Borsa Broker

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Benim gördüğüm görüntü sadece maliyet azaltma fırsatı. 

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Ebebe'de üç fon 3.5 milyon lotu %76.88 kar ile sattı. Kazançları yaklaşık 125 milyon

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Tepeden mallananları fena xiktiler.

T4ten ile aqaoqlu yine 4 ayak üstünde partilemeye devam edebilir . 

o yarın 1 taban daha yapıp yukarı zıplar gibi duruyor.

In every job there is a no
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

hocalar ben anlamam pek te

her hisse hemen hemen yıllık zirvesinde zaten 

şu an pikoloji 13k bist gidecek diye millet halka arzla beraber yardırıyor 

bakın ŞAŞMAZ İNDİKATÖR

NE ZAMAN 2 BLACKBERRY Lİ SİMİTÇİ  HİSSE SENEDİ KONUŞUR . ama karda ama zararda olun  fark etmez

KAÇIN 

o biraz efsaneye döndü bu aralar yeni girenler zararına mal satmıyor 1i 2si değil hiçbirisi zararına mal satmıyor. kimse satmayıncada tahtacı at koşturamıyor.

In every job there is a no
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuth
    tuth's avatar
    Erkek
    yNsr bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

hocalar ben anlamam pek te

her hisse hemen hemen yıllık zirvesinde zaten 

şu an pikoloji 13k bist gidecek diye millet halka arzla beraber yardırıyor 

bakın ŞAŞMAZ İNDİKATÖR

NE ZAMAN 2 BLACKBERRY Lİ SİMİTÇİ  HİSSE SENEDİ KONUŞUR . ama karda ama zararda olun  fark etmez

KAÇIN 

o biraz efsaneye döndü bu aralar yeni girenler zararına mal satmıyor 1i 2si değil hiçbirisi zararına mal satmıyor. kimse satmayıncada tahtacı at koşturamıyor.

enflasyon ve döviz sebebiyle böyle birşey oluyor. kaldı ki bist dolar grafiği bile yükselişte. kabaca 385-390 dolar ordan 320ye düşüş (bu doların yükselişiyle olacak gibi) ardından 500 dolara yükseliş olarak yol izleyecek gibi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Garanti de ebebek satmaya çalışıyorum 76.5 satmıyor 

Ykb ebebek almaya çalışıyorum 80 almıyor. 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Garanti de ebebek satmaya çalışıyorum 76.5 satmıyor 

Ykb ebebek almaya çalışıyorum 80 almıyor. 

Devre kesmiştir

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

#HATSN halka arza girmeyi unutmayın, uzun vadeli çıtırdan arada ekleme yapabilirim temel analiz olarak şirket şu şekilde.

https://www.youtube.com/watch?v=R4np5AJCiVg&t=15s&ab_channel=Yat%C4%B1r%C4%B1m101

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

#HATSN halka arza girmeyi unutmayın, uzun vadeli çıtırdan arada ekleme yapabilirim temel analiz olarak şirket şu şekilde.

Bugün halka arza katılacaktım vazgeçtim. 9 ila 11 lot arası bişey verir. Tarkim tavan bozmasını bekliyorum, Hatsan kote olana kadar Tarkim tavan bozarsa diye  nakitte bekliyorum. Hatsan tavan bozarsa ona da dalarım Ytd :)

Sepetinizde her zaman nakit bulundurun! 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

dondurma almaya gidiyordum. sokaktaki kahvehanenin getir götür yapan amcası çay götürdüğü adamlarla "7400'e düşecek bist" diye muhabbet ediyor. karşısındaki adam da "dede öyle demiyor ama..." diye cevap veriyordu.

bu bir satış sinyalidir :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 13771 Toplam Mesaj: 152
borsa broker yatırım