Türknet Yeni Zam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Bakalım. Olmadı bende geçerim. Zaten alt yapıda 15 mbit anca alıyorum. Kapatırım gider. Bana bildirim gelmedi ama daha.

Bende ayni 12 anca aliyorum turk net te telefon olayi da iyidi anneme verdim orayi kullaniyordu cep tele tl de yuklemiyor

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

4 mbit internete neden 85 TL veriyorum mk ? 

@cache yanlıs anlama sen hocam, türknetin mk ama 

Fixnet'e geç hocam. Sanırım altyapıdan dolayı o hızı alıyorsun. 4 megabit 35 lira.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Turk telekomda kasıma kadar taahhüt var 25 dediler hıza ama 21 alıyorum ne aşağı ne yukarı. Şimdilik geçinip gidiyoruz 60 tl bu arada.

Kablo mu wifi ile mi alıyorsun ? Wifi ile ister istemez hız kaybı oluyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sahinka bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    sahinka bunu yazdı

Superonline aboneliğim bitiyodu bende türknete geçeyim dedim ama vdsl modem lazımmış o da 300 tl civarı aynı paraya denk geliyo diye superonlinede kaldım 

vdsl nasıl 35 alırsınız dediler ama güvenemedim ttnet adsl ken 8 dediklerinde 3.5 alıyodum vdsl de  aynı durum olurmuydu 

Sıfır modeme para vermeye gerek yok. İkinci el modemler 100 lira falan. Sonuçta bağlayıp unutuyorsun.

VDSL'de ADSL gibi aynı mantıkta. Santrele uzaklığını hızını etkiler.

pek bi anlamı yok o zaman

Türknetin 100mbps verdiği yerler ttnetin fiber altyapısı olan yerler mi 

VDSL ile şehir içinde 100 megabit rahat verilir. Türknet'in fiber anlaşması yok sadece bakır kablodan hizmet veriyor.

VDSL dediğim muhabbet sokaktaki kutuya kadar fiber kablo, kutudan eve kadar eski usul bakır kablo. Fiberde diyebilirsin aslında.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

türknette   suana  kadar (açılış süreci hariç) hiç sorun yaşamadım.

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Vdsl sadece şehirde rahat çeker diyenlere ben köyde yeni geçtim türknete 35 dediler 35 alıyorum şu anda . Türknetin siteden sorgulayın alt yapıyı vdslye uygunsa o hızı veriyor değilse zaten buraya vdsl olmas adsl verelim diyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    watervay bunu yazdı

Turk telekomda kasıma kadar taahhüt var 25 dediler hıza ama 21 alıyorum ne aşağı ne yukarı. Şimdilik geçinip gidiyoruz 60 tl bu arada.

Kablo mu wifi ile mi alıyorsun ? Wifi ile ister istemez hız kaybı oluyor.

25,54 mbps şu anda aldığım hız kablosuz hocam. Zaten 25 mbps ye kadar anlaşmam. Tamamını sağlıyor şu an bazen 21 mbps ye düşüyor ama daha aşağıya düşmüyor. 

Syntax error..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

Haydi buyur buradan yak ulan herşey yükseldi maaşlar yükselmedi o ne olacak :/

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Vdsl sadece şehirde rahat çeker diyenlere ben köyde yeni geçtim türknete 35 dediler 35 alıyorum şu anda . Türknetin siteden sorgulayın alt yapıyı vdslye uygunsa o hızı veriyor değilse zaten buraya vdsl olmas adsl verelim diyor.

Veremiyor hocam, şikayet de ettim adamlar hiç ziklemedi. Sorgulama kısmında verilen değerlere çok da inanmayın

طדṮ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

Veremiyor hocam, şikayet de ettim adamlar hiç ziklemedi. Sorgulama kısmında verilen değerlere çok da inanmayın

O zman piyango gibi bir şey 

Toplam Hit: 56657 Toplam Mesaj: 113
zamcık zam