Google, Huawei'yi Kara Listeye Aldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AbdullahAzad
    AbdullahAzad's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

huawei yanlış yaptı, ben yandex le ortaklığa gitmesi lazımdı market konusunda. tam doğu bloğu olurdu, mobil savaşlar cıkardı. off

amkdugumun savas yanlisi dogu blogu taraftari ibnesi seni :D

Kendi hakkımda bir şeyler söylemek isterdim ama orduda öğrendiğim en önemli şey; dışarı bilgi sızdırmamaktı. # Kimseyle hiçbir konuda yarış halinde değilim. Kimseden akıllı, kimseden güzel, kimseden iyi olma gibi bir iddiam yok. Kimse için en değilim. Daha değilim. Bu devasa iddiasızlığın bana verdiği özgürlüğün hastasıyım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

huawei yanlış yaptı, ben yandex le ortaklığa gitmesi lazımdı market konusunda. tam doğu bloğu olurdu, mobil savaşlar cıkardı. off

amkduğumun savaş yanlısı doğu bloğu taraftarı ibnesi seni :D

^^D` samimiyetinizi bilmiyorum ama @AbdullahAzad, çok şairâne geldi yazdığın. ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 24/May/19 17:33 tarihinde düzenlenmiştir

IşıkYılı.^^D` RakmAlfabTemp Okunabilir'lik Broca'sBrain BarlwLens KmStar Sym'blism ConcptMaps FormNmass. İnfoGrafc Classfcton Nocturnl gtAFastReadngCours AgodReadrİsAReReadr CommaAddict &EyMovemntsEducatn NowIsGod EpurSiMouve "Cpt.Fantstc @.^,) " "be adventurous, be bold, but savor it. it goes fast." "myFace is mine, myHands are mine, myMouth is mine, but i'm not. i'm yours. O.o," "it was a Beautiful mistake, but a Mistake. O.o,"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AbdullahAzad
    AbdullahAzad's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

^^D` samimiyetinizi bilmiyorum ama @AbdullahAzad, çok şairâne geldi yazdığın. ^^D`

aynı evde hatta aynı yatakta beraber sadece uyudugum adam :D

Kendi hakkımda bir şeyler söylemek isterdim ama orduda öğrendiğim en önemli şey; dışarı bilgi sızdırmamaktı. # Kimseyle hiçbir konuda yarış halinde değilim. Kimseden akıllı, kimseden güzel, kimseden iyi olma gibi bir iddiam yok. Kimse için en değilim. Daha değilim. Bu devasa iddiasızlığın bana verdiği özgürlüğün hastasıyım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

aynı evde hatta aynı yatakta beraber sadece uyudugum adam :D

bende sendeki bu ipneliğin nerden geldiğini merak ediyordum :D  

小さなカエル、小さなカエルの尾はどこですか?? ------- 王八蛋
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Olay işletim sistemi felan değil.

OS her türlü bulunur. Android in açık kaynaklı kısmı google servissiz kullanılır. Tizen os a geçilir. Yeni os geliştirilir. vs.

Ama asıl sıkıntı olan ARM da ambargo koydu. ARM, tabanlı  işlemcilerin yeni nesil mimarilere lisans verilmeyeceği açıklandı. Bu android'in desteğinin kesilmesindende beter.

Çinin alternatif birşeyler yapması lazım.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Olay işletim sistemi felan değil.

OS her türlü bulunur. Android in açık kaynaklı kısmı google servissiz kullanılır. Tizen os a geçilir. Yeni os geliştirilir. vs.

Ama asıl sıkıntı olan ARM da ambargo koydu. ARM, tabanlı  işlemcilerin yeni nesil mimarilere lisans verilmeyeceği açıklandı. Bu android'in desteğinin kesilmesindende beter.

Çinin alternatif birşeyler yapması lazım.

Samsung telefonda Tizen'i bitirdi hocam. TV ve saatlerde devam kullanmaya devam edeceğiz demişlerdi. Zaten Tizen'li telefonlarda Hindistan harici piyasaya sürülmedi.

Bu arada Tizen OS Samsung'un 10 sene önceki Java işletim sistemli telefonlarıyla aynı kullanabilirlikte. Tamam düşük donanımda kasmadan çalışıyor ama özellik yok. 

https://www.youtube.com/watch?v=wnDCqxL1B_I

Bu hayatta iki şeye güveniyorum. Biri aynaya baktığımda gördüğüme, diğeri yukarı baktığımda göremediğime.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Huawei telefonların fiyatları düşüyor gibi. P20 Pro almak çok mantıksız mı olur :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

amkdugumun savas yanlisi dogu blogu taraftari ibnesi seni :D

yandex servisleri şuan global olarak kullanılıyor. yandex eğer çin ile işbirliği yaparsa ABD den ambargo yemesi olası.

Bu sebeple ortaklık yapmamaları normal.

Bu arada tüm dünyada huawei nin en büyük 2. arge merkezi Türkiye istanbulda. Ne samsung ne apple ın ne başka firmanın bize böyle yatırımı yok.

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Erkek

#DirenHuawei

Noldu? Hani serbest piyasa ekonomisi? Noldu bırakınız yapsınlar bırakınız geçsinler?

Kötü komşu insanı ev sahibi yaparmış.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 35324 Toplam Mesaj: 250
huawei