folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Toplumun Arındırılması Gereken İki Grup: Çingeneler-Tinerciler

Toplumun Arındırılması Gereken İki Grup: Çingeneler-Tinerciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

işte ülkemizin böyle bölünmesinin geri olmasının sebebi bu;

dışlamak itmek grup dışı bırakmak.

PKK neden çıktı zannediyorsunuz. Doğuda bir çok vatandaşımıza sanki bizim ülkemizin evladı değilmiş gibi kürt alevi çerkez çingene şu bu diye ayırt etmek tamamen yanlış. Ben ne insanlar gördüm. bu saydıklarımızn binde biri etmez ve türk. Arkadaşlar her grubun içinde şerefsiz haysiyetsiz insanlar vardır ve içlerinde iman dolu cömert 10 numara insanlarda

şurda çoğu yazıyı yazanlar bir gruba dahil değil sanırım ( kürt, şubu gibi.) Kadıköyde kız arkadaşımla geziyorum çingeneler önümü kesip daha doğrusu kesmek demiyelimde önüme gelip çiçek satmak istiyor almak istemediğimi söyleyip yanımdan gitmesini istiyorum zorla satıcak değil ya polis denen birşey var. yani çoğu kişiyi zani etmeyin. Olabilir bir çoğu kötü olabilir ama komple "çingenlerin hepsi kötü " demek kötü arkadaşlar herkesi kürt çingen şu bu die tışlarsak işimiz kötü.

Tinercileri bile dışlamamak lazım Türkiye'de yaşayan insanların ne kadarını geri kazanırsak o kadar iyi. Dışlamak her zaman kötü sonuçlar yaratır. Baktın olmuyo her türlü çabana rağmen kötülükleyanıt verior. Suç dosyasına bakarsın kabarıksa da verirsin 20 yıl böylecede iyi ile kötüyü ayırt ederiz.

Şimdi çoğu kişide af çıksın vs diyor fakat apo adlı maymun türünü savunan. Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı savaşan, İnsanların mallarını zorla gasp eden ve Suç dosyası Edebiyat Kitabından kabarık olan insanlara özel 10 km alan üzerine bi F tipi hapishane ayarlayıp en az 20 yıl olmak üzere sokacaksınki bak ülke nasıl temizleniyor ve Cezalarda ağır olması lazımki caydırıcı olsun.

ve şunu unutmayın dışlamak kötü sonuçlar doğurur. Kazanmak ise süper :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

StigmatA
    --------------------------
    Al işte 1 tane daha..

--------------------------

sen saymaya devam et...

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    arkadaşım üç beş tane kişi kötü diye o grubu kötü sayamayacağımız gibi üç beş tane de iyi var diye o grubu iyi sayamayız bunu bilmek gerekir iki üç düzgün adam çıktı diye (ki bana hiç dek gelmedi) böyle her grubun içinde kötü de var iyi de diyemeyiz o gruba kötü denir ve kürtler kötüdür temizlenmesi gerekir eğer temizlenirse o zaman gör sen türkiye nasıl bir ivme kazanıyor onların eline geçsin doğramadık türk bırakmazlar ama biz neyi bekliyoruz anlamıyorum karşımıza düzgün bir ordu çıkarmlarını mı bu hiç bir zaman olamaz çünkü adamlar korkak gündüz bakkal manav berber gece yola bomba döşer karakola saldırır gündüz apo pankartlarıyla gösteri yapar heryeri yıkar gece askerlerimizle çatışır arabalarımızı yakar ve uyuşturucunun baş pazarlayıcısı da kürtledir sen sadece dağdakini temizleyecem dersen adam bulamazsın çünkü hepsi halktandır onun için bulduğun kürtü öldürecen bak o zaman pkk bi şey kalıyor mu

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
     İşte senin gibiler böyle yaptığı için adamlar dağa çıkıyor, bağımsızlık istiyor. Ne kadar dar düşünüyorsunuz.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    StigmatA bunu yazdı:
    -----------------------------
     İşte senin gibiler böyle yaptığı için adamlar dağa çıkıyor, bağımsızlık istiyor. Ne kadar dar düşünüyorsunuz.
    potansiyel olarak öyleler.

