folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Toplumun Arındırılması Gereken İki Grup: Çingeneler-Tinerciler

Toplumun Arındırılması Gereken İki Grup: Çingeneler-Tinerciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    StigmatA bunu yazdı:
    -----------------------------

dikdatoraa bunu yazdı:
    hayır benim gibiler öyle yaptığı için dağa çıkmıyorlar onlar dağa çıktıkları ve her türlü boku yedikleri için ben böyle yapıyorum kimsenin bu ülkenin ekmeğini yiyip suyunu içip sonra da bu ülkenin parasıyla kuyumuzu kazmaya hakkı yok onların pkk olmasını haklı gösteriyorsun pkk sempatizanı diye bir şey yoktur ya pkklısın ya da değilsin ve sözlerinden anlaşıldığı üzere pkk militanısın

Bak hocam birincisi ben öz be öz Türk'üm. Sağdan soldan duyduklarımla önceden ben de nefret ederdim bütün Kürtlerden. Fena halde ırkçıydım yani. Daha sonra noldu peki? Tanıdım onları. Daha da sonra noldu? Irkçılığın ne kadar kötü bi şey olduğunu okudum, gördüm, şahit oldum, öğrendim, öğretmeye çalışıyorum. Bi insanı sadece Kürt olduğu için sevmemek, sadece konuştuğu dil için dışlamak, sadece yaşadığı yer için hor görmek, sadece senin ırkından olmadığı için o insana bu kadar hakaret etmek ne kadar doğrudur sence? Bence insanlık bu değildir.. Kaç tane Kürt tanıyorum, tanıdığım Kürt olmayan diğer insanlardan kat kat daha değerliler, bu ülkeye onlardan kat kat daha yararlı oldular. 

İkinci olarak da Pkk demek Kürt demek değildir, Kürt demek de Pkk demek değildir. Pkk hiç Kürt öldürmüyor mu? Yoksa Kürtleri daha mı fazla öldürüyorlar?

Üçüncü olarak da ben Pkk sempatizanı falan değilim. Pkk'yı ve her türlü terörü destekleyen herkese http://img222.imageshack.us/img222/9884/yrrkmd9.jpg   bu girsin. Bana bundan sonra Pkk'lı diyen herkese de bu girsin.

la pkklı olmasanda pislik bi adamsın o resmi kaldır ordan.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

dikdatoraa bunu yazdı:
    bana da farklı kelimeler kullanabilirsiniz ama arkadaşıma katılaraktan 1 grup daha var kürtler çünkü ne kadar pislik varsa hepsi onların başının altından çıkıyor bi kere pkk artı hepsi de pkk lı şerefsizlerin

:)o zaman dikkat et bigün o pisliin içine gömülürsün!!

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

genelleme yapmak yanlış olur ancak , bir etnik grubunda kampeti bir şekilde kalkıyorsa sadece kalkanları indirmek te bu milletin namus borcudur.

bir takım örgütlere katılan kişiler yada belli oluşuma dahil olan grup ve şahıslar ardında finansör olmayan hiç bir örgüte katılmak kalıcı olamaz. finansmansız oluşum kesinlikle olmaz.örgüt ne kadar büyükse parasal boyutuda o kadar büyüktür.önemli olan para kaynaklarını bulup yok edince örgüt kendiliğinden dağılır ve gider. yani bir çıban başı ve çiban başını besleyenleri bulmak itlaf etmek gerekiyor.

çingene deyip geçmeyin onlar olmasa pancarlarımız tarlada kalır .çapacı bulmakta zorlanır.benim bildiğim örnekler.

şu kravatlı hırsızlar diye açtığım topici inceleyin.sokakta görseniz ne efendi ne kibar adamdır dersiniz. asıl itlafı gereken bunlardır. bu memlekette çin kanunları uygulanırsa eminim yılllık büyüme oranımız % 20 lere dayanır.rüşvet alanı ihaleye fesat karıştıranı adamlar hemen kurşunla idam ediyor ve kurşun parasınıda ailesinden ödeme emriyle alıyorlar. bu işle alakalı istiklal mahkemesi gibi mahkemeler kurulsunda o zaman herşey nasıl 4*4 oluyor milletce görürüz. 

