folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Toplumun Arındırılması Gereken İki Grup: Çingeneler-Tinerciler

Toplumun Arındırılması Gereken İki Grup: Çingeneler-Tinerciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    InFlames
    InFlames's avatar
    Erkek
    __d_mode__ bunu yazdı:
    -----------------------------
    Glaxoks bunu yazdı:

bence kürtleri arındırsak daha iyi olur

hele cahil kürtleri!!! 

Bu adam bölücü ve hala forumda çok ilginç, sanırım rene görmemiş yoksa objeltifliğinden şüphem yok..

O adammı bölücü yoksa cahil kürtler mi bölücü ? Hele cahilleri çok fena toplumumuz için..
    Sokakta bölücülük yapan Pkklıların ırkını söleyin bana..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

kimse dogdugu ırkı milleti secemez evet bu dogru ama sunuda bilirsin dogada en adil dagıtan sey akıldır cunku kimse aklından sikayet etmez ben aptalım ulan be geri zekalıyım diyen kac kişi gördunuz hayatınızda simdi benim ailem cok zengin degildi servetleri miraslarıda yoktu bu yüzden erken yasta calımaya basladıklarından okumaya vakitleri olmamıs keza diger akrabalrımnda öyle ama tutup egitmsiz oldukları için ne hırsızlık ne böluculuk yapmıslar ustune ustluk benim gibi vatanına milletine baglı bir evlatta yetişrdiler bu yüzden egitimsizligi neden olarak görmuyrum bu bir neden degil olamazda kabul etmiyorum biz ne egitimsiz adam görduk ne okumamıs adam görduk ama bu onların hırsızlık bölucuk yapması için bir neden degildi simdi söz konusu topluma zarar veren mahlukatlarsa bunların içinden cıkan egitmli kulturlu insanlar degil bizzat zararları olanlar bakıyorsun %90 zararlı egitimlileri kulturluleri istisna bu durumda demokrasinin keskin kılıc kopardın o kelleleri.bana kimse işte dogdugu ırkı secemzde edemzde demeyin temzilik sart.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    InFlames bunu yazdı:
    __d_mode__ bunu yazdı:
    Glaxoks bunu yazdı:

hele cahil kürtleri!!!

Bu adam bölücü ve hala forumda çok ilginç, sanırım rene görmemiş yoksa objeltifliğinden şüphem yok..

O adammı bölücü yoksa cahil kürtler mi bölücü ? Hele cahilleri çok fena toplumumuz için..

konuyu başka tarafa çekmeyin kaç defa tartışıldı...

