folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sporlar, Kilo Verme, Sporcu Takviyeleri, Öneriler, Diyet Listeleri Genel Konu

Sporlar, Kilo Verme, Sporcu Takviyeleri, Öneriler, Diyet Listeleri Genel Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu genel diye açılan genel konular genelde yalan oluyor

SeRDaR tarafından 05/Eki/16 18:15 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

beyler evde dumbell kum torbası multi Flex Pro gibi aletlerle çalışıyorum haftanın 5 günü de yağları eritemiyorum alt karında ve sırtımın yanlarında yağlar var

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/ultima-gym-001-siyah-dikey-kondisyon-bisikleti-242909831#product-seller-info

şu tarz eve bisiklet alsam haftanın 5 günü günde 1 saat kullansam erir mi ? bisiklet eritir mi yani yağları ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

spor her şeyin başı zayıflamada gerisi hikaye koşarak her yerinden kilo kaybedersin özel bir şey yapmana gerek kalmaz 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

Her sabah saat 6 da uyanıyorum, alarm müziğim şu https://youtu.be/I33u_EHLI3w  kalktığım gibi şortumu giyip aynı müzikle koşu alanına (200 meter) yürüyorum sanrasında durmaksızın yine aynı müzikle :) kendimi rocky gibi düşünüp gaza getirerek yaklaşık 35-40 dk koşuyorum koşarken yine rocky gibi yumruk larımı kullanıp sanki boks maçına hazırlanırmış gibi hareket ediyorum, bu bana inanılmaz bi efor harcatıyor, yani normal koşsam bu kdr terlemediğimi biliyorum o yüzden kesinlikle koşarken yumruklarıda kullanmayı unutmayın derim, 6:55 de evdeyim direk ılık su ile duşumu alıyorum,

kahvaltı için yulafezmesi+süt+az bişey bal karıştırıp (yaklaşık 300gr kadar oluyor toplam) hazmı kolaylaştırsın diyede bi tane elmayı ihmal etmiyorum, tüm bunların dışında abur cubur kesinlikle yok, akşammları bazen barfiks çubuğunda 10-15 barfiks çekmeye çalışıyorum, gece saat en geç 23:30 yatakta uyumuş oluyorum, akşam yemeğine tabağımı küçük kullandığım için az yemeye dikkat ediyorum, zeytinyağ+yumurta+hindi eti+lor peynir+mantar+makarna  bunlar vazgeçilmezim, gün içerisinde bunlardan birini kesinlikle tüketmiş oluyorum haaa bide akşam 7:30 dan sonra mideye hiç birşey atmıyorum, çerez fln dahil belki bi çay fln ama okdr, tüm bunları sürekli olarak 2.5 aydır yapıyorum 88 kilodan 84 e düştüm işyerinde acayip zinde oluyorum vaktim yetse çok daha uzun süre koşmak isityorum bazen ama bu kdr bile beni çok dinç hissettiriyor, kesinlikle koşmayı tavsiye ederim özellikle rocky gibi yumruk atarak koşmayı, çok zevkli oluyor müzikle birlikde bide 1. ve 6. filmi kesinlikle izleyin :D soru sormak isteyen sorabilir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

bende başlamak istiyorum yaklaşık 3 4 aydır ama habire yarın yarın derken içimden kalkmak gelmiyor :S 88 kiloyum işim tempolu ileri geri al koy gibi sürekli yapıyorum 5 kiloluk parçalarla ama 10 adım ileri 5 adım geri şeklinde anca eve gelince yorulmuş oluyorum yürüyüsle başlıyayım diye o kadar niyetlensemde daha kısmet olmadı tavsiyeleriniz varmı göbekte var eritmek lazım dj alper bişeyler kullanmış acıkcası mevzuya uzak oldugumdan bilmedigimi kullanmak istemem tavsiye edeceginiz egzersiz veya dj gibi şunu kullanabilirsin şu işe yarar gibi varmı ?

