime hançer saplıyorlar. Ankarada yaşasam belki bir delilik eder ben yakardım orayı diye düşünüyorum belki de yalnızım bu konuda bilmiyorum ama dediğim gibi zaten bu çağa da ait hissetmiyorum kendimi..

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/anitkabire-oyun-parki-tepki-cekti-1407086/

#edit : Resim.

Ne Mutlu Türk Doğana..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

olmasına laf demem  ancak oraya öyle plastikten degil adam gibi ahşaptan şartlarına uygun birşey oslaydı güzel olurdu 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Her zamanki gibi yavaş yavaş işte. bunun sonu nereye gidecek bakalım

umit tarafından 23/Eyl/16 20:36 tarihinde düzenlenmiştir

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Şimdi yine küfredicem banlıyacaklar 

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Çocuklar sıkılıyormuş. Sıkılsın. Eğlence yerimi lan ora. Bayramlarda mezarlık ziyaretlerinde de sıkılıyor çocuklar ama mezarlıklara da yapılmamalı oyun parkı. Olmaz yani.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

MNG kargo yaptırtmış. Nasıl torpil buldularsa artık.

mkyb tarafından 23/Eyl/16 20:38 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hangi kabirde oyun parkı var?  sinsice anıtkabir i TÜRK MİLLETİ nden soyutlamaya çalışacaklar. ama; nafile!!!

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Kendilerine gelince 1000 odalı saraylar

İş Paşa 'ma gelince kıytırıktan bir iki oyuncak.

Yüzünüzden pislik damlıyor...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    bobilor zytung haberi fln zannettim gerçekmiş la AllahinOglu tarafından 23/Eyl/16 21:52 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Bari tasarıma uygun yapsaydınız.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Hakikaten saçmalık olmuş,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 20837 Toplam Mesaj: 171
anıtkabir milliyetçilik cumhuriyet ata laiklik