Borsa Broker

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Naçizane tavsiyem aracı kurumdan hesap açmanız,

Bankaya yüksek komisyon vermeyin. 

A1capital, Info gibi kurumlar iyidir uygulamaları da güzeldir. Genelde oranları 1000/2 komisyon alırlar. Bankaların oranı daha yüksektir.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı

A1capital, Info gibi kurumlar iyidir uygulamaları da güzeldir. Genelde oranları 1000/2 komisyon alırlar. Bankaların oranı daha yüksektir.

Mobil uygulamaları kötü gözüküyor yok mu daha düzgün gözüken

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    ehlikeyif bunu yazdı

Ben her ikisini de kullanıyorum Info bi tık daha iyi. Zaten yaptığın al sat hocam. 

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    ehlikeyif bunu yazdı

Ben her ikisini de kullanıyorum Info bi tık daha iyi. Zaten yaptığın al sat hocam. 

A1 capital 1000/5 aliyor ve 15 gecikmeli onun icinde ucret istiyor 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Ufak tefek seylere takılmayın arkadaşlar, bankanizdan alın geçin. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Herkese bol kazançlar dilerim. Öncelikle sağdan soldan duyduğunuz kağıtlara sakın girmeyin. Grafik okumayı öğrenin, teknik analiz değil ama kağıt hangi fiyattan nereye ne kadar zamanda gelmiş mutlaka bakın. Tavandan mal alıp tabandan satmayın. Paranızı tek kağıtta tutmayın, tek sektöre abanmayın. En az 4 en fazla 8 hisseli sepet yapın. Kaybettiğinizde üzülmeyeceğiniz parayı borsada değerlendirin. Giden trene binmeye çalışmayın, heyecan size hata yaptırır. Fk 10'dan yüksek kağıtlara pek girmeyin, bist 100 harici gezmeyin. Halka arza katılacak arkadaşlar şirket gelecek vaad vermiyorsa 2 3 tavan alın çıkın (elimde hala halka arzdan girdiğim astor ve cw enerji var :) 

Kimse borsanın düşeceğini ve yükseleceğini önceden bilmez, kâr realizasyonu yapılır düzeltmeler olur o ayrı konu lakin borsa çökecek haberlerine kulak asmayın, alım fırsatı olarak görün. Kısa vadeci olmayı pek tavsiye etmem, çekirge her zaman zıplama aldığınızı verirsiniz. İhracat yapan şirketlere odaklanın, haberleri dinleyin (yaklaşık 8 saat bloomberg ve ekotürk izliyorum) 

Aldığınız kağıt düşer, sattığınız kağıt çıkar ilk 2 gün sabırlı olun. Kâr zarar kardeştir ama kâr cebe yakışır. 

Haftaya kızıma (12) hesap açıp güzel bi sepet yapıcam. 3 temettü, 3 büyüme hissesi. Büyüme hisselerini 2 veya 3 yılda değiştiricem. 

Ben bunlarla uğraşamam diyorsanız alın yatırım fonlarını arkanıza bakmayın.. 

İşin içine girince ister istemez öğreniyorsunuz :)) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Fonlara ciddi miktarda gömüldüm. 

Totalde 60fona tüm parayı böldüm. 

Bakalım neler olacak. 

Tekil kağıda düşmeyin, değişken fonlara girin arkadaşlar.

fon alımı, satımı, vergisi vs. ile ilgili bilale anlatır gibi anlatan bi video vs var mı?

hiç anlamıyorum bu fon işlerinden.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Bunu köküne kadar öğreneceğin adamlar 200 300 bin tl'ni alır, genelde 20-30 milyonluk portföy yönetiyordur ve kendilerini kimseye ifşa etmezler, bizim eğitim aldığımız adam amerikalı bir borsacıydı o zaman 40 bin bayıldık 3 sene önce, sana şu kağıdı al bu kağıdı al demez. Sistemi öğretir gerçekten bu işi öğreneyim diyorsan 100 bin lirayı kenara koy, sonra kazanmaya başlarsın.

kimseden gidip hisse tavsiyesi alma bas parayı adam gibi eğitim al, ben kafayı kırdım alırım eğitim kendi portfoyümü yönetirim kimseye minnet etmem dersen bağlantı kurarım. ben o verdiğimiz parayı 2 haftada 1 hissede çıkardığımı biliyorum :)

Zeytun-i tarafından 15/Ağu/23 01:13 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Btcturk de borsa isine girdi. Btcturk hisse diye bi uygulamasi var, ve komisyonlari iyi. 

https://cdn.btcturk.com/eliptikyatirim/ELIPTIK_YATIRIM_KOMISYONLAR.pdf

Mobil uygulama kripto uygulamasinin neredeyse birebir aynisi ve komisyon oranlari ortak. Yani kriptoda yaptiginiz hacim borsadaki komisyonunuzu da dusuruyor.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

En öncemli konu telegram ve tweeter dan bakarak hisse almayın,öperler adamı.En son örnek Avhol

Bayraktı flamaydı çanak çömlek gibi uyduruk şeylerden uzak durun.Omuz baş omuz formasyonunu çok görürsünüz sağda solda,şimdiye kadar ben gerçekten matematiksel olarak çizilen OBO formasyonuna denk gelmedim.Borsada herşeyin bir matematiği vardır unutmayın.

Mumlardan veya iğnelerden çizilen saçma sapan çizgilere aldırış etmeyin,%99.9 u yanlış çizilmiştir.Onun da bir açısal değeri vardır,açısal olarak matematiğine uygun çizersiniz çizginizi fiyat ona uymaya çalışır,siz fiyata göre çizgi çekemezsiniz.Bu konuda çok iddalaşan oluyor,ama siz iddalaşmayın.Tepe noktasından çekeceğiniz bir çizgiyi gelişi güzel sağo sola kaydırarak üçgenler bayraklar direkler flamalar çizenlere gülün geçin.O çizgilerin her birinin belirli açılarda olması ZORUNLUDUR.

Bu işin eğitimi almamış,bakkaldı berberdi,kapıcının bilgiyasar bilen oğluydu,emekli mehmet amcaydı öneri hisselerinden uzak durun.

Hiç bir hisseye aşık olmayın.Yeri gelince kol kesmeyi bilin,

SAKIN AMA SAKIN,burası dip burdan döner diye yüklü alım yapmayın,bu gözler ne dipler gördü...

Gan ve fibo ya hakim olun,icho yu hayatınızın bir parçası yapın.

Trende girmiş bir hissesi almaktan sakın korkmayın.Bugün 3 ten almadıysan yarını bekle 4 liradan al.Trendden çıkan hisseyide döner diye satmamazlık yapmayın.Trendi bitmiş bir hissenin en iyi ihtimal düzeltme yapması ve trende girmesi en az 1-3 ay.

Bofa mal satıyır,ak yatırım topluyor gibi şeyleri hayatınızdan çıkarın.Bofa yabancı değil ayrıca,sende işlem yapabilirsin.Bofa bugün 5 liradan x hissesini yüklü satar 3 gün sonra 6 liradan aynı hisseti tekrer geri alır.Sadece bizim piyasada var sanırım bu o mal satıyor bende satayım mantığı.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
Toplam Hit: 13779 Toplam Mesaj: 152
borsa broker yatırım