folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Toplumun Arındırılması Gereken İki Grup: Çingeneler-Tinerciler

Toplumun Arındırılması Gereken İki Grup: Çingeneler-Tinerciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Bana "faşist" şöyle böyle diyebilirsiniz ama gerçekten alakası yok.Bakıyorum da nerde bir suç bu adamlarda.Çingenelerden başlayayım.Yolda kız arkadaşınızla yürüyemezsiniz rahat ya bakışlarıyla rahatsız ederler ya laflarıyla,birini döversiniz en az 2o kişi gelirler.Kız arkadaş olayı değil bir tek,sokakta yürürsünüz cepçilik,kapkaç  yapan grup bunlardır.Aileleri rahatsız eden bunlar,okul önlerinde uyuşturucu satan bunlar,yarattıkları huzursuzluklar ortada,adam gibi gidersiniz omuz atarlar dayak yerler tekrar dediğim gibi toplanıp gelirler.Gelecek kaygıları yoktur ,olmayacaktırda korkmadan birilerine bıçak,çakı sokabilirler.

Diğer konu tinerciler.Bu adamlara acıyor muyum.Evet.Ama yaptıkları gerçekten fazla olmaya başladı demiycem oldu.Buna bir el atılması lazım,demiyorum ki gidin açık açık itlaf edin devlet yetkililerine ama faili meçhullere kurban gitsinler en azından.öğretmene tecavüz ederler memelerini keserler,birinin suratını parçalarlar,kapkaç,gasp yaparlar,çocuklara bile tecavüz ederler,çingenelerden bile beterdirler.

Neden yazdım.Bu adamlar ülke için bir dinamit bana kalırsa.Tatil yörelerin de olanları gelenleri rahatsız ediyor diğerleri de bizi rahatsız ediyor.Sokaklarda bu adamlar yüzünden rahatça dolaşamıyor insanlar.İnsanlar sokağa çıkmaktan korkar oldular,tecavüz potansiyeli olan insanların arasına kızınızı,karınızı salmak kolay olması gerek çünkü benim için değil.En azından annemi,ablamı,sevgilimi falan.
    Eğitimle hallolur mu,bence olmaz...Kangren olmuş vaziyette,kökten halledilecek bir sorun değil,her çıkan dalı budamak gerek bunun da farkındayım,tinerci olmak onlarında elinde değil bunun da farkındayım ama bu tinerciler yüzünden kaybettiğimiz onlarca,yüzlerce atadaşımız var,her gün çingeneler yüzünden bunlar yüzünden gaspa uğruyor insanlar.Şehirler de ki olaylar dediğim gibi falan filan.sizin bu konudaki fikirleriniz neler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nezih mekanlarda pek yok fakat civar illerimizde örneğin balıkesir'de ben oturmuyorum orada fakat ara sıra gittiğimiz bir yer çok var.Polis ne yapıyor bilmiyorum.Bursa'daki gibi sürekli devriye gezen yok sokaklar boş.Adamı kessen sesi çıkmaz.İyi bütçeli nüfusu orta büyüklükte 2,2.5 milyon nüfuslu illerde kontrol sağlanıyor.Fakat heryerde olmuyor.

Şimdi Akp olayıyla birşeyler oldu arıyorsun hemen geliyorlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    aynen katılıyorum. buna bi çare???

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

o başlığa eklenmesi gereken bi grup daha var kanımca (anladınız siz onu)

e hacı herzaman dediğim gibi, iş kanda biter, bunları eğitsen nereye kadar eğitebilcen? sen kendi halkının işsizlik sorununu çözdündemi bunları eğitip iş bulcan? sonuçta yine aç kalıp bu işlere devam etcekler, zaten boktan bi hayat yaşıyolar, hepsini öldürsek sevaba bile gireriz şerefsizim, hani hayvanları işkence çekerken öldürmek gerekir ya acısız olarak, işkence-acı çekmesin diye, aynı durum bunlar içinde geçerli, zaten bu Anadolu topraklarını adam gibi arıtabilsek hiç bi sorunumuz kalmazda, hem temiz güzel bir halk olur, cahillik azalır, suçlar azalır, herşey seyrinde güzelce gider, ama bunu yapabilcek güçte olan pek kiş iyok el altından başlatmak lazım ki oda kolay değil... 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek
    hacım oyle deme be bı ıkı tane cıngeneyle muhabbetım wardı bırısı cafede telefon unutmus yabancının dahı olsa almadı