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    hayatında cingeneye tinerciye 10 metreden fazla yaklasmamıs adamların gelip burda fakir edebiyatı yapması beni sinirlendirdigi icin yazıyorum yoksa fikrimi belirtmek istemiyordum. bende emirreis gibi bu organizmaların iyiligini isterdim zamanında, taaki kancık kopekler gibi 8-9 kisi sessiz sedasız sebepsiz bir anda arkadan tepeme atladıkları gune kadar. iki tanesini ust uste katlayınca digerleri korktu sadece izleyebildiler. sonra ben kosmaya baslayınca pesimden kosmaya basladılar aynı sokak kopekleri gibi. geceleri bos yollarda yanlız yuruyemezsin bilirsinki bi yerde mutlaka saldıracaklar. kız arkadasınla rahat rahat gezemezsin. arkadas grubunla cok kalabalık degilsen gezemezsin gelir satasır ve karsılık vermesen bile saldırır kavga cıkarırlar. bu gruba kürtlerin bir kesiminide eklemek gerekir. bazıları vardırki sırf kavga etmek icin sokaklarda dolasıp dururlar insanlara satasır saldırır kavga cıkarırlar, bunlar tinerci degildir gayet ayık insanlardır. bizzat banada saldırmıslardır. simdi bu katli vacip organizmaları savunanlar koltuktakı sıcak kıclarını kaldırıp gelsinler buraya, gece ben sokagın basında onları bekleyeyim onlar obur basından benim yanıma yurusunler. sonra yolun yarısında ben bunların abi yapma abi diye aglama seslerini duyayım. ertesi gun siddetle savundugun bu itlere ana bacı kayarsın merak etme.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    DkN bunu yazdı:
    hayatında cingeneye tinerciye 10 metreden fazla yaklasmamıs adamların gelip burda fakir edebiyatı yapması beni sinirlendirdigi icin yazıyorum yoksa fikrimi belirtmek istemiyordum. bende emirreis gibi bu organizmaların iyiligini isterdim zamanında, taaki kancık kopekler gibi 8-9 kisi sessiz sedasız sebepsiz bir anda arkadan tepeme atladıkları gune kadar. iki tanesini ust uste katlayınca digerleri korktu sadece izleyebildiler. sonra ben kosmaya baslayınca pesimden kosmaya basladılar aynı sokak kopekleri gibi. geceleri bos yollarda yanlız yuruyemezsin bilirsinki bi yerde mutlaka saldıracaklar. kız arkadasınla rahat rahat gezemezsin. arkadas grubunla cok kalabalık degilsen gezemezsin gelir satasır ve karsılık vermesen bile saldırır kavga cıkarırlar. bu gruba kürtlerin bir kesiminide eklemek gerekir. bazıları vardırki sırf kavga etmek icin sokaklarda dolasıp dururlar insanlara satasır saldırır kavga cıkarırlar, bunlar tinerci degildir gayet ayık insanlardır. bizzat banada saldırmıslardır. simdi bu katli vacip organizmaları savunanlar koltuktakı sıcak kıclarını kaldırıp gelsinler buraya, gece ben sokagın basında onları bekleyeyim onlar obur basından benim yanıma yurusunler. sonra yolun yarısında ben bunların abi yapma abi diye aglama seslerini duyayım. ertesi gun siddetle savundugun bu itlere ana bacı kayarsın merak etme.
    Arkadasa katiliyorum, serefsizler bana da saldirdi istanbulda... canimi zor kurtardim.. sebepsiz yere kudurmus kopek gibi saldiriyolar... ruhlari bozuk... ama suc ailede....

Shaban Interactive Pro.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    InFlames bunu yazdı:
    __d_mode__ bunu yazdı:
    Glaxoks bunu yazdı:

hele cahil kürtleri!!! 

............................................

O sokakta pkk lehine slongan atanlar, arabaları yakanlar, apoş denilen puştu destekleyenler bu vatanın askerine kuşun sıkanlar benim elime geçerse emin ol ben gebertirim, tanıdığım binlerce kürt var hiç birinin pkk ya sempati duyduğunu bilmem, ama cahiller için serseriler için haklısın ama sadece kürtlermi böyle pislik? Dediğim gibi benim için ırkı milleti fark etmez iyiyse dürüstse delikanlıysa her zaman başımın üstünde yeri var ama adi şerefsiz çıkarcı şu bu ise kardeşim olsa selam vermem.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

sokakta o gaspı yapan çingeneler değil onu bilmiş ol önceliklikle sonrada olaya girelim

demişsiniz biri gelir yanına kız arkadaşınla dolaşırken bişiler SATMAYA(çalsa hoşunuza gidecek yani) çalışır ve bundan rahatsız oluyoruz???????????

çok ısrar ediyor dersiniz şimdi sen hocandan not isterken ısrar etmedinmi ????

yada şu kapıya gelen satıcılara neden aynı tepki göstermiyorsun onlar bir malı satana kadar ısrar ediyor????????

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı:

abi zaten türkiyenin suç dosyalarına baksanız garanti veriyom %90 Çingendir...Ya böle pis böle yüzsüz böle haysiyetsiz şerefsiz bi millet olabilir mi? var,ve ne yazık ki bizim başımızda....

Bu yazdıklarını okuyunca dedim ki bu daha bir çocuktur herhalde. Profiline baktım 21 yaşında diyor ama o senin beden yaşın galiba..

Sen hiç kaval çaldın mı?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    bana da farklı kelimeler kullanabilirsiniz ama arkadaşıma katılaraktan 1 grup daha var kürtler çünkü ne kadar pislik varsa hepsi onların başının altından çıkıyor bi kere pkk artı hepsi de pkk lı şerefsizlerin

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
     Al işte 1 tane daha..

Sen hiç kaval çaldın mı?
Toplam Hit: 10254 Toplam Mesaj: 83