Vodafone Dan 352 Tl Fatura Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

üzerine kayıtlı hiçbirşey yoksa evli değilsen ikametin evde eşya olmayan bir evdeyse hiçbirşey olmaz istediği kadar haciz avukat mahkeme ne boksa masraf ödemesen hiçbişey olmaz kendini yanlız hissetme yani yüzbinlerce bu şekilde bankaları dolandıran insanlar var...

5 sene içinde silinir

ama bu ödenmicek bi borç değil ufak rakam öde bence

ha 3-30-300 bin lira olurda ödemezsin anlarım...

buda zekılerden o borc odenmeden hıc bı sıkım sılınmez o parayı sıka sıka alırlar bu cocuk hıc mı calısmıycak sıgortalı hıc mı araba ev almıycak mal mal konusmayın

la dızo neye şahit oldunda kafadan atıyorsun?

ben şahit olduğum şeyi yazdım

böyle yaşayan yüzbinlerce insan var türkiyede adam çok zengin evli, ama kayıtlarda/kağıt üzerinde kendi üzerine hiçbirşey almıyor/nikahı bozuyor senelerce mutlu mesut yaşıyor

sadece sicili bozuluyor 5 sene sonundada borç siliniyor

diğer mesajı okumadan sallamışsın amk

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

DaveReed bunu yazdı

üzerine kayıtlı hiçbirşey yoksa evli değilsen ikametin evde eşya olmayan bir evdeyse hiçbirşey olmaz istediği kadar haciz avukat mahkeme ne boksa masraf ödemesen hiçbişey olmaz kendini yanlız hissetme yani yüzbinlerce bu şekilde bankaları dolandıran insanlar var...

5 sene içinde silinir

ama bu ödenmicek bi borç değil ufak rakam öde bence

ha 3-30-300 bin lira olurda ödemezsin anlarım...

5 sene içinde vodafone-avea-turkcell ve bankalardan silinir doğru ama asla ve asla maliyeden silinmez ve bu yüzdende  yutiçinde en ufak bir şey almaya kalksan hemen önüne çıkar ayrıca resmi yollardan yurtdışına çıkş yapılamaz diye biliyorum ben ?

yanlış biliyorsun

alakası yok katiller bile yurt dışına çıkıo senin seyahat özgürlüğünü engelleyebilmesi için mahkeme kararı gerekir borçlar için öyle birşey yok

(ha riza zarraf gibi devleti 85 milyar euro zarar sokarsın ve bu paranın vergisini ödemezsen ne yurt dışına çıkarsın ne kodesten çıkarsın)

bu tür faturalar kredi borçları kredi kartları vb. borçlar 5 sene içinde silinir sicil temizlenmiş olur

ayrıca bankanın veya işte operatörün bir zararı olmuyor bu işten şirketler devlete zarar gösteriyor vergiden düşüyor

emekli maaşınada haciz koyamaz

sağlıktan yararlandırmaya engel koyamaz

mevzu bu...

e tamam iste sirketler zarar gosteriyor ama nereye gosteriyor ? MALIYE,ye ye.
    maliye borcunu almadan pesini birakmaz,isterse aradan 10 yil gecsin en ufak bir seyde o borc karsina cikacak.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

o parayı odemeden gotunden cıkan boka 20 yıl sonra bıle bakarlar profldekı yasın 11 yasına gore cevap verıyorum anlamıyorsun evlat o parayı sıke sıke alırlar nokta net.

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Bu tür tutarlar ile ilgili bir limit olması lazım diye biliyorum,

Şayet,tüm yönlere sınırsız paketin fiyatı 300 Tl ise,senin 1500 dk her yöne ücretsiz paketin kanunen bu tutarın üzerine çıkamıyor.(300 Tl)

Örnek;

Vodafone hat kullananlar yanlışlıkla mobil veriyi kullandığını zaman ve kullanım ücretiniz 5 Tl yi bulduğu zaman gün içinde,size direk mesaj atıyor ve 5 Tl karşılığı, 24 saat, interneti artı bir ücret ödemeden kullanabiliyorsunuz.Çünkü vodafonda günlük sınırsız internet tutarı 5 Tl,

