Türknet Yeni Zam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

Netspeed ve turknet  hangisi ttnetle sozlesmem bitiyorda

sansar55 tarafından 21/May/19 11:44 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

Bugün saat sabah 12 den 5:50 ye kadar Türkiye genelinde internet gitti turknet kullanıcılarında, kendi sitelerine bile ulaşılamıyordu. Genel olarak memnunum ancak profesyonel bir hizmet sunmuyorlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    atakartal bunu yazdı
    sansar55 bunu yazdı

Bugün saat sabah 12 den 5:50 ye kadar Türkiye genelinde internet gitti turknet kullanıcılarında, kendi sitelerine bile ulaşılamıyordu. Genel olarak memnunum ancak profesyonel bir hizmet sunmuyorlar.

telefonla sordugumda boyle bir arizanin olmadigini bazi semt veya sehirde kismi bir ariza olmus olabiir dedi.  hangi illerde olmus bu ariza

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

https://turk.net/p/NCN88WS88OQN/

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı
    atakartal bunu yazdı
    sansar55 bunu yazdı

telefonla sordugumda boyle bir arizanin olmadigini bazi semt veya sehirde kismi bir ariza olmus olabiir dedi.  hangi illerde olmus bu ariza

https://twitter.com/TurkNetDestek/status/1130592657338707968

https://twitter.com/TurkNetDestek/status/1130605306386550785

İstanbul, izmir, ankara hepsinden twitterda şikayetler yazılıyordu. Ki twitterda turknet diye arama yaparsan bu sabah yazılan yazıları görebilirsin.

atakartal tarafından 21/May/19 12:14 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Dün kü kesintide bizim muğla bodrum da da 2 hattan birisi kesildi diğerinde hiç bişi olmadı hacılar 1 saatlik bir kesintiydi büyütmeye gerek yok bence.

ayrıca turknet sker.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Doğru olabilir cidden, burada da 12:45 gibi gitti, sabah işe gitmek için kalktığımda düzelmişti. Bu aralar ufak-tefek kesinti oranı yükseldi yalnız, sebebini anlayamıyorum. PPPOE bağlantısı birkaç dakikalığına gidip geliyor. Netspeed'e de geçsek aynı şeylerin olmayacağını nereden bileceğiz ki... Türk telekom her zamanki gibi...

Twitter: @CanKirca
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

50 mbit eski müşteriyim, şu an 75,99 TL olmuş.

yeni müşterilere 85,99 TL den veriyorlar sanırım.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Ben ttnetteydim sözleşme bitince türknete geçtim ama türknetten de memnun kalmadım adamlarda bir kurumsal şirket havası yok her şey çok amatör. Bir sorunun olsa muhatabın yok destek kaydı mestek kaydı açacakmışım da ... bu yüzden o ücretsiz kullanım referans olayını kullanmıyorum kimseyi bulaştıramam. Onun için ilk işim netspeede geçmek olacak. Bakalım onlar nasıl

Toplam Hit: 56654 Toplam Mesaj: 113
zamcık zam