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    hayır benim gibiler öyle yaptığı için dağa çıkmıyorlar onlar dağa çıktıkları ve her türlü boku yedikleri için ben böyle yapıyorum kimsenin bu ülkenin ekmeğini yiyip suyunu içip sonra da bu ülkenin parasıyla kuyumuzu kazmaya hakkı yok onların pkk olmasını haklı gösteriyorsun pkk sempatizanı diye bir şey yoktur ya pkklısın ya da değilsin ve sözlerinden anlaşıldığı üzere pkk militanısın

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

kürtlere bi b.k yapmadı Türk milleti.Şunu kafanıza sokun önce.Ne ayrımcılığı cumhurbaşkanı bile oldunuz,içişleri bakanı oldunuz ağzına sıçtınız ülkenin sağolun ne ayrımcılığıymış bu be?Türk mahallelerinde yaşayan kürtler var ama neden sence kürt mahallesinde Türkler yaşayamıyo?kürtler karaktersizliklerinin sonucu bu ülkeye ihanet ettiler,bağımsızlık düşünceleri peşinde koştuklarından bu duruma düştüler.Medeniyet öğrendikleri milleti arkadan vurdular.Hep zarar verdiler,yılların kazanımlarını harcadılar.Giden öğretmeni vurdular,hemşireye aşiretçe tecavüz ettiler.Bu mu?var mı böyle bir topluluk daha?Afrika kabileleri bile bunu yapmıyorlar!Yahu bir kere çıkın ellerinizde bayraklarla!Kahrolsun PKK deyin,hepiniz bilmem ne çocuğusunuz deyin PKKlılara,geberin şerefsizler deyin,DTPye ahmet türke tuncele oy vermeyin!öz be öz Türk bayramı olan nevruzu bile kendinize mal ettiniz onu geçtim binlerceniz zaferi şaretleri apo posterleri salladınız.Bu ülkenin evlatları ne yaptı?Evladınızı polise taş atmaya yolladınız o polis başını okşadı,geri yolladı ayakkabı aldı,muz aldı.Evet bunları yaptı bu millet çünkü böyle ulu bir millet.Gördük ki yanlış yapmış o ayrı mesele.Kasabayı korumakla görevli 4 bordo berelinin yemeklerine zehir koyan da sizsiniz!Daha ne diyelim ki?Ülkeye terörl mücadele 3oo milyar dolar zarardan söz ediliyor,ondan sonra "İŞ YOOK!" pkkya destek ver tesisleri yaksın sonra "İŞ YOOOK" "DEVLETE GÜVENEMİYORUZ".devlet pkkya haddini bildirmesini bildi askeri olarak,cesaret gösterecek olan sizlersiniz.Ölmek mi?Hain olarak anılmak mı?
    Elinize Türk bayrağını ağa zulmünden kaçmak istediğinizde aldınız,yalan mı?
    Terörist karakola saldırdığında balkonunuzu açtınız mevzilensin diye,savunmazsız mıydınız öyle sanıldığı gibi?hepinizin elinde keleşler varken? böyle bir millet işte!ondan sonra Türkler bizi hor görüyo,sktr çekerler adama.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    Artık yazacak bişey yok :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    bu çingeneler istanbulda çok var heralde ankara da hiç yaşamadık onlarla ilgili bi sorun

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

dikdatoraa bunu yazdı:
    hayır benim gibiler öyle yaptığı için dağa çıkmıyorlar onlar dağa çıktıkları ve her türlü boku yedikleri için ben böyle yapıyorum kimsenin bu ülkenin ekmeğini yiyip suyunu içip sonra da bu ülkenin parasıyla kuyumuzu kazmaya hakkı yok onların pkk olmasını haklı gösteriyorsun pkk sempatizanı diye bir şey yoktur ya pkklısın ya da değilsin ve sözlerinden anlaşıldığı üzere pkk militanısın

Bak hocam birincisi ben öz be öz Türk'üm. Sağdan soldan duyduklarımla önceden ben de nefret ederdim bütün Kürtlerden. Fena halde ırkçıydım yani. Daha sonra noldu peki? Tanıdım onları. Daha da sonra noldu? Irkçılığın ne kadar kötü bi şey olduğunu okudum, gördüm, şahit oldum, öğrendim, öğretmeye çalışıyorum. Bi insanı sadece Kürt olduğu için sevmemek, sadece konuştuğu dil için dışlamak, sadece yaşadığı yer için hor görmek, sadece senin ırkından olmadığı için o insana bu kadar hakaret etmek ne kadar doğrudur sence? Bence insanlık bu değildir.. Kaç tane Kürt tanıyorum, tanıdığım Kürt olmayan diğer insanlardan kat kat daha değerliler, bu ülkeye onlardan kat kat daha yararlı oldular. 

İkinci olarak da Pkk demek Kürt demek değildir, Kürt demek de Pkk demek değildir. Pkk hiç Kürt öldürmüyor mu? Yoksa Kürtleri daha mı fazla öldürüyorlar?

Üçüncü olarak da ben Pkk sempatizanı falan değilim. Pkk'yı ve her türlü terörü destekleyen herkese http://img222.imageshack.us/img222/9884/yrrkmd9.jpg   bu girsin. Bana bundan sonra Pkk'lı diyen herkese de bu girsin.

Sen hiç kaval çaldın mı?
Toplam Hit: 10296 Toplam Mesaj: 83