Borsa Broker

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı
    C-force bunu yazdı

Masa her zaman kazanır 

Veya oyunu kuran her zaman kazanır 

Veya sistemi kuran her zaman kazanır 

Diye devam eder

Bence kendin görüp bildiğin uzmanlık alanın olan şeyleri alıp sat 

Çok yanlış.Borsa kumar değildir.İyi bir eğitimden sonra hayalini dahi edemeyeceğiniz paraları kazanabilirsiniz.Bist100 harici hisslere buluşmamayı kendinize kural olarak koyun.

Kumar demedim , suyun başını tutan her zaman fazla kazanır , alt kişi veya kişiler hep az kazanır

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    Kaan bunu yazdı

Arkadaşlar tekil hisseye girmeyin. Hisse senedi fon sepetlerine girin. Tacirler, a1, denizbak vs çok güzel portföy hazırlıyor. İşi ustasına bırakın. 

Kesinlikle katılıyorum. 2022 nin son aylarından beri bu şekilde ilerliyorum.

HVZ, NNF ve HKP fonlarım var. Aylık ortalama %20-%30 bırakıyor.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Arkadaşlar tekil hisseye girmeyin. Hisse senedi fon sepetlerine girin. Tacirler, a1, denizbak vs çok güzel portföy hazırlıyor. İşi ustasına bırakın. 

Kesinlikle katılıyorum. 2022 nin son aylarından beri bu şekilde ilerliyorum.

HVZ, NNF ve HKP fonlarım var. Aylık ortalama %20-%30 bırakıyor.

Hocam biraz bilgi verirmisiniz ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

Banka yatırım hesabına giriyorsun ordan fon satın alıyorsun ister yukardakilerden ister başka 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

2 senedir, işimin gücümün arasında kendi protföyümü yönetirken elde ettiğim getiri ile takip ettiğim iyi bir fon yöneticisinin fonunun getirisi birbirine çok yakın çıktı. O zamandan beri fon yatırımcısı oldum :) adam zaten benim adıma takip ediyor. Stres yok, işimden ve hayatımdan vakit çalma yok. Mis gibi.

işi ustasına bırakın +1

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

2 senedir, işimin gücümün arasında kendi protföyümü yönetirken elde ettiğim getiri ile takip ettiğim iyi bir fon yöneticisinin fonunun getirisi birbirine çok yakın çıktı. O zamandan beri fon yatırımcısı oldum :) adam zaten benim adıma takip ediyor. Stres yok, işimden ve hayatımdan vakit çalma yok. Mis gibi.

işi ustasına bırakın +1

Su olayi bi anlatin nerdem nasil gircez kime girelim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek

Hocam aşağıda ki link devletin bu fonları listelediği bir site. Buradan fonların yıllık ve 5 yıllık gibi sürelerde ne kadar kar sağladığını görebilirsin buna göre girmek istediğin fona karar verebilirsin. Ardından kullandığın bankanın uygulamasından bu fona giriş yapabilirsin.

https://www.tefas.gov.tr/FonKarsilastirma.aspx

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

işi ustasına bırakın +1

Su olayi bi anlatin nerdem nasil gircez kime girelim

+1

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    asi_mali bunu yazdı

Yıl 1929, büyük buhran öncesi… Büyük servet sahibi baba Kennedy’nin servetini korumasını sağlayan aslında ayakkabı boyacısı bir çocuktur. Kennedy yaşadıklarını özetle şöyle anlatır:

“Wall Street’te ayakkabılarımı boyattığım çocuğun borsaya olan ilgisi inanılmazdı. Çocuk bana hangi hisse senetlerinin kazandıracağını, hangilerinin kaybettireceğini, hangi şirketin mali durumunun umut verici olduğunu anlattı durdu. Anlattıklarının çoğu dayanaksız olan çocuğun borsaya ilgisi müthişti.”

O an kararını veren Kennedy

“Bir çocuk bile borsayla bu kadar ilgiliyse ve birikimlerini hisse senedinde değerlendirmeyi tercih ediyorsa, artık hisse senedi satacak kimse kalmamıştır” diye düşünür ve elinde ne kadar senet varsa satıp borsadan çıkar.

Üç ay sonra da New York Borsası’nda büyük çöküş yaşanır. Kennedy de ayakkabı boyacısı çocuk sayesinde bu çöküşten kurtulur ve varlığını korumuş olur.

feyiz dolu bir hikayeymiş

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Borsa gibi para piyasalarinda bir kural vardir. 

Kalkana oturma. 

Ben seçime kadar dovizin tutulacagini ve faizlerin düşük tutulacagini düşündüğüm için borsaya fonlarla yüklü miktarda girdim. Yatırım tavsiyesi değildir 

Toplam Hit: 13766 Toplam Mesaj: 152
borsa broker yatırım