folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Toplumun Arındırılması Gereken İki Grup: Çingeneler-Tinerciler

Toplumun Arındırılması Gereken İki Grup: Çingeneler-Tinerciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

o acıdan düşünürseniz sizi hacıhusrev dolapdere ye yada adını bilmedigim birsürü ilceye davet ediyim.. orda her türlü insanı bulabilirsiniz o zaman o 2gruba bir kişi daha katarsınız yaptıkları işlerde ben söyleyim 2.el telefon=) (calıntı ) börek ucuz kofteciler :D dürümcüler :D , deynekcilik , gasp , kara para vss ama bu o kadar derin bir olay ki iyi yanlarıda var cingene diye aşşagılanan insanlar mesela çanakkale savaşında türklere yardım etmiştir. ayrıca dernekleri vardır http://www.cingene.org/ dedim ya konu o kadar uzun ki buraya yazdıklarımı ben bile anlatamadım yalnız ırkcılık yapmayın lütfen ha birde tinerci demişin sende 2 şişe tiner kokla cık meydana sende yaparsın aynısını adı üstünde madde bagımlısı

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    Kendinizi onların yerine koyun önce sonra bu kadar rahat konuşun, Yaşadığım yerde bir sürü çingene var hepsi diğer çingeneler gibi fakir ama çok iyi insanlardır hiç birine laf söyletmem , onlar çingene olmayı seçmedi Allah öyle yarattı yapacakları birşey yok, ha kötü insanlar diyorsunuz sadece çingeneler değil her ırktan bir sürü kötü insan var. Tinercilere gelince devletin ıslah etmesi lazım ne biliyim bir şekilde topluma kazandırılmaları lazım ama malesef zor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Bana silah mermi sağlayın, beraber indirelim hepsini:)

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek

abi yapmayın ya pis işler diyte tabir ettiğimiz kimsenin yapmaya yeltenmediği işleri yapıyorlar. hurdacılık çöplerden geridönüşülebilen maddeleri toplayan bizi müzikleriyle eğlendiren insanlar bunlar kabul ediyorum kötü yanlarıda var ama eğitimle giderilebilir, şimdi diyeceksiniz gitmez ama yaşam standartlarının altında yaşadıkları için böyle yaşamaya mahkumlar. bu yüzden cingeneleri aşağılamayın. ikinci bir adolf hitler istemiyoruz.

tinercilere gelince yapacağınız tek şey yeşil aya yönlendirmek zorla ve ya güzellikle hangisi olursa.

YANİ HERŞEYİN ÇÖZÜMÜ VAR.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

çineneler  göçebe yaşayan topluluklardır. içlerinden bazıları yüz kızartıcı suç işlemiş olabilir bunu bütün çingenelere mal etmemek gerekir..

tinercilere gelince 2003 de istanbulda gece 03:05 sularında saldırıya uğradım hala o gecenin izlerini taşıyorum..ne  diyeyim
    Yüce devletimiz Anasız babasız bebekleri alıyor 18 yaşına kadar bir dilim ekmekle besliyor sonra hadi eywallah.. ne arayan ne soran var..

Burası Türkiye hem çok duyarlı hemde vurdum duymaz insalarımız var..

"ibne dersin kızarda mikersin aldırmaz" cinstende çok

madalyonun diğer tarafından baktığımızda yetiştirme yurtlarından o beğenmediğiz çingene toluluklarından çok başarılı,memlekete faydalı insanlar çıkıyor..

tabi bide madolyonun dik kısmı var ki orası dahada bi meçhul..

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Siz neler diyorsunuz öyle ya? Sanki insan dışı yaratıklardan söz ediyorsunuz. Sonuçta onlar da insan. Dini, dili, ırkı, cinsiyeti, derisinin rengi farketmez. İnsanlara sadece insan olduğu için değer verin. Senin ordaki 3 - 5 götü boklu serseri suç işlediği için bu suçu bütün  Çingenelere atman çok yanlış.  Suç işleyen sadece onlar mı? Onlara Çingene diyorsan sen nesin? Sen kendini koyduğun gruba bak bakalım bir de.. O gruptan insanların işledikleri suçlara bak bakalım bir de..

Gecenin bir yarısı kalbinizi kırdıysam üzgünüm ama bence çok yanlış şeyler yazmışsınız.. 

Sen hiç kaval çaldın mı?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

Arkadaslar once su videoyu izledikten sonra cevap yazmaya ne dersiniz =>

http://www.youtube.com/watch?v=4c7QquFvTjg

belkide biraz daha aci yaniyla karsilasicaz olayin ama bence bu videodan sonra eliniz varmaz sert yazmaya , 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

çingeneler fakir mi :| bizim burda fakir çingen bulmak çok zor.altlarında modifiyeli transporterla geziyolar anasını satiim.eskişehirden bahsediyorum, 71 evler..

hele bazıları var ki bizim ev kadar salonları var:| hoş zaten alayının villası var..

adam karısını pazarlıo para kazanıo..gazete karton topluyor ve diyorsunuz ki fakir..3,5-4 ytl arası satıyor o kağıtların kilosunu..

10 çingenden 8i böyledir bizim burada..

dinine bağımlı olanların durumu ise normal...

çok ilginç insanlardır çingenler..mahallede sokak sokak örgütlenirler ve birbirlerinin eşyalarını çalmazlar.. bi değişikler ne bliim..

ben de çok papaz ettim çingenlerle ama yürek yoktur onlarda bi kötülüklerini görmedim.arkadaş olup ne uzağında duracaksın ne de yakınında..

bu arada çingenler zor günlerin dostudur.aklınızda bulunsun.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı:
    -----------------------------

çingeneler fakir mi :| bizim burda fakir çingen bulmak çok zor.altlarında modifiyeli transporterla geziyolar anasını satiim.eskişehirden bahsediyorum, 71 evler..

hele bazıları var ki bizim ev kadar salonları var:| hoş zaten alayının villası var..

adam karısını pazarlıo para kazanıo..gazete karton topluyor ve diyorsunuz ki fakir..3,5-4 ytl arası satıyor o kağıtların kilosunu..

10 çingenden 8i böyledir bizim burada..

dinine bağımlı olanların durumu ise normal...

çok ilginç insanlardır çingenler..mahallede sokak sokak örgütlenirler ve birbirlerinin eşyalarını çalmazlar.. bi değişikler ne bliim..

ben de çok papaz ettim çingenlerle ama yürek yoktur onlarda bi kötülüklerini görmedim.arkadaş olup ne uzağında duracaksın ne de yakınında..

bu arada çingenler zor günlerin dostudur.aklınızda bulunsun.. 

-----------------------------

İstanbul'dada durum farklı değil :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    InFlames
    InFlames's avatar
    Erkek
    Çingeneler neyse de esas ırk ı biliosunuz siz genelini sewmem ama tabikide istisnalar kaideyi bozmaz..!! Çok düzgün kürt arkadaşlarım var çok severim ! Hep nie böle söylüyosunuz topluma kazandıralım flan demişsiniz..onlar neden bizi aralarına kazandırmıyoda hep çalıyo,gasp yapıyo,vs..vs..bak yine sinir oldum :|
Toplam Hit: 10292 Toplam Mesaj: 83