Temel adalettir .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    (: ya şu "öyle kürtler tanıyorum ki senden benden daha iyi/milliyetçi/vatansever" vs. muhabbetlerini bırakalım artık yaa.
    tüketici, fuzuli, çoğunluğu pis olan bi topluluktan yetişme yerleri, çevresi, şansına göre illaki 3-5 adet iyileri de çıkacak. Bunlar da Bayrağı, marşı, vatanı, şanlı tarihi olan bizlerden bazı amele, kıro vb kişilerden iyidir ancak.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    Bandit bunu yazdı:

dikdatoraa bunu yazdı:
    bana da farklı kelimeler kullanabilirsiniz ama arkadaşıma katılaraktan 1 grup daha var kürtler çünkü ne kadar pislik varsa hepsi onların başının altından çıkıyor bi kere pkk artı hepsi de pkk lı şerefsizlerin

la olum akıllı ol akıllı. Derin bi laftır bu. Demek bi gün o pisliğie* gömülecez ha. Nasıl olcak o iş. Haddinizi bilin.

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    artık ben reneye ne diim bilerek mi kitlemior veya uyyormu görmüyormu????konuyu saptırdınız...rene uyan!

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    NighT-7 bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:

dikdatoraa bunu yazdı:

la olum akıllı ol akıllı. Derin bi laftır bu. Demek bi gün o pisliğie* gömülecez ha. Nasıl olcak o iş. Haddinizi bilin.

derin falan deil pkk ya ne derse desin kürde demesin..bende böle derim... 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Bandit bunu yazdı:
    NighT-7 bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:

dikdatoraa bunu yazdı:

kürtler bunun için ne yaptı kardeşlik için pkk lı ve dtp li olmadıklarını göstermek için ne yaptı ne yapıcak bekliyorum kendilerini gercekten temsil edicek yani gercek derken sizin söyledikleriniz gibilerse ne yaptılar hereseyi karsı taraftan bekleniyo ama bu oyunun içinde iki kişi var biri biz digeri onlar biz ustumuze duseni yaptık ama durum hiç degişmedi bu gidişlerde degişmeyecekte  birileri cıkıp onlar adına pkk kurdistan vatan bölunsun diyosa onlarda buna seselerini cıkarmıyoa burda kastım mahallekahve köşelerinde milliyetci nutuklardan bahsetmiyorum toplumsal bir hareket bir olusm içine girdilermi sagdan soldan duydukalrnızla kimse temsil edilmez eger böyle dusnuyorlarsa cıksınlar kursunlar bir temsilci işte desinler bunlar bizi temsil ediyo ne dtp ne pkk işte bu yapılmadıgı surece hepsi sempatizan hepsi aynı bok.bana burda artık bölunuyoz yapmayın etmeyin demeyin durumzu ortada daha ne kadar bölunucez daha ne kadar ayrım olucak hepsi son raddesinde bu söylemler 80 lerde gecerliydi ama artık bulut oldu ucuyolar durum ya siz ya bize dönustu yasamla ölum hepimiz kardeşiz hepimiz suyuz buyuz bunların hepsi yavaslatma politkası ve bilincli yapılan seyler dedigim gibi bu durumdan kendinizi kurtarmak istiyorsanız kurtler olarak sempatizan terörist yakıstırmasında sıyrılmak istiyorsanız sizi yanlıs temsil edenler varsa bunu arkadas arasında mahalle köşelerinde degil bizzat siyasi arenda sergilemelisiniz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:
    NighT-7 bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:

dikdatoraa bunu yazdı:

