Google, Huawei'yi Kara Listeye Aldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

su youtube reklamlarında zırtpırt dönüp duran p30 pro yu almayı düşünüyodum. yattı mı yani bilen duyan gören deneyimleyen varmı. son durum nedir ki?

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı

su youtube reklamlarında zırtpırt dönüp duran p30 pro yu almayı düşünüyodum. yattı mı yani bilen duyan gören deneyimleyen varmı. son durum nedir ki?

7.5 lira verilmez hocam o cihaza. Firmanın geleceği belirsiz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

https://www.webtekno.com/haber/amp/70919

Güncelleme gelecekmiş ama Türkiye cihazlarına daha gelmedi 

8.0 da kaldık biz amk

lam memnunmusun :) iphoncuyduns en

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı

7.5 lira verilmez hocam o cihaza. Firmanın geleceği belirsiz.

cihaz mükemmel alınabilecek en iyi android telefon.

fakat android diyorum bak.

huawei ve android tarafının geleceği belirsiz oldugu için beklemek lazım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Huawei müşteri hizmetlerine çok soru gelince bu konuyla ilgili site hazırlamış :

https://www.huaweimatters.com/tr/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Huawei müşteri hizmetlerine çok soru gelince bu konuyla ilgili site hazırlamış :

https://www.huaweimatters.com/tr/

yaw hazırlamışlar da zaten mevcut cihazların durumdan etkilenmeyeceğini hepimiz bilmemize rağmen sıkıntı o değil.

bir malın 2.el değeri vardır bunu sağlamak zordur.

Apple dışında yıllarca sadece bir dönem HTC nin 2. el değeri iyiydi , htc bitti s6 itibari ile samsung un da 2. el değeri adam gibi oluşmaya başladı derken huawei geldi

0 da 2. el de marka değeri yarattı. 

Laptop ları akıllı saatleri 

https://www.webtekno.com/huawei-nin-akilli-saati-watch-gt-2-milyon-satis-rakamini-geride-birakti-h70950.html

hepsi çok iyi ARGE dolu cihazlar. 

mesela şuan parası olan için en iyi çözüm p30pro+watch gt.

ama markanın kendisinin durumu belli değil.  7k ya  XR 128gb alırım.  saat için ise beklerim çünkü huawei nin şarjı 2-4 hafta giderken apple her gün şarj istiyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Huawei'de bir karar veremiyor önce Hongmeng olacak dediler sonra yok Ark olacak dediler işletim sistemine. Şimdi tekrardan Hongmen'e dönmüşler. Ağustos ayında uygulama geliştiricilerine etkinlik düzenleyip işletim sistemine uygulama çıkarmaya davet edeceklermiş. Daha öncede demiştim. Google ve Facebook'un uygulamaları olmadan o telefonlar Nokia 3310'nun dokunmatik halinden farksız olur.

Google kendi hemşehrisi Microsoft Windows Phone'a bile acımadı. Çan çinlora mı acıyacak ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.webtekno.com/huawei-android-q-alacak-telefonlar-listesi-yeni-telefonlar-h71361.html

Android 10 alacak huawei modelleri 

• Huawei Mate 10 
    • Huawei Mate 10 Pro
    • Huawei Mate 10 Porsche Design
    • Huawei Mate 20 Lite
    • Huawei Mate 20 RS Porsche Design
    • Huawei Mate 20 X

Honor 20, Honor 20 Lite ve Honor 20 Pro

Huawei P30 Pro

Huawei P30

Huawei P30 Lite

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20

Huawei Mate 20X 5G

Huawei P20 Pro

Huawei P20

Huawei P Smart 2019

Huawei P Smart+ 2019

Huawei P Smart Z

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Huawei'de bir karar veremiyor önce Hongmeng olacak dediler sonra yok Ark olacak dediler işletim sistemine. Şimdi tekrardan Hongmen'e dönmüşler. Ağustos ayında uygulama geliştiricilerine etkinlik düzenleyip işletim sistemine uygulama çıkarmaya davet edeceklermiş. Daha öncede demiştim. Google ve Facebook'un uygulamaları olmadan o telefonlar Nokia 3310'nun dokunmatik halinden farksız olur.

Google kendi hemşehrisi Microsoft Windows Phone'a bile acımadı. Çan çinlora mı acıyacak ?

Huawei hem Windows a hem android e alternatif yani matebook serisindede telefonlarındada kullanabileceği iki işletim sistemi üzerinde çalışıyor bir değişiklik olmaz ise iki farklı Linux temelli işletim sistemi göreceğiz  

Böyle büyük bir firma pc pazarında Linux benimserse bence gayet iyi olur 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Huawei hem Windows a hem android e alternatif yani matebook serisindede telefonlarındada kullanabileceği iki işletim sistemi üzerinde çalışıyor bir değişiklik olmaz ise iki farklı Linux temelli işletim sistemi göreceğiz  

Böyle büyük bir firma pc pazarında Linux benimserse bence gayet iyi olur 

İşletim sistemini yapmak mesele değil. Ona uygun yazılım bulabilmek mesele. PC'de Linux kullansınlar iyi güzel. Peki Windows'ta çalışan programlar ne olacak ? PC'deki Windows'un uygulama desteğini Apple bile yakalayamamışken Huawei nasıl yakalayacak ?

Toplam Hit: 120859 Toplam Mesaj: 284
huawei