folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sporlar, Kilo Verme, Sporcu Takviyeleri, Öneriler, Diyet Listeleri Genel Konu

Sporlar, Kilo Verme, Sporcu Takviyeleri, Öneriler, Diyet Listeleri Genel Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı
    Mx0TBT bunu yazdı

Body yapıyorum 2 program önereyim.

Gunluk aldığınız besin bilgisi ve toteldeki kalori vs fatsecret.apk

Kendi kisisel body programınız ve hareketlerin gif videoları vucut fitnes building apk

https://play.google.com/store/apps/details?id=softin.my.fast.fitness

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fatsecret.android

hacılar fatsecret dan daha iyisi myfitnespal var runtastic bütün uygulamaları ayrıca pacer felarda entegre edilebiliyor alacağınız kaloriden otomatik yaptığınız sporlar düşülüyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    HeLLB0y bunu yazdı

Bende 57 kiloyum yaşım 24 :)) günün 10 saati çalışıyorum garsonluk yapıyorum önceleri çok kilo alıyordum 3 sene öncesi felan ama kebapcida idim o sıralar sanırım o yüzden çok kilo aliyodum suan tığ gibiyim kilo alamıyorum ne kadar çok yesemde yok yani eriyip gidiyor birazda fazla hareketliyim sanırım bu yüzden alamıyorum..bana da varsa bir tavsiyeniz güzel olur kilo almalıyım biraz :)

Adam bizimle taşşak geçiyor :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

12 Kg verdim an itibariyle. Doktora mokotra da gitmedim.

6-7 sene once 50 Kg vermistim yine kendim doktora gitmeden.

Vucudunuzu taniyin once. Sonrasi kolay.

Birde asil mesele gercekten isteyip vazgecmemek. O "su icsem yariyor" diyenlere de inanmayin bos laf... Bogazdan kesince iniyor kilolar

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Birde asil mesele gercekten isteyip vazgecmemek. O "su icsem yariyor" diyenlere de inanmayin bos laf... Bogazdan kesince iniyor kilolar

doktora gitmenin amacı ben zayıflayamıyorum zayıflat değil de daha çok "hastalığım var mı? hormon seviyelerim normal mi?" gibi soruların cevabı olmalı. kilo verirsin tamam ama sağlığını da kaybetmemek gerekir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

3 sene önce 120 kilodan 77 kiloya düşmüştüm sonra sınav zamanı derken 118kg kadar çıktım şimdide 95 civarıyım , konu aslında psikoloji 

Her dert anında sıkıntıda yemek yersen düşünmezsen kilo alıyorsun 

Ama dikkat edersen zaten olman gereken kiloda oluyorsun 

nasıl oluyo hocam 77 olmak? yüz hatların falan nasıl olmuştu?

http://hizliresim.com/G3kDav

http://hizliresim.com/yVlqgM

siteye koydumda baya büyük çıktı sayfada böyle bakarsın işte hocam aşırı bir değişme oldu 

benim şuan 95 civarı gene bir değişme var ama 77 halim kadar değil 

fotoda 83 zaten 77 iken 32 bedendim fotoda 34 beden

Annen baban bile seni tanımaz la 

abi zayıfken yakışıklıymışsın diğeri bildiğin bilişimci yada 657 tipi 

şuanda da o tipe doğru tekrar gidiyorum 95 civarıyım 10kg kaldı 36 bedene indim tsörtte L

Spor programı ve yemek programımı söyle anlatıyım da bilgilendirme olsun

Sabah klasik 1 yumurta az peynir 2 zeytin domates salatalık 1 kepek ekmek çay olarak 

öğle yemeğide, o gün olan proteinli seyler tavuk ağırlıklı yanında mutlaka yoğurt oluyordu 

akşam yemeğide  pirinç pilavı karbonhidrattan uzak durup yemekte olabileceğinde az yemeye çalışıyordum 

akşam yemeğinde 2-3 saat sonra spora gidip gelince bir bardak yarım yağlı süt ile yarım muz yiyordum 

spor programı olarakta 

klasik fitness programı 4 günlük zaten her yerde var arkadaşlarda atmış 

fitness yanında önden 10dk koşu bandı 10dk eliptik bisiklet yapıyordum 

fitness ten sonra 20-30 dk koşu bandı ama koşu bantları iyi olması gerek eğer adi ise 10 dk yapın dize yük bindirmeyin boşuna 

20dk da eliptik bisiklet yapıyordum 

bunları HIIT seklinde kalp ritmini arttırıp azaltıp daha çok yağ yakımını şağlamak için yapıyordum  

ama diyelimki 110 kg sunuz koşmayın dize kalbe her seye yazık 

ama 90 kg altında iseniz iştediğini yapıp zorlayabilirsiniz 

zaten ilk 2 hafta sonrası vucut alışıyor ve size beklediğinizden daha iyi cevap veriyor 

ama önemli olan hedef ve istiklal

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

doktora gitmenin amacı ben zayıflayamıyorum zayıflat değil de daha çok "hastalığım var mı? hormon seviyelerim normal mi?" gibi soruların cevabı olmalı. kilo verirsin tamam ama sağlığını da kaybetmemek gerekir

O zmn problem tiroit bezlerinde olabilir hocam. Endokrinologa gorunmek gerek o durumda

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Olay ne bogazi kesmek, ne de sik sik az az yemek... Daha baska.

Ben 21.4 kilo verdim. 

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Kilo problemi olanlar kesinlikle ekmeği kessin yemekleri ekmeksiz yiyin , kırmızı et yerine balık yiyin , bol yeşillik ve meyve yiyin bulgur pirinç makarna gibi hamur işi şeylerden kaçın , yağsız besinler tercih edin.

Şeker tüketimini ya minimuma indirin ya da sıfırlayın(kola ve türevleri/şekersiz çay kahve vb...)

Sabah 8 de işbaşı mı yapacan kendini ayarla 40+dk temiz havada hafif tempo koş eve gel duşunu al ekmeksiz yuvarla bişiler elmanı indir mideye git işe.

d3lete tarafından 24/Ağu/16 20:27 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı
    HeLLB0y bunu yazdı

Bende 57 kiloyum yaşım 24 :)) günün 10 saati çalışıyorum garsonluk yapıyorum önceleri çok kilo alıyordum 3 sene öncesi felan ama kebapcida idim o sıralar sanırım o yüzden çok kilo aliyodum suan tığ gibiyim kilo alamıyorum ne kadar çok yesemde yok yani eriyip gidiyor birazda fazla hareketliyim sanırım bu yüzden alamıyorum..bana da varsa bir tavsiyeniz güzel olur kilo almalıyım biraz :)

Adam bizimle taşşak geçiyor :)

Aslında almakta birsey yok gibi ama alınca da vermesi çok zor oluyor göbek bir şişiyor zaten onu eritmek için uğraş dur sonra :)) 3 4 kilo aldım mi is tamamdır kasinmiyim durduk yere :))

The End
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

L kartinin artık pek işe yaramadığını düşünüyorum biraz da canlılık felan lazım bana

https://www.aloprotein.com/performans-ve-guc/guc-ve-performans/sci-mx-xplode-rippedcore-pre-workout-450-gr 

önerdiler bu işi yapanlar fikri olan varmı ürün içeriği güzel gibi c4 vs gibi değil ama başlangıç için nasıldır?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║