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek
    Athzai_Khaine bunu yazdı:
    -----------------------------

o başlığa eklenmesi gereken bi grup daha var kanımca (anladınız siz onu)

e hacı herzaman dediğim gibi, iş kanda biter, bunları eğitsen nereye kadar eğitebilcen? sen kendi halkının işsizlik sorununu çözdündemi bunları eğitip iş bulcan? sonuçta yine aç kalıp bu işlere devam etcekler, zaten boktan bi hayat yaşıyolar, hepsini öldürsek sevaba bile gireriz şerefsizim, hani hayvanları işkence çekerken öldürmek gerekir ya acısız olarak, işkence-acı çekmesin diye, aynı durum bunlar içinde geçerli, zaten bu Anadolu topraklarını adam gibi arıtabilsek hiç bi sorunumuz kalmazda, hem temiz güzel bir halk olur, cahillik azalır, suçlar azalır, herşey seyrinde güzelce gider, ama bunu yapabilcek güçte olan pek kiş iyok el altından başlatmak lazım ki oda kolay değil...

bence o başlığa eklenmesi gereken tek grup onlar.bacak kadar biri kızkardeşine  laf atar döversin tüm aşiret kadınlar da dahil kapının önüne gelir.

yolda kızarkadaşınla yürüyemezsin.öküz gibi bakarlar. gözünün önünde duvara işerler.  gece sokaga çıkmaya korkarsın. daha bisürü sayarım.bak sinirlendim şimdi yine allahtan edirneye geldimde kurtuldum.

edit :kimse üstüne alınmasın 

www.atsizcilar.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isoT
    isoT's avatar
    Erkek

kız arkadaşla yolda yürüme konusunda çingeneyle , tinerciyle kısıtlama yanlış bence.
    artık insanlar öyle bi hal almış ki tarif edilemez halde 
    misal ist. li müritler maçkayı tabiki bilirler
    öğrencimisin teröristmisin be adam, başlarında bi kabile reisi , ellerinde sigara - çakı , bıçak gelene geçene laf at

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isoT
    isoT's avatar
    Erkek

Android bunu yazdı:
    hacım oyle deme be bı ıkı tane cıngeneyle muhabbetım wardı bırısı cafede telefon unutmus yabancının dahı olsa almadı

istisnalar kaideyi bozmaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyinsiz
    beyinsiz's avatar
    Erkek
    topunu patlatıcaksın bunlarin

sen hep daha önce öpülmüş bir kadının dudaklarında sana dair cümleler bekledin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Burda En Büyük Suç Anne Babalarda Ve Tek Suçlularda Çingene Tinerci Değil Onlardan Daha Kötü Olan İnsanlar Var,,Tinercinin Çingenenin Vereceği Zarar Bireysel Boyutta Ama Daha Kötüsü Bi Yerlere Gelmiş Mevkii Sahibi Sadist Psikopat Patronların Vereceği Zarar İse Toplumsal Boyutta...

Akşam Kv İzleyip Sabah Okul Çıkışı Adam Vuranlar,,Yanlış Arkadaşlıklar Sonucu Boğazına Kadar Boka Batanlar,Dışlanıp Dünyaya Kin Salanlar Yazmakla Bitmez Arkadaş...

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    isoT bunu yazdı:

Android bunu yazdı:

istisnalar kaideyi bozmaz.

Bnecede bi kasa elmanın içinden 2-3 çürük çıkar ..  O hesap istisnalar kaideyi bozmaz .. Ohoo ona kim önlem alır devlet için önceliksiz bi durum o ..

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
Toplam Hit: 10293 Toplam Mesaj: 83