Vodafone Dan 352 Tl Fatura Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    pc_worm bunu yazdı

hahahaha :) kaç yaşındasın lan sen, ne güldüm yaa. hiç işten anlamıyonuz a.q karıyı boşayın, gayrimenkulleri elden çıkarın, reddi miras çekin :D he bide boş ev bulun ikametgahı oraya taşıyı. yapın olm çok kolay şeyler bunlar 350 lira için dağa çıkın mağaraya falan yerleşin :D

lan dızolar ben ne yazdım 3 kuruş için sicil bozulmaz bu borcu öde yazdım arkadaşa

ha mebla büyük olur 300-500k dediğimi yaparsın

umarım yüksek rakamlı bi parasal yönden sıkıntın olurda görürüm o zaman ben seni :)

adamdaki bedduaya bak, laf sokucam diye gömdü bizi :| o kadar borcun olup ödemezsin karıyı boşayacak vaktin olmaz biri gelir sıkar zaten kafana.

jack daniels 160 yaşında
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

kahpe cocukları yasalar gereği 260 tl den fazla konuşma oldugunda hattı kesmeleri lazımken kesmemişler

kalanını öbür aya yansııtmışlar yüküm hafifledi gibi

kararımı verdim boşanmıyorum adıma olan mal mülküde devretmiyorum dağada çıkmıyorum yarın para bulup ödim bari :D

herkese teşekurler yorum için

bide tahattütü bozacak olursam nekadar ceza öderim bi öğrenebilsem sağlıklı bir şekilde

cesaret edip bozamıyorum çünki birisine 15 tl demişler adam bi bozmuş tahattütü 165 tl ödemişti bir türlü işin içinden çıkamamıştı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

kahpe cocukları yasalar gereği 260 tl den fazla konuşma oldugunda hattı kesmeleri lazımken kesmemişler

kalanını öbür aya yansııtmışlar yüküm hafifledi gibi

kararımı verdim boşanmıyorum adıma olan mal mülküde devretmiyorum dağada çıkmıyorum yarın para bulup ödim bari :D

herkese teşekurler yorum için

bide tahattütü bozacak olursam nekadar ceza öderim bi öğrenebilsem sağlıklı bir şekilde

cesaret edip bozamıyorum çünki birisine 15 tl demişler adam bi bozmuş tahattütü 165 tl ödemişti bir türlü işin içinden çıkamamıştı

hocam sen bi tüketici hakem heyetine git, kaymakamlıkların içinde oluyo onlara bi anlat durumu belki yardımcı olabilirler.

jack daniels 160 yaşında
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

bırakın coluk combalagı adamın derdıne bakın coluk combalak konusur bekara karı bosamak kolay :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

itiraz dilekçesi ver bildirim mesajı göndermediniz diye. %80 i kullandınız diye geliyor sonra %100 oldu diye geliyor. Bide itiraz da bulunduğun anda geri dönük bildirim mesajı gönderiyorlar dalga geçer gibi. 3 gündür demediğim lafı bırakmadım hala yüzsüz yüzsüz halledicez diyorlar. Bi arkadaşıma da 2 hafta önce 901 TL fatura geldi de. Olmadı sonuç alamazsan Tüketici hakem heyetine git.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

bırakın coluk combalagı adamın derdıne bakın coluk combalak konusur bekara karı bosamak kolay :D

nickten hatırladım kanadada böyle mevzular yoktur büyük ihtimalle sike sike ödicen vergi mevzularını fln adamı mahvediyorlarmış bildiğim kadarıyla genelde avrupadada öyle vergi ödemeyene kötü gözle bakıyolarmış fln...

istanbuldayım bebegım suan beynının fırtınalarında dusunemıycegın bı fırmayı yonetmeye caba gosterıyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

nickten hatırladım kanadada böyle mevzular yoktur büyük ihtimalle sike sike ödicen vergi mevzularını fln adamı mahvediyorlarmış bildiğim kadarıyla genelde avrupadada öyle vergi ödemeyene kötü gözle bakıyolarmış fln...

istanbuldayım bebegım suan beynının fırtınalarında dusunemıycegın bı fırmayı yonetmeye caba gosterıyorum

ben microsoftu yönetiyorum

valla bak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

valla bak

kral sensın tartısmaya gerk yok adamsın en bilgili sensın bakkaldan ekmek alıp ikmet degiş sen

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

valla bak

kral sensın tartısmaya gerk yok adamsın en bilgili sensın bakkaldan ekmek alıp ikmet degiş sen

hay tipine hoca senin bende adam sandım amk :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Eğer atıyorum 500.000 lira borcun olursa "iflas açıklama" diye bir şey var şirketler için.Tum gelirler ve giderler maliye tarafından incelenmeye alınıp borçlar vs donduruluyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 8327 Toplam Mesaj: 67