Vodafone Dan 352 Tl Fatura Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

essan hocam burada birkaç adam var avkatlık filan olmuşlar ortalık sakinleşince adam tesadüf sigortalı işe başladı hiç arayan soran yok.

ve bir çok kişide böyle sorunlu ama sigortalı işçi olduğunda pek maaşı kesilen yok. ?

nadiren bazı arkadaşların kesiliyor bazıların kesilmiyor. Bizim şirketin elemanlarına bile böyle icra yazıları geldi maalesef şirket muhasebecisi maaşından otomatik kesiyor. Kesilmeyenlerin ise bana göre afedersin kol gibi girip çıkalım dercesine hareket ediyorlar. Hocam e-devlet şifren varsa ordan bir sorgulasan eğer orda icralı kısmı görünürse işte o zaman hem avukat hemde ayrı olarak icra müdürlüğü senden dosya masrafı adı altında para tahsil edecekler. Bu yüzden e-devlet sitesindeki icra yazısını kaldırtmaya bak ileride muhakkak sıkıntısını yaşayacaksın. Yanlışta anlamanı istemem bu parayı öde demiyorum ama e-devlette o yazı görünmesin. e-devlet sitesinde icralı görünmüyorsan o zaman iplemezsin adamları. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

yazılanların hiçbirini okumadım yapılcak şey benim başıma gelen olaydan vereyim

benim her yöne 500 vodafone sınırsız 45 tl tarifem vardı

bir ay içinde heryöne 800 dk görüşmüşüm ve geldimi bana 110 küsür fatura

bende aradım müşt hizmerlerini öyle canımlı cicimli değil bayaa atarlandım

ulan sizin allahınız yokmu neden kotamı doldurduğum için sms atmıyorsunuz neden uyarı filan haa

cart curt derken inceliycez dediler ardından sms atmışlar

-efenim bu faturayı ödeyin diğer gelecek 2 fatura sizden tahsil edilmeyecektir dendi vede öyle oldu

anlıyacağın onu yaa öde benim taktiği yap öncesinde yemeseler üstüne bişi yoksa baboşu alırlar :D

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Tam 1 senelik mobile odeme param :-)

Naptin hacum sen :-)

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AvciLap
    AvciLap's avatar
    Erkek

Ayrıntılı faturayı internet üzerinden indirin ve tek tek hesaplayın,daha önce başıma gelen bir olayda ayrıntılı fatura hesaplamasında 60 TL faturam çıkmıştı ve düzeltilmesini talep etmiştim. Ve o faturayı incelemeseydim 800TL fatura ödeyecektim. Bu nedenle inceleyin derim

ISG | AvciLap
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vodafone kadar kurumsallıktan uzak boktan bir firma görmedim. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Vodafone kadar kurumsallıktan uzak boktan bir firma görmedim. 

http://www.tahribat.com/Forum-Vodafone-Ile-Avukatlik-Durumu-193317/    

Bugün tüketici hakem heyetine basvuruyorum.  Mahkemeye kadar gidecek.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 8328 Toplam Mesaj: 67