kürtler bunun için ne yaptı kardeşlik için pkk lı ve dtp li olmadıklarını göstermek için ne yaptı ne yapıcak bekliyorum kendilerini gercekten temsil edicek yani gercek derken sizin söyledikleriniz gibilerse ne yaptılar hereseyi karsı taraftan bekleniyo ama bu oyunun içinde iki kişi var biri biz digeri onlar biz ustumuze duseni yaptık ama durum hiç degişmedi bu gidişlerde degişmeyecekte birileri cıkıp onlar adına pkk kurdistan vatan bölunsun diyosa onlarda buna seselerini cıkarmıyoa burda kastım mahallekahve köşelerinde milliyetci nutuklardan bahsetmiyorum toplumsal bir hareket bir olusm içine girdilermi sagdan soldan duydukalrnızla kimse temsil edilmez eger böyle dusnuyorlarsa cıksınlar kursunlar bir temsilci işte desinler bunlar bizi temsil ediyo ne dtp ne pkk işte bu yapılmadıgı surece hepsi sempatizan hepsi aynı bok.bana burda artık bölunuyoz yapmayın etmeyin demeyin durumzu ortada daha ne kadar bölunucez daha ne kadar ayrım olucak hepsi son raddesinde bu söylemler 80 lerde gecerliydi ama artık bulut oldu ucuyolar durum ya siz ya bize dönustu yasamla ölum hepimiz kardeşiz hepimiz suyuz buyuz bunların hepsi yavaslatma politkası ve bilincli yapılan seyler dedigim gibi bu durumdan kendinizi kurtarmak istiyorsanız kurtler olarak sempatizan terörist yakıstırmasında sıyrılmak istiyorsanız sizi yanlıs temsil edenler varsa bunu arkadas arasında mahalle köşelerinde degil bizzat siyasi arenda sergilemelisiniz.

kardeş madem kürt istemiyorsun al eline tüfek gel benide vur oldumu?+siyasi arenaya öle eline mikrofon alıp çıkılmıor!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:

kürtlere bi b.k yapmadı Türk milleti.Şunu kafanıza sokun önce.Ne ayrımcılığı cumhurbaşkanı bile oldunuz,içişleri bakanı oldunuz ağzına sıçtınız ülkenin sağolun ne ayrımcılığıymış bu be?Türk mahallelerinde yaşayan kürtler var ama neden sence kürt mahallesinde Türkler yaşayamıyo?kürtler karaktersizliklerinin sonucu bu ülkeye ihanet ettiler,bağımsızlık düşünceleri peşinde koştuklarından bu duruma düştüler.Medeniyet öğrendikleri milleti arkadan vurdular.Hep zarar verdiler,yılların kazanımlarını harcadılar.Giden öğretmeni vurdular,hemşireye aşiretçe tecavüz ettiler.Bu mu?var mı böyle bir topluluk daha?Afrika kabileleri bile bunu yapmıyorlar!Yahu bir kere çıkın ellerinizde bayraklarla!Kahrolsun PKK deyin,hepiniz bilmem ne çocuğusunuz deyin PKKlılara,geberin şerefsizler deyin,DTPye ahmet türke tuncele oy vermeyin!öz be öz Türk bayramı olan nevruzu bile kendinize mal ettiniz onu geçtim binlerceniz zaferi şaretleri apo posterleri salladınız.Bu ülkenin evlatları ne yaptı?Evladınızı polise taş atmaya yolladınız o polis başını okşadı,geri yolladı ayakkabı aldı,muz aldı.Evet bunları yaptı bu millet çünkü böyle ulu bir millet.Gördük ki yanlış yapmış o ayrı mesele.Kasabayı korumakla görevli 4 bordo berelinin yemeklerine zehir koyan da sizsiniz!Daha ne diyelim ki?Ülkeye terörl mücadele 3oo milyar dolar zarardan söz ediliyor,ondan sonra "İŞ YOOK!" pkkya destek ver tesisleri yaksın sonra "İŞ YOOOK" "DEVLETE GÜVENEMİYORUZ".devlet pkkya haddini bildirmesini bildi askeri olarak,cesaret gösterecek olan sizlersiniz.Ölmek mi?Hain olarak anılmak mı?
    Elinize Türk bayrağını ağa zulmünden kaçmak istediğinizde aldınız,yalan mı?
    Terörist karakola saldırdığında balkonunuzu açtınız mevzilensin diye,savunmazsız mıydınız öyle sanıldığı gibi?hepinizin elinde keleşler varken? böyle bir millet işte!ondan sonra Türkler bizi hor görüyo,sktr çekerler adama.

altına imzamı atıyorum..

snnyk.com - code is poetry all that i know...
Toplam Hit: 10255 Toplam Mesaj: 83