Vodafone Dan 352 Tl Fatura Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

evden anca sikimi alırlar muhtelif yaşam eşyalarını alamazlar 2 çamaşır makinesi birini alırlar 2 yatak birini alırlar siktiret evede gelsinler bizim alt katta bekar öğrenci kalıyor oda evkuru sikmiş çocukla muhabbet ettim avukattan beter, piyasaya 20.000 borcu var dünya sikinde değil gelsinler abi sikimi alırlar diyo götürürlerse bende dava açarım bunlar benim muhtelif yaşam malzemem diyor laptopu bile alamamışlar öğrenci olduğundan ödeme amına goyum.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

duran tarifeye geçtim kontörlüden 2 ay önceden

ara sıra facobeek selfden bakıyom kaç dk konuşmuşum süresi bitince duracak ama insan yinede korkuyo ya durmazsa diye :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

evden anca sikimi alırlar muhtelif yaşam eşyalarını alamazlar 2 çamaşır makinesi birini alırlar 2 yatak birini alırlar siktiret evede gelsinler bizim alt katta bekar öğrenci kalıyor oda evkuru sikmiş çocukla muhabbet ettim avukattan beter, piyasaya 20.000 borcu var dünya sikinde değil gelsinler abi sikimi alırlar diyo götürürlerse bende dava açarım bunlar benim muhtelif yaşam malzemem diyor laptopu bile alamamışlar öğrenci olduğundan ödeme amına goyum.

hah işte bana bu bilgiler lazım .

kararımı verdim ödemiyorum gelişmeleride yazacağım buaray.

bu arada dün aradılar öğlen.

+efendim benim zalimadam.

- vodafondan cart curt müdürülüğünden aliveli ödenmemmiş borcunuz var hala ödemeyecekmisinz geçende aradım bakın 2500 tl avkat parsı eklenecek üstüne.

+ yok beyfendi siz fiyatı arttırdıkça ben ödemeyeceğim benim 266 tl aşma bedeli + 45 tl faturam var onun dışında ödemem isterseniz geriye takla atın.

- valla bilgi verelim dedik akşam 5 e kadar yatırmasanız evinize işinize haciz gelecek hertürlü hakkı almak için uğraşacağız bilginiz olsun.

+ ben hazırım gelin alın ne alıyorlasınız tehditmi ediyorunuz beni ?

- hayır estağfurullah biz bilgi verelim dedik konuşup konuşup ödemiyorum demek kolay beyfendi.

+ 45 tl diyip aşma bedeli yok diye raklam koyp daha sonra 522 tl sokmak ta kolay beyfendi ödemiyorum geçen artislik yaptın zoruma gitti gel al alabiliyorsan.

- gerekli işlemleri başlattım haberiniz olsun ödemezseniz haciz ve hapis yoluna gideceğimizi unutmaynız iyi günler. dıt dıt dıtttt.

+ siktirgit mınakii kçocugu an... mı..a k.. çocuğu .. düttttt ohhh rahatladım.

evimde pek bişi yok zaten pc ile değerli birkaç şeyi abim e taşırım onlar nezaman gelir peki bir anda baskınmı yapıyorlar ?

zalimadam tarafından 16/Nis/14 20:26 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aynısı mycity e de gelmiş var bu işte bir iş arkadaşlar :(

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

sigortalı çalışıyorsan maaşın kanunen banka aracılığıyla yatacak bu durumda adamlar senin sigortalı çalıştığını öğrenecekler ve işverenine yazı gönderecekler maaşın 1/3'üne veya 1/4'üne haciz konulması şu bankaya havale yapılması gibi yazı gönderecekler. (işverenini ise saçma gelecek ama sigorta dökümünde işyeri no / il şube kodu falan yazar ordaki rakamlarla firma e-borcu yoktur sorgulama sayfasından her türlü şirketin adını adresini öğrenebiliyorlar)  Hea kaçak falan çalışırsın yani maaşı elden alırsın ama sigortan yatarsa işverenini öttürürler bu yüzden sıkıntılı. Öğrenci isen sigortalı işe girene kadar o para faiz üstüne faiz binecek yıllar sonra sigortalı bir işe girince her türlü tahsil edecekler. e-devlet şifren varsa orada mahkeme sorgulama kısmı var orda görünüyorsa o yazıyı kaldırtmak için o avukatın yanına gideceksin ve borcu yoktur yazısını alacaksın. icra müdürlüğü o yazı gelmeden e-devlette icralı ibaresini kaldırmıyorlar maalesef. Bence avukatla anlaşmaya çalış hala artistlik yapmaya devam ederse varsa başka tanıdık avukat durumu anlat bir adım öne geçebileceğin bir şey varsa sende dava açarsın. 

essan tarafından 16/Nis/14 21:09 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

essan hocam burada birkaç adam var avkatlık filan olmuşlar ortalık sakinleşince adam tesadüf sigortalı işe başladı hiç arayan soran yok.

ve bir çok kişide böyle sorunlu ama sigortalı işçi olduğunda pek maaşı kesilen yok. ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Kardeşim durumun yoksa iddia oyna :) hem ucuz hem karlı kesin maçlara yatır 5 tl al 50 tl  gibi

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun kardeşim inşallah büyük sorunlar çıkarmaz   ooooo. çocukları...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

moldonado teşekurler :)

hocam idda oynamayı bilsem anasını ağlatacam ama bilmiyorum maç izlemem ben yaparım dersen para gonereyım :)))

eniştem bütün maçları biliyor ama ben kumar oynamam diyor deli ediyor beni :(

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

Kardeşim durumun yoksa iddia oyna :) hem ucuz hem karlı kesin maçlara yatır 5 tl al 50 tl  gibi

senin dediğin doğru olsa ben o maçlara 5000 yatırır 50000 alırım.

para kazanma yöntemi olarak kumarı gösteren adam hayatın sillesini henüz yememiştir :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 8330 Toplam Mesaj: 67