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bilip bilmeden kimse konuşmasın 5 sene sonra silinme felan olayı eskiden di şimdi banka , büyük şirket operatörleri vs. icra kanalıyla alamıyolarsa Varlık şirketlerine devrediyorlar ( Resmi belgeli tefeci mafya ) ve onlar kendi şirketleri adına yeniden açıyorlar davayı bu sefer o icra dosyası ilk günden başlıyor tekrardan. Bu zamana kadar da ske ske alıyolar ki benim başımda LBT Varlık 1998 in telefon aboneliğini kapatmamışız ama hat telefonu kapatmışız. Azımıza sıçtılar 13 Bin TL neyseki %100 faiz indirimi kampanyasından yararlanıp 250 tl ye işi kapattık aq yani kimse sanmasın smdi yok 5 yıl yok 10 yıl banka vs. icra bulamazsa biter vs.vs. bitmiyo kardeşim bitmiyo lanet olsun ki bitmiyo. Konunun sahibine gelince git arkadaşım ske ske onu öde yoksa emin olabilirsin 50 mislini çıkartırlar. 100 metrelik mesafeye taksiyle giderler gece + oruspu tarifesi açarlar 5 TL lik yere yazarlar 150 TL taksi parası göt gibi kalırsın. sakın ama sakın yapma öyle bişi hemen git öde yada bir arkadaşını bul kredi kartından ödettir sen ona taksit taksit ödersin yada kartından taksit çek taksitini sen yatır.

Tariqat_Sapiii tarafından 14/Oca/14 23:44 tarihinde düzenlenmiştir

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

arrkadaşlar bu fatura öyle böyle ödenecek illaki ama

benim en büyük hatam tahattüt yaptırmam oldu galiba  haziranda bitiyor tahattüt diye biliyorum

caymak istiyorum ama ay başına 20 tl cezası var diye söylemişti temsilci bana.

işin ayrıntısını vodafone bayilerindeki öküzlerde bilmiyor 

elbette faturaya tövbe artık ama yıllardıdr böylle kullanıyordum

ayrıca önline işlemlerde fatura aşımı durumunda görüşmeyi engelleyen bi zımbırtı vardı onu katifleştirdim diye hatırlıyordum ama demekki  aktif değilmiş bu yüzden birazda gece gündüz fıstıkları ara onunla buluş bunu yap  filan derken kaptırmışım kendimi amına koymuşum ortalığın

zoruma giden genel eve gitsem bukadar param gitmezdi. ulan kız uğruna çektiklerimize bak. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kanka allah için şimdi durum zaten sıkışık bide 2 eve paramı ödeyeyim ? :D şimdiki evim kira bide 2. evi tutacam onada kira ? lan ben ona giderim dosyayı kapatırım. 

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı

bilip bilmeden kimse konuşmasın 5 sene sonra silinme felan olayı eskiden di şimdi banka , büyük şirket operatörleri vs. icra kanalıyla alamıyolarsa Varlık şirketlerine devrediyorlar ( Resmi belgeli tefeci mafya ) ve onlar kendi şirketleri adına yeniden açıyorlar davayı bu sefer o icra dosyası ilk günden başlıyor tekrardan. Bu zamana kadar da ske ske alıyolar ki benim başımda LBT Varlık 1998 in telefon aboneliğini kapatmamışız ama hat telefonu kapatmışız. Azımıza sıçtılar 13 Bin TL neyseki %100 faiz indirimi kampanyasından yararlanıp 250 tl ye işi kapattık aq yani kimse sanmasın smdi yok 5 yıl yok 10 yıl banka vs. icra bulamazsa biter vs.vs. bitmiyo kardeşim bitmiyo lanet olsun ki bitmiyo. Konunun sahibine gelince git arkadaşım ske ske onu öde yoksa emin olabilirsin 50 mislini çıkartırlar. 100 metrelik mesafeye taksiyle giderler gece + oruspu tarifesi açarlar 5 TL lik yere yazarlar 150 TL taksi parası göt gibi kalırsın. sakın ama sakın yapma öyle bişi hemen git öde yada bir arkadaşını bul kredi kartından ödettir sen ona taksit taksit ödersin yada kartından taksit çek taksitini sen yatır.

nasıl bitmiyo adanalı

işi mi bilmiyorsun

boş eve ikametgahı al nikahı kağıt üzerinde boz üzerine gayrimenkul alma miras kalacaksa alma

neyi alıo nereye alıo canını mı alacak

hapisliği yok birşeyi yok

şahidi olduğum mevzular bunlar böyle yaşayan insan çok bu şekilde bankaları dolandırıp yaşayan...

hahahaha :) kaç yaşındasın lan sen, ne güldüm yaa. hiç işten anlamıyonuz a.q karıyı boşayın, gayrimenkulleri elden çıkarın, reddi miras çekin :D he bide boş ev bulun ikametgahı oraya taşıyı. yapın olm çok kolay şeyler bunlar 350 lira için dağa çıkın mağaraya falan yerleşin :D

jack daniels 160 yaşında
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tahribat'ı bu yüzden seviyorum.Telefon faturası için karısından boşanıp, ikametgâhını taşıyabilecek olanlar var :)

mkyb tarafından 15/Oca/14 00:00 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

ben 25 tl yüklüyorum hacı arkama bilen bakmıyorum 

Toplam Hit: 8332 Toplam Mesaj: 67