Anıtkabir'de Oyun Parkı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    hokomoko bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Chpliler de enteresan vesselam... Kendi kaoslarını yaratıp yayıyor sonra en çok da kendileri inanıyorlar... Gezide de bir sürü benzer yalan haber vardı, tomanın ezdiği insanı gözüyle gördüğünü iddia eden milletvekili mi biri canlı yayına çıkmıştı.. İnternetten bulunup gezide oldu diye yayılan fotoğraflar falan fistan... 

Parkını kur, üstünden biraz vakit geçsin orada niye park var diye isyan et :d

bi kere de ülkeyi ileriye taşıyacak bi fikir atın ortaya be, ona bok at, buna bok at, kılıçdaroğlan iki kelimeyi toplayıp konuşamaz, muhalefet partisisin sen muhalefet yap be.. 

Neyse, cmylmz dan daha çok gülüyorum kılıçdaroğlu ve tayfasına :) 

selametle

Örnek veriyorsun. Ama daha beterinin akape'de oldugunu görmüyorsun.

Gezi de gezi diye tutturuyosun ama tayyipin türbanli bacilarina saldirdiklarini, camilere icip icip geldiklerini görmüs gibi taniklariyla anlattigini duyunca kafayi kuma gömüyosunuz.

Chp belki enteresanliklar yapiyo olabilir ama akape gibi ülkenin agzina sicmiyo.

Akape kendi yarattigi gülen örgütüne bu ülkede darbe yaptirmaya calisti. Tiyatro icabi. Üstüne insanlari sokaklara dökerek pisi pisine ölmelerine göz yumdular.

30 Agustos'u iptal edip actiklari köprüde davullu zurnali gobek attilar.

Gülünecek birsey varsa o da bu ülkenin son 14 senede düstügü bu hallerdir.

Chp bunca zamandir akape yolsuzluklari ile, akapenin siyasi terörü ile aslinda cok güzel mücadele ediyo. 

Kanka sen liseli sivilceli ergensin belli git 31 cek anlamassin sen

terbiyeli konus gelir sana cektiririm otuzbirimi.

Düsünecek beynin yoksa alintilama yazdiklarimi.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Partiden baımsız olarak paylaşıyorum bu videoyu, muhalefete geçenin hali budur, az gülelim de gerginliğimiz azalsın :)
    https://www.facebook.com/oruc.aybars/videos/10154508356769257/?hc_ref=NEWSFEED

TheBattal tarafından 26/Eyl/16 20:35 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı

Partiden baımsız olarak paylaşıyorum bu videoyu, muhalefete geçenin hali budur, az gülelim de gerginliğimiz azalsın :)

bu videnun tamamı varmı acaba  ya da  adı nedir tam olarak 

edit buldum sayın bakanım isimli diziymiş.

https://www.youtube.com/watch?v=2oWEC9qv7JI

KaptaN tarafından 26/Eyl/16 21:43 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    TheBattal bunu yazdı

bu videnun tamamı varmı acaba  ya da  adı nedir tam olarak 

edit buldum sayın bakanım isimli diziymiş.

https://www.youtube.com/watch?v=2oWEC9qv7JI

Bana gerek kalmamış :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Güzel diziye benziyor kaliteli oyuncular  varmış  2. Bölümüde yarın izleyecem

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=yK18fq2YuNU 

birkaç videoya bakayım dedim bu videoya denk geldim  :) 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Chpliler de enteresan vesselam... Kendi kaoslarını yaratıp yayıyor sonra en çok da kendileri inanıyorlar... Gezide de bir sürü benzer yalan haber vardı, tomanın ezdiği insanı gözüyle gördüğünü iddia eden milletvekili mi biri canlı yayına çıkmıştı.. İnternetten bulunup gezide oldu diye yayılan fotoğraflar falan fistan... 

