folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1 Milyon Dolar Bulamazsa Ölecek

1 Milyon Dolar Bulamazsa Ölecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Türkiyede yardıma muhtaç Milyonlarca kişi vardır zaten sadece bu kız degil

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    hukuk kazanan birinin dilekce ornegi bitirdi beni. kusura baayin ama reklam kokuyor biraz

Lise son civarında arzuhalcilik mi yaptın hocam?

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

1 kişi ya da 100 bin kişi.

1 kişi için 100 bin kişinin hakkına girilir mi acaba!?

Allah Türktür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

mantıklı olarak düşünülecek olursa bu kız için verilecek bir milyon dolar sadece çöp değerinde...

kızın altı yıl önce bu hastalığın teşhisi kondu ve kalın bağırsağı tamamen alınmış? eyvallah! kanser tedavisi gören ya da bir yakını olan varsa bilir kanser tedavisi tamamlandıktan sonra duruma göre 6 aylık ya da 1 senelik periyotlar ile doktor kontrolüne gidip muayene olması ve yenileyip yenilemediğine bakılması gerekir! kızın altı sene sonraki sonucu 18-8 cmlik kitle! hem de ilaç kullanmasına rağmen :) unutmadan hatırlatayim hanımefendinin midesine ve damarlarına da sıçramış vaziyette olan bir kanserden bahsediyoruz...

hadi oldu diyelim. bir milyon dolar bulundu ve gidip miami de ince bağırsak nakli yapıldı. bu fiyata mide ve damarların değişimi de dahil mi? :D aklıma gelen bir soru daha neden doktorlar 3 ve 3ün katları şeklinde bir yaşam vaad eder? "allahın hakkı üçtür" muhabbetine mi yoksa falcılardan esinlenip "üç vakte kadar" deyimine dayanarak mı...

kısacası anlatılan hikayenin doğru olmadığını düşünüyorum! doğru olsa bile eksikliklerinin olduğunu! şu saatten sonra zaten yapabileceği tek şeyin son 6 ayını gönlünce yaşaması gerektiği...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Keşke çok paramız olsa da böyle haberlerö görünce acaba doğru mudur diye düşünmeden yardımımızı yapsak

We can be more, we can be much more.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

bir kez daha anladım forumda ne kadar dalyarak olduğunu..

okul yapanlar 20 kişiyi kurtaranlar reklam diyenler insanlığı kurtaranlar...

ahh ne diyim size. sonra grip oldumu tak tak konular açılır.. amk yok demekki burda tedavisi.. gerekli o para.

safi hastaneler arası yarıştan ölen biri vardı aynı anda çift kol çift bacak naklinden ? neyin tedavisinden bahsediyorsunuz siz türkiyede amk.

klasiktir bu her birey birer tıpcıdır birer tesisat ustasıdır birer işinin ehlidir. burda da tıp uzmanlarını görüyoruz zaten bolca..

o parayla bilmem kaç insan kurtarmaktan bahsedenler. göt kadar bi sıcak ev verilmediği için geçen bi vatandaş soğuktan donarak öldü ? 

neyin adeletinden insan kurtarmasından bahsediyorsunuz. bu konuda bile otu boku sorgulayıp ters gidenler olmuş..

Allah daha kötüsünü size vermesin (inancınıza göre).

20 kişi mesajlarından birini atan bendim. bunu yazdım diye dalyarak olduysakta eyw.

olmamış ama bu mesaj açık açık söyleyim. yakışmadı.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bağırsak naklinin maliyetinin araştırıldığında gerçekten de 1 milyon dolar, hatta daha fazlası olduğu görülecektir. Neyse ki kıza çözüm bulunması sevindirdi. Ayrıca teröristlere ve yandaşlara akan vergilerimizin bir hayırlı işe gittiğini görmek güzel.

http://www.investopedia.com/financial-edge/0310/top-10-most-expensive-medical-procedures.aspx#axzz2HvQ5p62n

http://www.transplantliving.org/before-the-transplant/financing-a-transplant/the-costs/

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

valla isin icinde para var. hem de buyuk para. ben de baska bir yerden elestiri yapayim. niye halkbank. devletin diye.. o para toplanana kadar isletilecek. toplandiginda 1 gunluk islem hacminden gelen para nereye gidecek. devlete mi... cok karisik mevzu. ama bu bayaninda sagligina kavusmasini umuyoruz. dövlet bahsin bu kiza o.O

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

sağlık bakanlığı yalanladı bu kız için gerekli görülen işlemleri

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
Toplam Hit: 10399 Toplam Mesaj: 88