Savasa Adim Adim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

bi bok olmaz. biz anca tatbikat iptal eder futbol macı iptal eder van münit çekeriz. iki gün sonra bozulan ilişkileri düzeltmek için çalısmalar baslar

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

bakalım çıkıp diyebileceklermi şimdide

Abartmayın güzel öldüler.

Diye

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Topka Tüfekle savaş bitti. Hele'ki tankların tüfeklerin israilin tankına tüfeğine kilitlenemiyorsa teknolojik açıdan böyle boktan bir durumdaysak, kıçı kıytırık bir çipi bile üretemiyorsak tamamiyle bitmiştir. Yıllardır taşı toprağı bombalıyoruz başka bi halt yaptığımız yok. Tamam Türk askeri güçlüdür vs. dir ama bi yere kadar. Sen milyon tane şehit verip aldıklarını masa başında 2 sn de verirsen ne anladım bu işten.

Bi zikim yapamayız ta ki  ne zaman kendi kendimize yetinceye ve dünya teknolojisini yakalayıncaya kadar.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

rstr617 bunu yazdı:
    -----------------------------

Şimdi; Türk'lüğümüzün, o her fırsatta övündüğümüz kahramanlığımız varlığını ispat sınavındayız.

Terörist bir organizasyon (israil diyorlar) Akdenizde uluslararası sularda seyir halinde olan bir gemimize (bizim toprağımıza) saldırmış, vatandaşlarımızı şehit etmiş ve kalanları da kaçırmıştır. Bu olayın hukuki olarak Ankara Kızılayda olmasıyla bayrağımızı taşıyan gemide olmasında fark yoktur.

Eğer ki devletsek, şimdi yapacaklarımız şerefimizi haysiyetimizi ortaya koyacaktır. Elçi çekip kınama mesajı yayınlamayla kandırılamaz artık millet.

İskenderunda Deniz ikmal birliğine faili resmen ortada olan bir saldırı yapılıyor. Devamında uluslararası sulardaki gemimize saldırılıyor.

-700 bin asker kışlada neyi bekliyor?

-Donanma neyi bekliyor.

-Her tatbikatta dağı taşı bombalayan uçaklar neyi bekliyor?

-Onca zarara rağmen kıbrısı ne diye hala elimizde tutuyoruz? Ordaki kolordu ne amaçla bekliyor?

Birbiriyle bağlı bu iki olay benim siyasi görüşümü belirleyecektir. Dün seçim olsa oyumu akpye verirdim. Ama artık şimdi yapacaklarıyla gözümde değerleneceklerdir. Ya da yapmayacaklarıyla silineeklerdir.

Hocam haklısın valla.

Allah Türktür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

rstr617 bunu yazdı:

Şimdi; Türk'lüğümüzün, o her fırsatta övündüğümüz kahramanlığımız varlığını ispat sınavındayız.

Terörist bir organizasyon (israil diyorlar) Akdenizde uluslararası sularda seyir halinde olan bir gemimize (bizim toprağımıza) saldırmış, vatandaşlarımızı şehit etmiş ve kalanları da kaçırmıştır. Bu olayın hukuki olarak Ankara Kızılayda olmasıyla bayrağımızı taşıyan gemide olmasında fark yoktur.

Eğer ki devletsek, şimdi yapacaklarımız şerefimizi haysiyetimizi ortaya koyacaktır. Elçi çekip kınama mesajı yayınlamayla kandırılamaz artık millet.

İskenderunda Deniz ikmal birliğine faili resmen ortada olan bir saldırı yapılıyor. Devamında uluslararası sulardaki gemimize saldırılıyor.

-Donanma neyi bekliyor.

-Onca zarara rağmen kıbrısı ne diye hala elimizde tutuyoruz? Ordaki kolordu ne amaçla bekliyor?

Birbiriyle bağlı bu iki olay benim siyasi görüşümü belirleyecektir. Dün seçim olsa oyumu akpye verirdim. Ama artık şimdi yapacaklarıyla gözümde değerleneceklerdir. Ya da yapmayacaklarıyla silineeklerdir.

Aynen katılıyorum dostum dediklerine!

Ben bu insanları anlamıyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Şu an için savaşa girmek pek mantıklı bi seçenek değil gibi...

Diplomatik açıdan yapılan sağlam hamlelerle israil'in burnunu sürttürmek daha akıllıca olacaktır..

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

rstr617 bunu yazdı:

-Donanma neyi bekliyor.

benim ülkemde, istanbulun göbeğinde bayrak taşlanıyor.O zman birşey yapmayanlar şimdi mi yapacak ?? 30 pkklıya karşı gelemeyen millet şimdi mi asarız keseri zdiyor ??

bizim ülke bilinciyle ilgili ciddi problemlerimiz olduğunu düşünüyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Bülent Arınç: Kimse bizden İsraile savaş ilan etmemizi Beklemesin !

Sizde o g*t varmıkı sayın ba. 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

bi durum çıkmaz bizim baştakilerden.. baksanıza dağ yanmış tavşanın haberi olmamış.. başbakan bilmem nerde genelkurmay başkanı bilmemnerde.. biz ancak boykot ederiz..çuval giydirdiniz gemilerinizi bastırdınız.. daha napsınlar e birde ırzımıza geçselerdi olmassa.. başbakan,,  genelkurmay başkanı ne diye oturuyorlarki o koltukta...oraya saksı diksen daha iyi tepki verirdi bence... yazık yazık.

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

van münütçüşer akp ciler !! nerde hani tayip ? nooldu asıl van münüt buna denecekken nooldu ? ya halen anlamıyorsunuz boş bunların içi..bi akp liyle konusmustum o zmn ama nası bas kaldırdı israile fln dedi ben oyumu verecem demişti..nooldu artkadaşım ? içi bos fıs cıktı..biz bunu senelerdir anlatmaya calıstık zatende herkes kulagını kapattı...

savaşada gelince:

ekonomin yok ekonomin dış güclerin elinde..savas halinde ekonomi sıfır olur..ülkede şeker bile bulamazsın.kendi kendini besleyen bi ülke degil trkiye.ayrıca trkie savasa girse herkes israilin yanında olur..türkiyeyi bölüp paylasmak var..buna ek olarak kimse israili karsınına almak istemez..

türkiyenin yapacagı son sey savasa girmektir.isterse asker öldürsün!!

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 12510 Toplam Mesaj: 74