Türknet Yeni Zam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Siktğiminin türkneti mesaj geldi benim paket 75mbit olduğundan tarifem 86 lira olacakmış dedim amına kodumunun salağı 35mbit kullanıyorum ben 2 yıldır ne 75 i ?

netspeed geçem bari bende

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bugun turknet e sırt dönenleri tarih afffetmeyecek. davutoğlu vol 2. xD

la bi zam oldu diye kaçmayın 2 ay sonra netspeed in zam yapmayacağını ne biliyosunuz. dolar olmuş anasının nikahı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

la bi zam oldu diye kaçmayın 2 ay sonra netspeed in zam yapmayacağını ne biliyosunuz. dolar olmuş anasının nikahı.

Netspeed taahhüt alıyor. Taahhüt vermek en mantıklısı şuan.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

https://turk.net/destek/sss/taahhut/benim-size-taahhudum-yoksa-sizin-de-bana-yok-ya-fiyatlari-artirirsaniz.html

burada fiyat arttırmayız diyor ama bal gibi arttırmışlar. şimdi ben bunlara itraz etsem ne olur ?

yada önereceğiniz bir firma var mı ?

"zam yapacaksak önceden haber veririz" diye bi cümle var orada. adamlar haberini verdiler, önümüzdeki ay zamlı fiyattan tahsil edecekler :)

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

2 evimde de turknet var. 86 TL x 2 hiç makul bir fiyat olmuyor. Netspeed'e veririm 12 ay taahhüt. 66 TL'den 1 yıl kafam rahat olur.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Adamlar beni superonline'ın boktan 1 hafta 8Mb, 3 hafta 3 Mb internetinden kurtarıp 75 Mb Download, 4 Mb upload verdiler. 100 TL de yapsalar başka operatöre geçmeyeceğim. Zaten referans sistemi sayesinde 5-6 ay bedava kullandım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Şuan Türknet'ten 100 mbite kadar internet kullanıyorum, eski kullanıcı olduğum için 64,99 TL olarak ödemekteyim, benim internet ücretim 75,99 TL mi yoksa 85,99 TL mi oldu halen anlayabilmiş değilim, Türkjnet'e destek mesajı gönderdim ancak halen yanıtlanmadı, bilgisi olan var mı? 

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı

Şuan Türknet'ten 100 mbite kadar internet kullanıyorum, eski kullanıcı olduğum için 64,99 TL olarak ödemekteyim, benim internet ücretim 75,99 TL mi yoksa 85,99 TL mi oldu halen anlayabilmiş değilim, Türkjnet'e destek mesajı gönderdim ancak halen yanıtlanmadı, bilgisi olan var mı? 

hocam bende 50 mbit 64,99 liraya kullanıyorum şuan, bizim tarife 75,99 olacak sanırım.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    twilight_flame bunu yazdı

hocam bende 50 mbit 64,99 liraya kullanıyorum şuan, bizim tarife 75,99 olacak sanırım.

16 ve 35 mbit net kullananların 75.99

50-75-100 mbit net kullananların 85.99 olacak mış bana öyle mesaj geldi

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek
    Kota yok!
    Taahhüt yok!
    100 Mbps’e kadar
    Sınırsız İnternet
    75,99 TL

internet sitesinin resmini yüklemeye üşendim, aynen böyle yazıyor hocam, bizim paketi çıkıpta 85,99 yapacaklarsa bu mesajı silmeleri gerekiyor bence, bende ne olacağını tam olarak anlamadım, bakalım destek cevap verirse anlayacağız. 

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
Toplam Hit: 56655 Toplam Mesaj: 113
zamcık zam