Vodafone Dan 352 Tl Fatura Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Tarih Aralığı  Toplam Tutar
    01/01/2014 - 14/01/2014     352,08 TL

selam tahribat

1500 dakikayı doldurmuşum birde üstüne bayağı bir konuşmuşum kol gibi

ben bunu ödemezsem ne olur? 

durumum yok çalışmıyorum desem ki özyle zaten

aradım taksitte yapmıyorlar kartta bulamadım taksit için

bildiğiniz seçenek varmı vodafona taksitle ödeyebileceğim ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İcraya verirler hocam fakat önce avukatla, telefonla vs tacize başlarlar oda yaklaşık 5-6 ay sürer.Yalnız mahkemeye verirlerse mahkeme ve avukat masraflarıda sana girer, birde üstüne borcun faizi falan derken bu sefer harbi sıçarsın.Benim merak ettiğim insan 2 dakikasını ayırıp online işlemlere girip faturaya bakmaz mı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

İcraya verirler hocam fakat önce avukatla, telefonla vs tacize başlarlar oda yaklaşık 5-6 ay sürer.Yalnız mahkemeye verirlerse mahkeme ve avukat masraflarıda sana girer, birde üstüne borcun faizi falan derken bu sefer harbi sıçarsın.Benim merak ettiğim insan 2 dakikasını ayırıp online işlemlere girip faturaya bakmaz mı ?

Hocam geçin Online İşlemler menüsünü, Vodafone "paketinizi doldurdunuz" benzeri mesaj da mı atmamış :P Turkcell'in gözünü seveyim :P

Geçenlerde Android için bir program buldum. Adı, "Norton Utilities Task Killer". Bu programı kurup paketinizin özelliklerini girdiğinizde, telefonunuzdan paketinizin anlık durumunu kontrol edebilirsiniz. Paketinizi doldurduğunuzda ya da doldurmak üzereyken (tam emin değilim, henüz kullanmadım) sizi uyarıyor.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Citizen bunu yazdı

ozet yazıp 7777 ye mesaj atarak da öğrenebilirsiniz.352 lira naptın sen hocu intihar ederim la ben 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

hocam durumun yoksa niye bu kadar acildin

aklina gelmedimi hic

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

kontorlünün gözünü sevem.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

taksik yaparlar ama yapmak istemezler ödeyemem başka çarem yok de en son takside bağlarlar merak etme.ama istersen:

ödeme 3 4 sene sürer 352 yi alırlar yanında da 300 lira avukat parası alırlar ama dediğim gibi 3 4 sene sürer  ama bu sürede telefonlar sarı zarflı mektuplar icra takibi mektupları gönderirde gönderirler

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam aklıma geldi de, şöyle bir yol bulabilirsiniz.

Kredi kartı ile Vodafone faturanızı tek çekim yaptıktan sonra bankanızdan tek çekim harcamanızın taksitlendirilmesini isteyebilirsiniz. Çok cüzi bir maliyeti olacaktır diye düşünüyorum, ama en azından taksitlendirme yoluna gidebilirsiniz. Vodafone'un kendisi taksit yapmıyormuş galiba. Ödeme yapmadan önce bu meseleyi kullandığınız ve kredi kartına sahip olduğunuz bankanın müşteri temsilcisi ile konuşmanız gerekiyor.

Bunu yapacaksanız bir an önce yapın, zira 1 Şubat'tan itibaren faturalar için herhangi bir taksitlendirme söz konusu olamayacak.

RaNGeR tarafından 14/Oca/14 11:58 tarihinde düzenlenmiştir

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet borç konusunda Turkcell daha hoşgörülü.Eğer paket harici çok fazla kullanım yaparsanız arayıp söylüyorsunuz.Adamlar sizin fazla kullandığınız kullanıma göre paket almış gibi gösteriyor ve daha ucuza kurtuluyorsunuz.Bir tanıdığımın başına gelmişti oradan biliyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

amk konuşurken sonu ne olacak diye düşünmüyorsunuz, konuşuyorsunuz konuşuyorsunuz. Sonra kol gibi fatura gelince de "1500 dakikayı açmışım çalışmıyorum paramda yok" diyorsunuz. E bilader madem çalışmıyorsun paran yok birşey yok konuşurken nerdeydi de aklın dakikaları kontrol etmiyordun? Taksit yaparlar ama kredi kartı lazım.. başka türlü zor. gidip konuşman lazım müşteri temsilcileriyle

Cigu bigule :(
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

üzerine kayıtlı hiçbirşey yoksa evli değilsen ikametin evde eşya olmayan bir evdeyse hiçbirşey olmaz istediği kadar haciz avukat mahkeme ne boksa masraf ödemesen hiçbişey olmaz kendini yanlız hissetme yani yüzbinlerce bu şekilde bankaları dolandıran insanlar var...

5 sene içinde silinir

ama bu ödenmicek bi borç değil ufak rakam öde bence

ha 3-30-300 bin lira olurda ödemezsin anlarım...

Toplam Hit: 8271 Toplam Mesaj: 67