Türknet Yeni Zam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

şu an 50 mbit turknetteyim, netspeede baktım aynı hızdaki tarifelsi 76 TL.

sonuç olarak ikisi de aynı fiyatta gidiyor.

turknetten 1 aylık bedava kullanım isteyenler profilimi ziyaret edebilirler :)

50 100 evet ama 16 35 kullananlar için cazip

75 lira aktivasyon bedeli varmış 6 ay kalacam deyince almıyorlar kalmazsan alıyorlar 

formu doldurdum kuryeyi çağırdım :)

hocam ben formu doldurdum gönderdim ertesi gün 12 de arayıp onay aldılar 14 de ekip eve gelmiş interneti bağladılar, geçiş de yapmadım ben yeni abone oldum :)

İmzalamazsam ne olcak?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Turknet candır 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

Superonline aboneliğim bitiyodu bende türknete geçeyim dedim ama vdsl modem lazımmış o da 300 tl civarı aynı paraya denk geliyo diye superonlinede kaldım 

vdsl nasıl 35 alırsınız dediler ama güvenemedim ttnet adsl ken 8 dediklerinde 3.5 alıyodum vdsl de  aynı durum olurmuydu 

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sahinka bunu yazdı

Superonline aboneliğim bitiyodu bende türknete geçeyim dedim ama vdsl modem lazımmış o da 300 tl civarı aynı paraya denk geliyo diye superonlinede kaldım 

vdsl nasıl 35 alırsınız dediler ama güvenemedim ttnet adsl ken 8 dediklerinde 3.5 alıyodum vdsl de  aynı durum olurmuydu 

Sıfır modeme para vermeye gerek yok. İkinci el modemler 100 lira falan. Sonuçta bağlayıp unutuyorsun.

VDSL'de ADSL gibi aynı mantıkta. Santrele uzaklığını hızını etkiler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    sahinka bunu yazdı

Sıfır modeme para vermeye gerek yok. İkinci el modemler 100 lira falan. Sonuçta bağlayıp unutuyorsun.

VDSL'de ADSL gibi aynı mantıkta. Santrele uzaklığını hızını etkiler.

pek bi anlamı yok o zaman

Türknetin 100mbps verdiği yerler ttnetin fiber altyapısı olan yerler mi 

imza
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şimdi ben özgür iletişim ekstra paketindemiyim değilmiyim nasıl öğreneceğim şöyle yazmış türknet

9 Mayıs 2019 tarihinden itibaren abone olan kullanıcılarımıza, Özgür İletişim hizmeti ayda 75,99 TL’den, Özgür İletişim Ekstra hizmeti ise ayda 85,99 TL’den faturalandırılacaktır.

9 Mayıs 2019 tarihinden önce abonemiz olan kullanıcılarımız için ise yeni fiyatlarımız 1 Haziran 2019 tarihi itibariyle geçerli olacak.

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek
    sahinka bunu yazdı

35 dediler 35 alıyorum bazen 30 lara düşüyor 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

türknet bayağı kayıp yaşar gibi netspeed ve benzeri yerler fiyat arttırımı yapmazsa.

şu an 35mbit alıyorum 75 gözüme fazla gelmeye başladı ama asıl mesele para değil. son zamanlarda uyguladıkları throttling siki. bildiğin adam silkiyorlar.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Turk telekomda kasıma kadar taahhüt var 25 dediler hıza ama 21 alıyorum ne aşağı ne yukarı. Şimdilik geçinip gidiyoruz 60 tl bu arada.

watervay tarafından 09/May/19 18:43 tarihinde düzenlenmiştir

Syntax error..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Superonline'dan Türknete geçecektim her şeyi iptal ettim iptal etmeden baktığımda 35mbs alabiliyor gözüküyordum sonra baktık 16 alabiliyoruz el mahkum yine süper fibere kaldık ve yine bok gibi shit..

Kendine İyi Bak ..
Toplam Hit: 56837 Toplam Mesaj: 113
zamcık zam