folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1 Milyon Dolar Bulamazsa Ölecek

1 Milyon Dolar Bulamazsa Ölecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skonb
    skonb's avatar
    Erkek
    winnat9 dan gelen paraları bagışlıyalım diyorum
    ufakta olsa paralar yardım yardımdır.
    kulanıcılar 5 lira bagışlasa kimseye dokunmaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

Sağlık Bakanlığı, "Gardner Sendromu" hastası Refiye Yılmaz'ın ince bağırsak nakli için yurt dışına gitmesi gerektiği ve kullandığı ilacının Sağlık Bakanlığı tarafından 5 aydır gönderilmediği iddialarına yanıt vererek, "Yapılan tetkikler neticesinde Refiye Yılmaz için acil ince bağırsak nakli ihtiyacı öngörülmediği anlaşılmıştır. Bahsedilen ilaca bilimsel olarak uygun bulunduğu takdirde ücretsiz şekilde ulaşılabilir" açıklamasında bulundu.

Kaynak : http://www.sabah.com.tr/Yasam/2013/01/14/saglik-bakanligindan-refiye-yilmaz-aciklamasi

Türkiye'de en fazla ince bağırsak nakli gerçekleştiren Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Organ Nakil Merkezi Sorumlusu Opr. Dr. Cezmi Karaca, Amerika'daki tedavisi için 1 milyon dolara ihtiyaç olduğunu duyuran Refiye Yılmaz'ın şu anda ''ince bağırsak nakli gerektirecek bir durumunun olmadığını'' söyledi.

KILICH tarafından 14/Oca/13 15:48 tarihinde düzenlenmiştir

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    hukuk kazanan birinin dilekce ornegi bitirdi beni. kusura baayin ama reklam kokuyor biraz

o para ona toplanırsa şayet;

1-2 bin tl 'ye ihtiyacı olanlar ne olacak? konuyu matematiğe vurursak;

ortalama ölüm kalım hastalıklarında kabataslak 100 bin tl'ye ihtiyaç duyulsa 18 kişinin hayatı kurtarılır. 18 kişi mi? 1 kişi mi? bu para bu kişiye toplanırsa diğer 18 kişi için bşeyler yapacakmısınız? o 18 kişinin hakkına girmiş olmuyor musunuz? bu kişi içinde bencilce bi durum olmuyor mu? her önüne gelen böyle yardım mı toplasın?

ve 1 milyon dolar ne demek yaa? lan insan vücudu bu. organ mafyası bile ne kadar para isteyebilir?

konuşulan rakamlara dikkat edin. bu kadarda duygusal olmayın. geçen sene 3 bin tl para bulamadım ben. işler karışsaydı ya beni vururlardı yada intihar ederdim. öyle 6 ayım bile yoktu. her an ne olacağı meçhul? hadi buyur burdan yak...

Adam doğru söylüyor. İnsanlar her zaman ölüyor. Bu normal birşey. 1 milyon doları 1 kişiye harcamak kadar salakça bişi olamaz. Madem amaç "yardım etmek" ise git o 1 milyon ile sürüyle insana yardım edersin.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Doğru mu bu ?

Sağlık Bakanlığı'ndan 'Refiye' açıklaması

Türkiye'de ''Gardner Sendromu'' hastalığının çaresinin bulunmadığı yönündeki haberlere Bakanlık'tan yalanlama geldi.

http://www.yazete.com/saglik/saglik-bakanligindan-refiye-aciklamasi-540734.html

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    hukuk kazanan birinin dilekce ornegi bitirdi beni. kusura baayin ama reklam kokuyor biraz

7 sene once kazanmis 

u235 tarafından 14/Oca/13 16:19 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

viral fake gg bb no rmk

"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

kız biraz fazla acındırmış kendini galiba. http://beta.eksisozluk.com/entry/31732079

. . .. . ... .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

http://www.haber7.com/guncel/haber/977228-doktor-karaca-ince-bagirsak-nakli-adayi-degil

Bu Haberde elde patladı demekki kız twitter facede fenomen olmak istiyor olmuş ta zaten

diger mesajda da yazdim 1.8 trilyonu 1 kişiye yatirmak 500 tl için bile ölen birsürü insan varken bu parayi bir kişiye yatirilmaz kimse yatirmaz.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihcan38
    salihcan38's avatar
    Erkek

ulan millet baktı yüz nakli filan yapıyoz ,işte biz dünyanın en iyi tıp ünisiyiz filandediler ulan aptallar hadi biriniz yaptı yüz naklini  anladık geri kalan                   10u neden gidip başka bişey üzerinde geliştirme araştırma yapmıyo . alın böyle 1milyon da 1 görünen hastalıkları kendinizce  uğreşın atıyorum avusturyadaki adam 1 milyonlira verip amerikada amaliyat olucağına versin bize 1 milyon bizde ameliyat olsun an ca taklit yapsın mınakodumun ünileri..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

At gözlüğü ile yaşayıp içinin fesatlığıyla beslenen arkadaşlar; merak etmeyin aynı durumda siz kalsanız biz size de yardım ederiz..

Ayrıca güzel haber sonunda geldi, 1 milyon dolara odaklanıp bir hayatın değerini ölçüp biçenler ne kadar küçük bir dünyanız olduğunu oturup düşünün şimdi.

Tekirdağ Sağlık Müdürü Mehtap Şen: Refiye'yi Türkiye'de ameliyat ettireceğiz

Refiye Yılmaz ile Tekirdağ’daki evinde görüşmemiz sırasında ziyaretine gelen Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Mehtap Şen, Refiye’yeyi ilk günden beri tanıdığını ve kendisini kendi kızı gibi gördüğünü söyledi. Şen, Refiye’yeye önce ilaçlı tedaviye başlayacaklarını belirtip, Türkiye’deki tüm organ nakli merkezlerini harekete geçireceklerini söyledi. Şen Hürriyet’e konuşup şöyle dedi: “Refiye Çapa’daki hocasının yönlendirmesiyle Amerika’yı istiyor. Ancak ülkemizde bu tür tedaviler yapılıyor. Artık Sağlık Bakanlığımız yurt dışına sağlık hizmeti veriyor. Refiye’nin tedavisi Türkiye’de yapılacak, kimse endişelenmesin. Bütün orğan nakli merkezlerimizi arayacağız. Bunun için Ankara Numune Hastanesi arandı. Akdeniz Üniversitesi’nden haber bekliyoruz. GATA da bu süreçte alternatiflerimiz arasında. Ben Refiye’ye bir anne olarak bakıyorum. Benim iki çocuğum var, kabul ederse kendisi de benim üçüncü çocuğum artık. Sürekli yanındayız. Ülkemizde bu tedavi sağlanıyor. Ben de hep yanında olacağım.”

Ehl-i Byte
Toplam Hit: 10392 Toplam Mesaj: 88