Savasa Adim Adim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

bişey olmaz savaş büyük iş savaş çıkması için önce bop eşbaşkanının bu işleri bırakıp kendi halkına dönmesi lazım o işin de imkan ve ihtimali yok bütün bunlar iç politika malzemesinden başka bişey değil yeni anayasanın geçirilmesi için hökümetin halk desteğine ihtiyacı var, bunlar birbiriyle nasıl bağlayacaklarını merak bile etmiyorum... yinede ölenlere allah rahmet eylesin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

pkk denilen s.kik dağ köpeklerini ezemeyen türkiye israil e kafa tutuyor. çok ilginç...

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek

Daha bir kaç önce modernize edilen M-60 tanklarını,Heron'ları aldık,kaldı ki arada bir sürü anlaşma var,olaya Filistin konusunda bakacak olursak eğer,bizi tam olarak bağlamayan bir olay için kalkıp kimseye savaş açacağımızı sanmıyorum.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiKeyEy
    DiKeyEy's avatar
    Erkek

Allah gazamızı mubarek etsin arkadaşlar, inşallah israil ordusunu tez zamanda gömeriz. Allah ümmet-i Muhammede selam,ordularına zafer, bizede şehitlik versin

haklı öğüt egoyu öfkelendirir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zfc
    zfc's avatar
    Erkek

"Güçlü olan haklıdır" diyeyim boşlukları siz doldurun arkadaşlar.

Sevgiler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:
    -----------------------------

kardeşim siz hayatınız da hiç siyaset görmnediniz mi? her hoyt diyene savaş açsak türkiye cumhuriyetimi kalır? artık zaman topla tüfekle savaş dönemi geçti. Ve yöneti,m olarakta kimse pıırk falan değil. bunuda aklının ucundan bi çıkart hocam. denge politikaı vardır bi zamanı vardır mutlaka herş eyin. ne demişler öfkeyle kalkan zararla oturur. ne yani a.q hemen savaş açalım gidelim girelim zor değil. 48 saatte israil yerle bir olur. ama sonrasında türkiyeninde batısından başkaları girer doğusu ayağa kalkar ondan sonra sapa üçün biri kalır. onunlada naparsın bilemem. az akıllı olun allah aşkına 

renenin demek istediğinde şu; topla tüfekle savaş dönemi ikinci dünya savaşında bitti. artık aklını kullanan denge politikasını kendisine çeken kazanıyor. aklı olan kazanıyor. hop hadi savaşa gidelim diyen değil. ayrıca IMF ye borç dağ gibi oldu demiş arkadaş. lan nereden biliyorsun hesabını sen mi tutuyorsun? git bir ekonomiste sor hemde senin görüşünde olan bir ekonomiste sor hangi dönemde borç daha fazlaymış? kıçından element uydurma milletide fişekleme. otur adabınla. unutma öfkeyle kalkan zararla oturur. banada kızma boşuna sayıp sövme. bir büyük olarak bunları söylüyorum ve tecrübelerime dayanıoyorum.

Söylenecekleri çok güzel özetlemişsin hocam klavyene sağlık.Yavaş yahu,cihad duası edeniniz bile var.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek

Sencer bunu yazdı:

Free_Mans bunu yazdı:

kardeşim siz hayatınız da hiç siyaset görmnediniz mi? her hoyt diyene savaş açsak türkiye cumhuriyetimi kalır? artık zaman topla tüfekle savaş dönemi geçti. Ve yöneti,m olarakta kimse pıırk falan değil. bunuda aklının ucundan bi çıkart hocam. denge politikaı vardır bi zamanı vardır mutlaka herş eyin. ne demişler öfkeyle kalkan zararla oturur. ne yani a.q hemen savaş açalım gidelim girelim zor değil. 48 saatte israil yerle bir olur. ama sonrasında türkiyeninde batısından başkaları girer doğusu ayağa kalkar ondan sonra sapa üçün biri kalır. onunlada naparsın bilemem. az akıllı olun allah aşkına 

renenin demek istediğinde şu; topla tüfekle savaş dönemi ikinci dünya savaşında bitti. artık aklını kullanan denge politikasını kendisine çeken kazanıyor. aklı olan kazanıyor. hop hadi savaşa gidelim diyen değil. ayrıca IMF ye borç dağ gibi oldu demiş arkadaş. lan nereden biliyorsun hesabını sen mi tutuyorsun? git bir ekonomiste sor hemde senin görüşünde olan bir ekonomiste sor hangi dönemde borç daha fazlaymış? kıçından element uydurma milletide fişekleme. otur adabınla. unutma öfkeyle kalkan zararla oturur. banada kızma boşuna sayıp sövme. bir büyük olarak bunları söylüyorum ve tecrübelerime dayanıoyorum.

Söylenecekleri çok güzel özetlemişsin hocam klavyene sağlık.Yavaş yahu,cihad duası edeniniz bile var.

O kadar istiyorum ki bende kıclarını tekmelemeyi. Ama arkadas haklı, cok dogru yazmıs bencede...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Beyler herkesin ağzında bir PKK dır gidiyor aq

Pkk bu kadar saaldırıyı kendi imkanlarıyla mı gerçekleştiriyor arkasında birsürü deskteçisi var bunalrdan biride israil sen pkk ya gelen desteği kesmessen istediğin kadar teröristi öldür yine  bölünerek çoğalıcaktır şerefsizler

umarım Tayyip de böyle düşünüyordur ve bilerek o gemiler gönderilmiştir oraya ve benim gibi düşünüyorsada uamrım uyguladığı bu politika başarılı olur.

ayrıyetten israil konularından birinde çoğu arkadaş küçücük ülke dünyaya meydan okuyor kimse birşey diyemiyor demişler.Dünya'nın finansal kaynağı yahudilerken kimse yahudilere ses çıkaramaz.Hangi konuda olduğunu hatırlamıyorum biriside İsrail saık dostumuzken arapları tercih ettik demiş İsrail mi dostumuz adamların tek amacı vadedilmiş topraklarken onlarla ne kadar dost olabilirsinizki.Bir an önce İsrail'i sakatlayamasakta ayağını sendeletmeyiz yoksa bizim için ielride çok büyük bir sorun olucaktır.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Bizi Temsil Ettiklerini Sanan Devlet büyüklerimizden Birinin Açıklaması Aynen Şöyle Davutoğlu: " İsrail Özür dilemeli" ..

Özürmüş Sadece Özür ...

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Bi iran kadar olamadık. İsrail bizzim gemimize kast etti bizim adamlarımızı öldürdü. Bizimkiler sadece kınıyor, İran ise gerekirse vururuz diyor. Bir terslik yok mu sizcede

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
Toplam Hit: 12506 Toplam Mesaj: 74