folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty: Ghosts

Call Of Duty: Ghosts

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mw3 sonunda cpt price sigarasını içerken arkadan siren sesleri geliyordu.

ne oldu acep o_O

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

abi biz sistem gereksinimi nedeniyle bir çok oyunu dahi kuramazken Infinity Ward bize CoD oynattı.

yetmedi multiplayer oynattı.. sikir edin motorunu ehliyetini.

captain price'ı dedem gibi sevebiliyosam , o yeterlidir benim için :D

yemişim crysisi bd yi

İşte olay orda hacı.

Grafikte yardırmış crysis 3,farcry 3,battlefield 3(hepsi 3 niyeyse ) hepsini gayet güzel oynarken,cod blackops2'de bilgisayar sıçtı bildiğin.

Bomba patlıyo etrafa dağılan toprak parçacıkları minecraft'taki gibi kare kare,ama buna rağmen fps 15 falan.

Nvidia kullanıyosun ondan muhabbetide değil,ati kullanan arkadaşlarımda da aynısı var.

Yani grafikleri daha kötü olmasına rağmen daha çok kasıyo oyun,ilk bölümden kapattım yemişim senaryosunu dedim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

abi biz sistem gereksinimi nedeniyle bir çok oyunu dahi kuramazken Infinity Ward bize CoD oynattı.

yemişim crysisi bd yi

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

treyarch in elinden çıkan herşeyi zkeyim.

ahh ahh infinity award... bir tanesin.

Diğer oyunlar cod u mu silecekmiş :) onlar popolarını silsinler ancak.

http://www.vgchartz.com/gamedb/

9IrvaaA.png%20%281000×58%29

R7GU4Kc.png%20%281033×291%29

91 Medal of Honor: Frontline PS2 2002 Shooter Electronic Arts
    2.93
    2.75
    0.17
    0.99
    6.83

93 Battlefield 3 X360 2011 Shooter Electronic Arts
    4.10
    1.99
    0.05
    0.66
    6.81

104 Battlefield 3 PS3 2011 Shooter Electronic Arts
    2.55
    2.49
    0.31
    1.04
    6.38

PanxeR tarafından 22/May/13 01:42 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

flood

PanxeR tarafından 22/May/13 01:34 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Güzel grafikler bir oyunda aradağım 4., 5. özellik falan herhalde.

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

İşte olay orda hacı.

Grafikte yardırmış crysis 3,farcry 3,battlefield 3(hepsi 3 niyeyse ) hepsini gayet güzel oynarken,cod blackops2'de bilgisayar sıçtı bildiğin.

Bomba patlıyo etrafa dağılan toprak parçacıkları minecraft'taki gibi kare kare,ama buna rağmen fps 15 falan.

Nvidia kullanıyosun ondan muhabbetide değil,ati kullanan arkadaşlarımda da aynısı var.

Yani grafikleri daha kötü olmasına rağmen daha çok kasıyo oyun,ilk bölümden kapattım yemişim senaryosunu dedim.

Hocam yalnız CoD deyince bütün serilerini aynı kefeye koymak yanlış olur.

Bütün CoD serilerini oynamış biri olarak söylüyorum, bilgisayarı kastıran CoD serileri Treyarch'ın elinden çıkmış seriler. CoD serisini kusursuz oynadığınız seriler ise Infinity Ward'ın elinden çıkan oyunlar. Mesela MW serisinin tamamı Infinity Ward'ın elinden çıkmış olmasına rağmen Black Ops serisi Treyarch tarafından yapılmış. Bu yeni çıkacak Ghost ise gördüğüm kadarıyla yine Infinity Ward eseri olacak.

Bu nedenle CoD deyince ilk önce yapımcısına bakıyorum. Eğer Infinity Ward ise seviniyorum, Treyarch ise önce bir sövüyorum, sonra ayarları düşürüyorum :D

CoD serisi, MW serisi oyun tarzını takip ettiği, senaryosunu ve karakterlerini oyuncularla iç içe yaşayacakmış kadar sağlam yaptığı müddetçe isterse en kötü grafik motoru kullanılmış olsun, CoD serisini kimse silemez. Bildiğim kadarıyla CoD serisi her sene yeni bir oyun sunduğunda sene sonunda en çok satılan oyun CoD serisinden bir oyun oluyor, özellikle de Infinity Ward elinden çıkmış olan seriler.

Bir CoD fanı olarak yeni oyunlarını merakla bekliyorum. Hadi bakalım Infinity Ward, göster hünerini.

RaNGeR tarafından 22/May/13 01:12 tarihinde düzenlenmiştir

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

geçen aylarda infinity wards ile activision neredeyse birbirilerini öldürecekti.. birileri ayrıldı dedi, birileri treyarch CoD 'u devam ettirecek dendi..adamların işine son verildi yok karılarını kaçırdı dendi..  şimdi son oyuna bakıyorsunuz oyunu infinity wards yapmış.. dağıtımcı da activision ?

ulan bu spekülatif haber çıkaran paparazilerin amacı ne anlamıyorum !

herhalde Activision Black Ops 2 nin rezilliğinin farkına varmış olacak ki kararından vazgeçmiş... :p

ve bu konuda başka bir şey söylemeyeceğim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek
    angelofhope bunu yazdı
    Maddox bunu yazdı

Geçende bir mekana girdim adam call of duty mw3 oynuyordu grafiklerine baktım oha amk bu ne dedim resmen. Bildiğiniz sıçmışlar sıçmılar. Counter strike tarzı birşey zannettim yeminle. Cod serisi ile büyüdüm ben büyüdüm onlar büyüyemedi.Bence adım atmaları lazım yoksa diğer oyun üreticileri cod serisini silmeye bakacak.

cod oynayan adam (bence) multiplayer veya görüntü kalitesi için değil hikayeyi sevdiği için oynuyor hocam.

en azından ben böyleyim.

hala insanlar ekşi sözlükte soap mactavish diye başlık açıp bu karaktere hayranlıklarını anlatabiliyorlarsa böyle bir seri zor ölür.

gerçi modern warfare serisinide bitirdiler galiba hadi hayırlısı.

beklentimiz ghosttan.

KATILIYORUM.

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

yemişim crysisi bd yi

yaniii :)

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
Toplam Hit: 4706 Toplam Mesaj: 42