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı

bende başlamak istiyorum yaklaşık 3 4 aydır ama habire yarın yarın derken içimden kalkmak gelmiyor :S 88 kiloyum işim tempolu ileri geri al koy gibi sürekli yapıyorum 5 kiloluk parçalarla ama 10 adım ileri 5 adım geri şeklinde anca eve gelince yorulmuş oluyorum yürüyüsle başlıyayım diye o kadar niyetlensemde daha kısmet olmadı tavsiyeleriniz varmı göbekte var eritmek lazım dj alper bişeyler kullanmış acıkcası mevzuya uzak oldugumdan bilmedigimi kullanmak istemem tavsiye edeceginiz egzersiz veya dj gibi şunu kullanabilirsin şu işe yarar gibi varmı ?

Her sabah saat 6 da uyanıyorum, alarm müziğim şu https://youtu.be/I33u_EHLI3w  kalktığım gibi şortumu giyip aynı müzikle koşu alanına (200 meter) yürüyorum sanrasında durmaksızın yine aynı müzikle :) kendimi rocky gibi düşünüp gaza getirerek yaklaşık 35-40 dk koşuyorum koşarken yine rocky gibi yumruk larımı kullanıp sanki boks maçına hazırlanırmış gibi hareket ediyorum, bu bana inanılmaz bi efor harcatıyor, yani normal koşsam bu kdr terlemediğimi biliyorum o yüzden kesinlikle koşarken yumruklarıda kullanmayı unutmayın derim, 6:55 de evdeyim direk ılık su ile duşumu alıyorum,

kahvaltı için yulafezmesi+süt+az bişey bal karıştırıp (yaklaşık 300gr kadar oluyor toplam) hazmı kolaylaştırsın diyede bi tane elmayı ihmal etmiyorum, tüm bunların dışında abur cubur kesinlikle yok, akşammları bazen barfiks çubuğunda 10-15 barfiks çekmeye çalışıyorum, gece saat en geç 23:30 yatakta uyumuş oluyorum, akşam yemeğine tabağımı küçük kullandığım için az yemeye dikkat ediyorum, zeytinyağ+yumurta+hindi eti+lor peynir+mantar+makarna  bunlar vazgeçilmezim, gün içerisinde bunlardan birini kesinlikle tüketmiş oluyorum haaa bide akşam 7:30 dan sonra mideye hiç birşey atmıyorum, çerez fln dahil belki bi çay fln ama okdr, tüm bunları sürekli olarak 2.5 aydır yapıyorum 88 kilodan 84 e düştüm işyerinde acayip zinde oluyorum vaktim yetse çok daha uzun süre koşmak isityorum bazen ama bu kdr bile beni çok dinç hissettiriyor, kesinlikle koşmayı tavsiye ederim özellikle rocky gibi yumruk atarak koşmayı, çok zevkli oluyor müzikle birlikde bide 1. ve 6. filmi kesinlikle izleyin :D soru sormak isteyen sorabilir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    shivo bunu yazdı

beyler evde dumbell kum torbası multi Flex Pro gibi aletlerle çalışıyorum haftanın 5 günü de yağları eritemiyorum alt karında ve sırtımın yanlarında yağlar var

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/ultima-gym-001-siyah-dikey-kondisyon-bisikleti-242909831#product-seller-info

şu tarz eve bisiklet alsam haftanın 5 günü günde 1 saat kullansam erir mi ? bisiklet eritir mi yani yağları ?

fiyat iyiymiş amk, aynı soruyu bende tekrarlıyorum götte göbekte yanlarda biriken yağları eritebilirmiyiz ? :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

Söven küfreden sen ne biliyorsun falan diyen çok olacak ama net bir şekilde söylüyorum tüm kimyasallardan uzak durun ilaçlar bile birikim yaparken karnitin v.s. hic bulasmayin 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı

Söven küfreden sen ne biliyorsun falan diyen çok olacak ama net bir şekilde söylüyorum tüm kimyasallardan uzak durun ilaçlar bile birikim yaparken karnitin v.s. hic bulasmayin 

Hocam whey protein için sağlıklı/sağlıksız tonla görüş var bu konu hakkında var mı bilginiz?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    d3lete bunu yazdı
    asiminnesli bunu yazdı

Hocam whey protein için sağlıklı/sağlıksız tonla görüş var bu konu hakkında var mı bilginiz?

http://www.hurriyet.com.tr/bilincsiz-whey-protein-kullanimi-kisirliga-yol-acabilir-40232742

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.