folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sporlar, Kilo Verme, Sporcu Takviyeleri, Öneriler, Diyet Listeleri Genel Konu

Sporlar, Kilo Verme, Sporcu Takviyeleri, Öneriler, Diyet Listeleri Genel Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Arkadaşlar @bosphoruspasha müridle istanbul'da beylerbeyi-beykoz arası haftada 2-3 kez gidip geliyorduk yaklaşık gittigimiz günde ortalama 36km sürüyorduk. Geçen hafta bıraktım yememe de dikkat ediyorum veremiyorum kilo . 88 iken 91 oldum. Koşudan başkası yalan!

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Bu kadar geniş kapsamlı konuları tek başlık altında toplamak mantıklı gelmedi.

Takviye besinler

Kilo verme

Kilo alma

Antreman programları

şeklinde ayırılabilir. Sporlar kelimesine girmiyorum.

Onun içindirki kategori olarak forumda spor aktivite olsa iyi olacak

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Bu kadar geniş kapsamlı konuları tek başlık altında toplamak mantıklı gelmedi.

Takviye besinler

Kilo verme

Kilo alma

Antreman programları

şeklinde ayırılabilir. Sporlar kelimesine girmiyorum.

Onun içindirki kategori olarak forumda spor aktivite olsa iyi olacak

Katılıyorum hocam çünkü aynı baslık altında biri zayıflamak istiyorum biri kilo almak istiyorum falan diyecek karısacak

طדṮ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Boyum 1.83 ve kilom 57. Omuzlarım geniş ve barfiks şınav çekerken zorlanmıyorum fakat fazla yememe rağmen kilo alamıyorum. Uyku ve beslenme düzenim dengesiz. Ne tür bir program la birlikte besin düzeni yapmam lazım. Ek besin almalıyım toz vs tarzın da ?

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

Boyum 1.83 ve kilom 57. Omuzlarım geniş ve barfiks şınav çekerken zorlanmıyorum fakat fazla yememe rağmen kilo alamıyorum. Uyku ve beslenme düzenim dengesiz. Ne tür bir program la birlikte besin düzeni yapmam lazım. Ek besin almalıyım toz vs tarzın da ?

Hacı nasıl kilo alınamaz anlamıyorum la 

1 hafta tatile gittim hergün 60 dk yürüyüş fitnes + yüzme ye rağmen haftada 2 kilo aldım

ama günde 2 öğün şerbetli tatlı gömdüm :)

bozada çok kalori var tahin pekmezdede çok sağlam kilo aldırıyo gerisini bilimselini bilmem :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

Hocam kendin sorup cevaplamıssın zaten. macroları say bakalım günde ne kadar calori alıyorsun.

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

genetiğin güzel dostum kıymetini bil bence. öncelikle bazal metabolizma hızını öğren. daha sonra günlük tükettiğin yiyecek içeceklerin o gün içindeki total kalorilerini hesapla. bazal metabolizmana göre tam ve ya az kalori alıyorsan kilo almaman gayet normal.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

takipteyim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Body yapıyorum 2 program önereyim.

Gunluk aldığınız besin bilgisi ve toteldeki kalori vs fatsecret.apk

Kendi kisisel body programınız ve hareketlerin gif videoları vucut fitnes building apk

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.