Google, Huawei'yi Kara Listeye Aldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

la olm trumpa kızmayın, çinliler süper güç olursa anamızı sikerler anamızı.bi bakın geçmişte komünistler kendi halklarına neler yapmış. bu amk komünizmi yüzünden 40-50 milyon insan öldü. şimdide şahlanmaya çalışıyo ibnetorlar. tabiki önünü her taraftan kesmek lazım. ayrıca, çin yüz sene önce google la ilgili her boku engelledi ülkesinde, aynısı onlara yapılınca mı sıkıntı yapıyo amcıkslar

https://www.youtube.com/watch?v=oOSWEpCwq9s

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada Trump geçen senede ZTE'yi bitirmişti.

https://www.tahribat.com/forum/amerikadan-zteye-ambargo-236020

Adam iş adamı. Aptal birisi gibi gözüküyor ama aşırı zeki. Siz o Bush donemini bilmezsiniz her yer çöptü kokuyordu Wall Streetler'de donut kuyrukları vardı şimdi çok şükür Trump başa geldi de ülkeyi adam etti.

mkyb tarafından 19/May/19 23:07 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Şimdi kimse kendini kandırmasın arkadaşlar yeni işletim sistemi falan işi olmaz yalan olur. Gelişirse dahi Amerikan şirketleri uygulama çıkartmaz sen instagram, youtube olmayan bir işletim sistemini kullanır mısın. Kimse kendini kandırmasın bu iş ya masada çözülecek yada Rip. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Yeni modeller için geçerli olacak deniyor ama , hali hazırda kullanılan telefonlara güncelleme gelmeyecek mi ? uygulamalar güncellenmeyecek mi ?

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Çinliler gene işin içinden çıkarlar. en fazla 5 6 ay zarar ederler. uzun vadede çok zarar veremezler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Şimdi kimse kendini kandırmasın arkadaşlar yeni işletim sistemi falan işi olmaz yalan olur. Gelişirse dahi Amerikan şirketleri uygulama çıkartmaz sen instagram, youtube olmayan bir işletim sistemini kullanır mısın. Kimse kendini kandırmasın bu iş ya masada çözülecek yada Rip. 

Buda farklı bir bakış açısı. Gelecek olan işletim sisteminin sonu Blackberry'nin BB OS'u, Nokia'nın Meego'su gibi olabilir.

Microsoft bile Windows Phone'da sıçtı batırdı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Türkiye zaten hali hazırda darlıyor insanı, abd'de darlamaya başladı.

Hayır zaten amaç abd iç güvenliğini sağlamak vs. ise abd'de yaşayan insanı kapsasın aq, türkiye'den android kullanan adamın ne suçu var. Diğer ülkeler de bizim ürünlerimizi alsın datayı biz toplayalım diyor benim anladığım. Yoksa abd'de yaşayanlar dışını da kara listeye eklemesi mantıklı değil. 

GusFring tarafından 20/May/19 00:30 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    C10H15N bunu yazdı

çine koymaz ki, iç pazarı zaten dünyanın geri kalanı kadar.

ayrıca dünyanın geri kalanında üretilen her şeyden de bi şekilde kar ediyor adamlar. kafanı bilgisayardan kaldır etrafına bak, gördüğün her üründe "made in china" bişeyler kesin var.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

Buda farklı bir bakış açısı. Gelecek olan işletim sisteminin sonu Blackberry'nin BB OS'u, Nokia'nın Meego'su gibi olabilir.

Microsoft bile Windows Phone'da sıçtı batırdı. 

Kullanılması aşırı zor ve stabil olmayan bir os çıkacağı yüzde yüz instagram kullanmak için bile belki yüz takla atacaksın. Sen bunu 2 3 tane nerd e satarsın ama Starbucks da kahve içerken story atan adama satamazsın ve ona satamazsan o ülkenin pazarında tutunamazsın bu besbelli bişey

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    yolbulucu bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

çine koymaz ki, iç pazarı zaten dünyanın geri kalanı kadar.

ayrıca dünyanın geri kalanında üretilen her şeyden de bi şekilde kar ediyor adamlar. kafanı bilgisayardan kaldır etrafına bak, gördüğün her üründe "made in china" bişeyler kesin var.

Sorun çine koyup koymaması değil,Kendi komünist dünyalarında içe kapanık yaşasınlar. Küresel Dünya da olmadıktan sonra artık made in china yazısı göremeyiz. Ayrıca Çine verimi vereceğime Amerikanlara veririm kendi ülkelerinde nasıl bir yasakçı ve diktatörlük politikası işlediklerini biliyoruz. 

Toplam Hit: 120864 Toplam Mesaj: 284
huawei