Anıtkabir'de Oyun Parkı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Austen bunu yazdı

Halkın iradesiyle muhalefet destekçisi ötekilerin iradesi bir mi?

Seni tanimayan ciddi sanacak hulog muamelesi goreceksin, bari bi emoji koysaydin (:

izzmarit tarafından 01/Eki/16 20:44 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

adam ben çok zekiyim bu çağın insanı değilim, gençliğe acıyorum falan kafasında ama kaydırak görünce sinir krizi geçiriyor, küçük beyin diğerlerini daha küçük görme eğilimi gösteriyor demekki

zeka ile ilgili iltifatına Teşekkürler ben söylemesem de böyle bir şey.. 

bu arada 26 yaşımda olmama rağmen ben hala salıncakta sallanabilen biriyim kardeşim çocuksu yanım hep vardı. o sebeple kaydırak bende böyle bir hissi ancak anıtmezar da olunca oluşturuyor. normal bir parkta 30 - 40 yaşına rağmen kayan insan görürsün akşamları. sence bu bir anıt mezarda olur mu? orası lunapark degil anlatmaya çalıştığımız o dur yani.. çağa ait hissetmemek bu değil daha bir saat önce otobüste bir çocukla lavga ettim. sebebi de şu ; herif arka koltuğa kız arkadaşıyla uzanmış yiyişiyor millet de mal mal bakıyor. ben susamadım işte sonunda kavga çıktı. suçlu olan çocuk köpek gibi çemkiriyor hangi çardayız diye.. Bütün bunlar olurken millet yine mal mal bakıyordu.. bu çağ onun dediği yaşadığı gibi bir çağ. benim aidiyet hissedemediğim bir çağ yani.

Ne Mutlu Türk Doğana..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Halen hepiniz uyuyorsunuz

http://www.hurriyet.com.tr/ikinci-darbe-iddialari-ohal-icin-mi-ortaya-atiliyor-40235251

Anıtkabilir olayıda tamamen birşeylerin denemesidir.

Martech tarafından 02/Eki/16 01:55 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isbara
    isbara's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Halen hepiniz uyuyorsunuz

http://www.hurriyet.com.tr/ikinci-darbe-iddialari-ohal-icin-mi-ortaya-atiliyor-40235251

Anıtkabilir olayıda tamamen birşeylerin denemesidir.

sanki biz hayır desek ohali uzatmayacaklar :) bahaneye gerek yok ki devlet onların istediğini yaparlar
    ohalin devam etmesine kim karşı çıkarsa ototmatikman fetöcü ilan eder seslerini keserler tıpkı kendilerinin eleştiren ve tayyipçi olmayan kim varsa fetöcü ilan ettikleri gibi
    göt kıllarınıda örgütledin mi yeterde artar bile mecliste de salt çoğunluğa sahipler
    fetöcülerin hepsi akp den çıktı abisi kardeşi vekillerine kadar bu göt kıllarındaki akla şaşıyorum hala hala chp yi ve diğer partileri suçlayabiliyorlar ya harbi beyin yoksunu bunlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

bu sefer de futbol sahası çıktı. Adamlar illa iç savaş çıkartacak, suriye bitti sıra bize geldi..

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/anitkabire-simdi-de-hali-saha-yaptilar-1437110/

Baturay_Turkmen tarafından 09/Eki/16 23:24 tarihinde düzenlenmiştir

Ne Mutlu Türk Doğana..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Milli takıma mı üzülsem halı saha yapımına mı üzülsem bilemedim.Tavafınızı tersten mi yapıyorsunuz biraz ibadet ü taatlerinizi dikkatli yapın. Ortadan kaldırsalar haberiniz olmayacak.

Halı saha 4 tane vida ile birleştirilen br şey değil ne zaman yapmışlar haberiniz var mı?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ruykeci imamlardan sonra Atatürk düşmanı Anıtkabir komutanlığı :) Cross Dresser savcılardan sonra pedofili cb danışmanı... bu ülke nereye gidiyor amk.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

resimde ibnelik var. resmin sağ tarafındaki kafeyi niye çekmemişler acaba _?

hayır parkı sökenler yine pis dudaklarına ruj süren maturelerin gereksiz kocaları. hiç orada genç dinamik göremedim.

park yapımı ciddi bilgileri gün yüzüne çıkardı. atatürkçülük eriyor bitiyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

resimde ibnelik var. resmin sağ tarafındaki kafeyi niye çekmemişler acaba _?

hayır parkı sökenler yine pis dudaklarına ruj süren maturelerin gereksiz kocaları. hiç orada genç dinamik göremedim.

park yapımı ciddi bilgileri gün yüzüne çıkardı. atatürkçülük eriyor bitiyor.

bitmiyor susuyor.. Devlet onların elinde diye Atatürkçüler sonana işler çığırından çıkarsa ancak öç alma hırsıyla hareket ederler.. 

Baturay_Turkmen tarafından 10/Eki/16 13:08 tarihinde düzenlenmiştir

Ne Mutlu Türk Doğana..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

14 yıldır öğrenilemeyen şey; hükümetin algı yönetimi ve gündem değiştirmedeki uzmanlığı.

Haydi en büyük meseleyi yine halı saha yapalım, 2 gün sonra kalktığında da zafer naraları atarız.

@zalimadam

Genç nesil nasıl karşılasın ki? Eğitimde dipten bir nefret söylemiyle yetiştiriliyorlar. Evlerin çoğunda a-hbr gibi kanallar sürekli açık ve aleni şekilde pek çok konuyu çarpıtarak, kötüleyerek sunuyorlar. Bu ortamda yetişen bir gencin içinde Atatürk sevgisi beklemek çok abes.

Okulların çoğu imam hatip oldu. İmam hatipte Atatürk devrimleri vs. mi anlatılıyor sanıyorsunuz? Okullarda daha Atatürk posteri bile yok. O bile batıyor. 

C.başkanı alenen yapılan kazanımları "zafer diye yutturuyorlar" diye eleştiriyor. Bu ortamda büyüyen herhangi birisinin bir acaba soru işareti oluşturması normal. Mevcut hükümet eğitim politakalarından önce azıcıkta olsa eğitim almış gençlerle şimdiki nesil arasında çok büyük fark var. Alın yeni yetme bir öğrenciyi karşınıza bazı temel şeyleri sorun, anlayacaksınız. Zekasız bir nesil geliyor. Ve bu nesil ileride baskın hale gelecek, buna alışmak lazım.

Bu sebeple cehapeli teyzeler savunuyor gençler yok diyene kadar gençlerin neden katılamadığının sorgulanması lazım. Beğenmesek de o "dar fikirli" teyzeler hala daha en büyük savunuculardan, hatta son kalelerden birisi.

Austen tarafından 10/Eki/16 13:55 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 21019 Toplam Mesaj: 171
anıtkabir milliyetçilik cumhuriyet ata laiklik