Savasa Adim Adim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

ulen ayni seyi biz yapsak saniyesine israil savas ilan ederi bize.. utanıyorum yemin ediyorum.. Rezil olduk...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

cagatay09 bunu yazdı:
    -----------------------------

ulen ayni seyi biz yapsak saniyesine israil savas ilan ederi bize.. utanıyorum yemin ediyorum.. Rezil olduk...

emin ol yapardi. sanki turk milleti onlar gibi kahpelermis gibi birde kalmislar tr ye turist getiren gemilerini geri cevirmisler sanki o kanciklar gibi kalkip masum insanlara ates acacak TSK. ama bizimkilerde is yok. adamlar yaptiklariyla kalacak yine. tayyip e 1 minute verdiler ama acisini fena cikardilar ...

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

yav gençler, savaş dediğiniz şey ne siz biliyonuz mu?

binlerce  insanın ölmesi. borsanın çökmesi, dövizin tavan yapması, esnafın batması, kullanılabilecek kimyasal, nükleer silahların etkileri hakkında kafa yordunuz mu hiç?

hayat strateji oyunu değil.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:

yav gençler, savaş dediğiniz şey ne siz biliyonuz mu?

binlerce  insanın ölmesi. borsanın çökmesi, dövizin tavan yapması, esnafın batması, kullanılabilecek kimyasal, nükleer silahların etkileri hakkında kafa yordunuz mu hiç?

hayat strateji oyunu değil.

En azından İsraile Eğer bir daha buna benzer bir hukuksuzluk yada fiili saldırı yaparsanız Karsılığımız bu sefer fiili olur demelerini beklerdim...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

bosver bu hukumetten bi halt olmaz. bak simdi israil bu isten sonra nasil yuz bulacak. ve pkk ... ikiside azitacak iyice demedi demeyin. hukmet hala konussun

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Adamlar 100 kişiden tahminimce 90'ının içtiği Coca-Cola'yı Türkiye'de üretmeyeceğiz dese, infial çıkar, 3 güne kalmaz ateşkes ilan ederiz.Bu kadar eli kolu bağlı ekonomide, yabancı sermaye üzerine kurulu ülkede savaş? Ancak top-yekün işgal halinde olabilir.

Çekil,Önümden Çekil...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

2.Sayfadaki yazımda da belirttiğim gibi Türkiye her zamanki gibi yediği tokatla kaldı.Şimdide 300 küsür kişi tutuklandı.Savaş çıksın demiyorum ancak sert yaptırımlar uygulanmalıdır.Ama biz her zamanki gibi sadece lafta kaldık İsrail gene vurdu gene kırdı gene yıktı gene öldürdü.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Şimdi biz savaş açacaksak bundan sonraki adımları da düşünmek gerekir yoksa bir sorun oldu mu ithilafta kalırız bu da bizi zedeler bence iyi düşünülmeli savaş olduğunda şimdi biz bu israili ordan silmeden gelirsek ileriki zamanlarda sürekli rahatsız durumda oluruz bu da ekonomimizi bozar eder. Ben açıkçası ordumuzdan utanıyorum çünkü bütçenin yarısı savunmaya ayrılıyor milli yazılım tank casus uçak vs üretmiyor da israilde modernize ediyor bu mudur yani ordumuzun anlayışı biz niye üretip satmıyoruz ki niye yatıyoruz niye hazırdan alıyoruz albaylarımız neden hala golf sahalarında golf oynuyor neden fatih sultan mehmet gibi istanbulu almak için harita çizmesi gibi pkkya plan yapmıyor sedece yaptıkları havadan vurmak. Bir an önce ordumuzu bu zihniyetlerden temizlemeli ve daha güçlü bir ordu kurmamız gerekiyor. Çok mu şey istedim acaba?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Beyler sakin olalm , her şeyin bi zamanı var.

Güçsüz iman acizliği getirir , şuanda biz aciziz yapcak bir şey yok , bundan ders alıp gelişmeye bakmalıyız şimdilik...

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celoron
    celoron's avatar
    Erkek

johnny nin altın bir kuralı vardır: altın kimdeyse kuralıda o koyar

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems. Linus Torvalds
Toplam Hit: 12509 Toplam Mesaj: 74