Türknet Yeni Zam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı

Akşam 8-12 ping sorunu yapmayan isp var mı? Zam gelmişken değişeyim turkneti.

Kablonet. O rakama 100 megabit sunuyor ama 19:00-00:00 arası hızı 25 megabite düşürüyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

turknet de telefon olayi nasil.? telekomun telefonunu kapatacakmiyiz. tel hizmetini nasil veriyor.?

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

netspeed e geçiriyorum 2 turknet hattımı. bakalım nasıl olacak.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Geçiş ve iptal sürecini anlat hocam bilgilendirme olur en azından bende geçmeyi düşünüyorum zaten 7 mb internet veriyor onada 75 lira veresim yok 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    saku bunu yazdı

Kablonet. O rakama 100 megabit sunuyor ama 19:00-00:00 arası hızı 25 megabite düşürüyor. 

Hız hiç önemli değil yeter ki ping 40 iken 200 olmasın. Kabloneti araştıracam teşekkürler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    Foxxxxxx bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı

Geçiş ve iptal sürecini anlat hocam bilgilendirme olur en azından bende geçmeyi düşünüyorum zaten 7 mb internet veriyor onada 75 lira veresim yok 

Tamamdır hocam pazartesi günü adım adım anlatırım. Konuştum netspeed ile. 35 mbit 66 TL uygundur dedim. Turknet iptalini de kendileri yapıyormuş. Geçiş 2 gün sürüyor dedi.

6 veya 12 ay kalma sözü verirseniz aktivasyon ücreti 70 TL'yi almıyoruz ve sabit fiyat garantisi veriyoruz dedi.

12 ay vermeyi düşünüyorum. Taahütü bozarsan sadece bozduğun faturada +70 TL aktivasyon ücreti alıyorlarmış. Çok farkı yok yani. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    saku bunu yazdı

Hız hiç önemli değil yeter ki ping 40 iken 200 olmasın. Kabloneti araştıracam teşekkürler.

Bulunduğun adreste Kablonet varsa diğerleri yalan. Şuan en iyi hizmeti veren firma Kablonet. Ancak her yerde yok maalesef. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı

Turknette 5 ms in üzerinde ping görmedim kaç yıldır. Bulunduğunuz lokasyonla alakalı olabilir hocam ping sorunu.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

https://turk.net/destek/sss/taahhut/benim-size-taahhudum-yoksa-sizin-de-bana-yok-ya-fiyatlari-artirirsaniz.html

burada fiyat arttırmayız diyor ama bal gibi arttırmışlar. şimdi ben bunlara itraz etsem ne olur ?

yada önereceğiniz bir firma var mı ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı
    Foxxxxxx bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı

Tamamdır hocam pazartesi günü adım adım anlatırım. Konuştum netspeed ile. 35 mbit 66 TL uygundur dedim. Turknet iptalini de kendileri yapıyormuş. Geçiş 2 gün sürüyor dedi.

6 veya 12 ay kalma sözü verirseniz aktivasyon ücreti 70 TL'yi almıyoruz ve sabit fiyat garantisi veriyoruz dedi.

12 ay vermeyi düşünüyorum. Taahütü bozarsan sadece bozduğun faturada +70 TL aktivasyon ücreti alıyorlarmış. Çok farkı yok yani. 

hocam 75 lira aktivasyonu tahattür vermesende almıyorlar

6 ay durmadan iptal edersen son faturaya ekliyorlar

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
Toplam Hit: 56656 Toplam Mesaj: 113
zamcık zam