Vodafone Dan 352 Tl Fatura Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bintang_Merah
    Bintang_Merah's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

faturalı sakat hocam sabit bir gelirin ve paran yok ise. bazen kendini frenleyemezsin. baya girer fatura. forever kontörlü ve ödemeli arama :D

İşinin Erbabı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

amk hiç faturalı hattım olmadı hiçde böyle bir derdim olmadı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

üzerine kayıtlı hiçbirşey yoksa evli değilsen ikametin evde eşya olmayan bir evdeyse hiçbirşey olmaz istediği kadar haciz avukat mahkeme ne boksa masraf ödemesen hiçbişey olmaz kendini yanlız hissetme yani yüzbinlerce bu şekilde bankaları dolandıran insanlar var...

5 sene içinde silinir

ama bu ödenmicek bi borç değil ufak rakam öde bence

ha 3-30-300 bin lira olurda ödemezsin anlarım...

5 sene içinde vodafone-avea-turkcell ve bankalardan silinir doğru ama asla ve asla maliyeden silinmez ve bu yüzdende  yutiçinde en ufak bir şey almaya kalksan hemen önüne çıkar ayrıca resmi yollardan yurtdışına çıkş yapılamaz diye biliyorum ben ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

üzerine kayıtlı hiçbirşey yoksa evli değilsen ikametin evde eşya olmayan bir evdeyse hiçbirşey olmaz istediği kadar haciz avukat mahkeme ne boksa masraf ödemesen hiçbişey olmaz kendini yanlız hissetme yani yüzbinlerce bu şekilde bankaları dolandıran insanlar var...

5 sene içinde silinir

5 sene içinde vodafone-avea-turkcell ve bankalardan silinir doğru ama asla ve asla maliyeden silinmez ve bu yüzdende  yutiçinde en ufak bir şey almaya kalksan hemen önüne çıkar ayrıca resmi yollardan yurtdışına çıkş yapılamaz diye biliyorum ben ?

yanlış biliyorsun

alakası yok katiller bile yurt dışına çıkıo senin seyahat özgürlüğünü engelleyebilmesi için mahkeme kararı gerekir borçlar için öyle birşey yok

(ha riza zarraf gibi devleti 85 milyar euro zarar sokarsın ve bu paranın vergisini ödemezsen ne yurt dışına çıkarsın ne kodesten çıkarsın)

bu tür faturalar kredi borçları kredi kartları vb. borçlar 5 sene içinde silinir sicil temizlenmiş olur

ayrıca bankanın veya işte operatörün bir zararı olmuyor bu işten şirketler devlete zarar gösteriyor vergiden düşüyor

emekli maaşınada haciz koyamaz

sağlıktan yararlandırmaya engel koyamaz

mevzu bu...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ne deseniz haklısınız 

şu kartla taksit olayını değerlendireyim ama bulmak sorun halletmeye çalışayım

birde temsilciyle pazarlık yapayım diyecem ama onlar aradı biz size birsürü mesaj attık aşıldı diye dedi :)))) yapacak pek bişi kalmadı ödeyecez :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

durumun yoksa faturalı nıye kullanıyon be dayı

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

5 sene içinde silinir

buda zekılerden o borc odenmeden hıc bı sıkım sılınmez o parayı sıka sıka alırlar bu cocuk hıc mı calısmıycak sıgortalı hıc mı araba ev almıycak mal mal konusmayın

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Persebar
    Persebar's avatar
    Erkek

Faturali sakat is haci ben faturalida kullanilan ayni paketleri hazirkarta attiriyorum ay sonu param yoksa yapmiyorum varaa yapiyorum astim mi asicammi dakikami bitti kafam rahat genel merkezi ara bulurkar bir yolunu yada borc alicaksin birinden gecmis olsun 😔

Sistemlerdeki güvenlik açıkları, onu üretenleri unutmamanız için üretenler tarafından bırakılan bir hatıradır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

bende geçen hafta 257  ödediö aynı durumdan  mesaj geldi  yüzde 80 i doldu falan die ama ben direk silince bide çok konusunca  banada girmişti :D

neyseki benden kötüleride var miş geçmiş olsun ödemeden olmaz ya ss ya ss :D

Nev-i Şahsına Münhasır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

bu kadar konuşmayı bi erkekle yapmayacağını düşünerek yengeyle artık hesabı ödersiniz geçmiş olsun :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 8329 Toplam Mesaj: 67