Türknet Yeni Zam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

Vdsl sadece şehirde rahat çeker diyenlere ben köyde yeni geçtim türknete 35 dediler 35 alıyorum şu anda . Türknetin siteden sorgulayın alt yapıyı vdslye uygunsa o hızı veriyor değilse zaten buraya vdsl olmas adsl verelim diyor.

Veremiyor hocam, şikayet de ettim adamlar hiç ziklemedi. Sorgulama kısmında verilen değerlere çok da inanmayın

O zman piyango gibi bir şey 

Aynen öyle hocam, ya hiç sorun yaşamıyorsun yada inanılmaz kötü hizmet veriyorlar arası yok adamlarda

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

şimdi ben özgür iletişim ekstra paketindemiyim değilmiyim nasıl öğreneceğim şöyle yazmış türknet

9 Mayıs 2019 tarihinden itibaren abone olan kullanıcılarımıza, Özgür İletişim hizmeti ayda 75,99 TL’den, Özgür İletişim Ekstra hizmeti ise ayda 85,99 TL’den faturalandırılacaktır.

9 Mayıs 2019 tarihinden önce abonemiz olan kullanıcılarımız için ise yeni fiyatlarımız 1 Haziran 2019 tarihi itibariyle geçerli olacak.

bilgisi oaln ?

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

Vdsl sadece şehirde rahat çeker diyenlere ben köyde yeni geçtim türknete 35 dediler 35 alıyorum şu anda . Türknetin siteden sorgulayın alt yapıyı vdslye uygunsa o hızı veriyor değilse zaten buraya vdsl olmas adsl verelim diyor.

Veremiyor hocam, şikayet de ettim adamlar hiç ziklemedi. Sorgulama kısmında verilen değerlere çok da inanmayın

Aynen öyle hocam, ya hiç sorun yaşamıyorsun yada inanılmaz kötü hizmet veriyorlar arası yok adamlarda

Hiç sorun yaşamayan türden.

https://beta.speedtest.net/result/8248271541

Macidor tarafından 10/May/19 16:42 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Macidor bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

Hiç sorun yaşamayan türden.

https://beta.speedtest.net/result/8248271541

bu forumu terket 

طדṮ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell'de içeriden aldığım bilgiye göre 35 megabit sınırsız 4.5G Superbox 100 liraya satılacakmış. Taahhüt şartı olacakmış. Upload hızı belirsiz ama 5 megabit olabilirmiş.

Normal kablolu internet 70-80 lirayken aylık 30 lira fazla veririm kafam rahat olur. O yüzden altyapıya deli gibi düzenleme yapıyorlarmış şu aralar. Bayram gibi reklamları dönmeye başlar bu paketin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Turkcell'de içeriden aldığım bilgiye göre 35 megabit sınırsız 4.5G Superbox 100 liraya satılacakmış. Taahhüt şartı olacakmış. Upload hızı belirsiz ama 5 megabit olabilirmiş.

Normal kablolu internet 70-80 lirayken aylık 30 lira fazla veririm kafam rahat olur. O yüzden altyapıya deli gibi düzenleme yapıyorlarmış şu aralar. Bayram gibi reklamları dönmeye başlar bu paketin.

Mantikli

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

düşük ping alınacaksa mantıklı aslında. cep tarifesi ile filan birleştirip cazip bi fiyata verseler tadından yenmez.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Ortalık fena karışır bu çıkarsa

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

düşük ping alınacaksa mantıklı aslında. cep tarifesi ile filan birleştirip cazip bi fiyata verseler tadından yenmez.

Ping olayı kablosuz olduğundan sürekli değişken bir olay. Özellikle akşam herkesin evde olduğu 20:00-00:00 arası online oyun oynanmaz gibime geliyor. Cep tarifesiyle birleştirme ise söz konusu Turkcell olduğundan pek sanmıyorum. Turkcell bu. Kullanıcıyı öpmeden güzellik yapmaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Akşam 8-12 ping sorunu yapmayan isp var mı? Zam gelmişken değişeyim turkneti.

Toplam Hit: 56653 Toplam Mesaj: 113
zamcık zam