Parkını kur, üstünden biraz vakit geçsin orada niye park var diye isyan et :d

bi kere de ülkeyi ileriye taşıyacak bi fikir atın ortaya be, ona bok at, buna bok at, kılıçdaroğlan iki kelimeyi toplayıp konuşamaz, muhalefet partisisin sen muhalefet yap be.. 

Neyse, cmylmz dan daha çok gülüyorum kılıçdaroğlu ve tayfasına :) 

selametle

Örnek veriyorsun. Ama daha beterinin akape'de oldugunu görmüyorsun.

Gezi de gezi diye tutturuyosun ama tayyipin türbanli bacilarina saldirdiklarini, camilere icip icip geldiklerini görmüs gibi taniklariyla anlattigini duyunca kafayi kuma gömüyosunuz.

Chp belki enteresanliklar yapiyo olabilir ama akape gibi ülkenin agzina sicmiyo.

Akape kendi yarattigi gülen örgütüne bu ülkede darbe yaptirmaya calisti. Tiyatro icabi. Üstüne insanlari sokaklara dökerek pisi pisine ölmelerine göz yumdular.

30 Agustos'u iptal edip actiklari köprüde davullu zurnali gobek attilar.

Gülünecek birsey varsa o da bu ülkenin son 14 senede düstügü bu hallerdir.

Chp bunca zamandir akape yolsuzluklari ile, akapenin siyasi terörü ile aslinda cok güzel mücadele ediyo.

Yanlış biliyorsunuz. Gülen örgütünü akp yaratmadı, aynı yanlışı terörü akp cıkarttı olarak da biliyo insanoğlu. 1984 .pkk nın kurulusu ilk silahlı eylemi sanıyorum 1987 di. Bu fetöcüler orduya falan yada devlet kurumlarına ne zaman sızmaya başlamış ? Bilmiyorum hiç araştırdın mı, orduya ilk 1984 yılında girmeye baslamıslar. Anlatabiliyomuyum ? Ha dersen ki samimiydi rte ile f.g , fg nin bu ülkenin siyasi kanadında ciddi yer etmiş sağcı ve solcuların neredeyse tamamıyla samimi olduğu arşivlerde var zaten gidip araştırabilirsin. Yine yanlış hatırlamıyorsam, samimi olmadığı tek kişi Erbakan'dır. Ama şunu dersen olur; akp fetöcülerin ordu da devlette yada kurumlarda işte olduklarını biliyodu. Evet biliyodu. Bunu önceki hükümetlerde biliyodu. Devamı var ama yazmayacağım simdi. Belki sonra yazarım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek

Bu kadar boş işlerle uğraşan bir güruh olamaz ya.Orada MILITARY Cafe var.Adı bile ingilizce ve kafe ! Oraya kabir ziyaretinemi kahve içmeye mi gidiyorsunuz ?
    Mesele park, bahçe,çocuk , oyun falan değil.Ülkede muhalefetin boş işlerle uğraşma kotasında boşluk oluşmuştur, ondandır bu yaygara.Yoksa akıllı adamın uğraşacağı işler değil.

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Muhalefet için büyük insanlık için s*ktiri boktan bir adım.

MUHALEFETUS HALKUS PARTİYUS

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

- Şort giyen kadın

- anıtkabir çocuk parkı

- seni şort giyen kadına benzetirim

- albayrağın mail hesapları

- çeşitli yerlerde pkk saldırıları 10 şehit 

yine birileri düğmeye bastı piyonlar oynuyor gerçek gündemden uzaklaşıyoruz saçma konulardan şehit haberini bile sallamıyor millet

bilmem bhatırlayan varmıdır. müslüm gündüz fadime şahin olaylarını çocuklar namaz kılıyor olaylarını sonra 28 şubat gelmişti.

yine at gözlüyle bakanlar 15 temmuza tiyatro deyip sonra çark edenler arkadaş piyon olmayın vezir olun şah olun 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 21018 Toplam Mesaj: 171
anıtkabir milliyetçilik cumhuriyet ata laiklik