folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1 Milyon Dolar Bulamazsa Ölecek

1 Milyon Dolar Bulamazsa Ölecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Olayi saglik bakanligi ustlendi ve 400 bin tl toplandi toplamda aileye verilmek uzere.Yani isin sagliksal yonu bedavaya kapatilip bide ustune aileye 400 bin tl verildiyse vay  anasini.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Olayi saglik bakanligi ustlendi ve 400 bin tl toplandi toplamda aileye verilmek uzere.Yani isin sagliksal yonu bedavaya kapatilip bide ustune aileye 400 bin tl verildiyse vay  anasini.

ne güzel işte :Ds

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

vay amk yarildim gulmekten su muhabbetlere bakar misiniz muritler la :D
    http://www.haberler.com/nakle-gerek-yok-aciklamasi-cildirtti-4250279-haberi/

izmir deki doktor demiski:
    Biz filmlerini inceledik. İçinde pipet göremedik o.O

Ben bu doktoru benim doktorumu arayın bana eksik bilgi vermiş olabilir dedim. Op.Dr.Cezmi Karaca, bana 'Biz aramayız arayana cevap veririz. Doçent oldu diye biz mi? arayacağız' dedi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    murathan bunu yazdı

vay amk yarildim gulmekten su muhabbetlere bakar misiniz muritler la :D
    http://www.haberler.com/nakle-gerek-yok-aciklamasi-cildirtti-4250279-haberi/

izmir deki doktor demiski:
    Biz filmlerini inceledik. İçinde pipet göremedik o.O

Ben bu doktoru benim doktorumu arayın bana eksik bilgi vermiş olabilir dedim. Op.Dr.Cezmi Karaca, bana 'Biz aramayız arayana cevap veririz. Doçent oldu diye biz mi? arayacağız' dedi.

şimdi bu anguta bir hakaret falan etsen konu açık görürler tazminat davası açarlar, en iyisi susmak.

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

@Ratbat aynen hocu...
    ama bence bu paranin arkasinda cok is donuyor. bu kiz ve ailesi docent doktor, ozkizi gibi seven bayan.. bunlari kullaniyorlar. belki valiligi bile kullaniyorlar.. ulke ne hale gelmis... ben her sey umarim amk... o.O

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    hukuk kazanan birinin dilekce ornegi bitirdi beni. kusura baayin ama reklam kokuyor biraz

o para ona toplanırsa şayet;

1-2 bin tl 'ye ihtiyacı olanlar ne olacak? konuyu matematiğe vurursak;

ortalama ölüm kalım hastalıklarında kabataslak 100 bin tl'ye ihtiyaç duyulsa 18 kişinin hayatı kurtarılır. 18 kişi mi? 1 kişi mi? bu para bu kişiye toplanırsa diğer 18 kişi için bşeyler yapacakmısınız? o 18 kişinin hakkına girmiş olmuyor musunuz? bu kişi içinde bencilce bi durum olmuyor mu? her önüne gelen böyle yardım mı toplasın?

ve 1 milyon dolar ne demek yaa? lan insan vücudu bu. organ mafyası bile ne kadar para isteyebilir?

konuşulan rakamlara dikkat edin. bu kadarda duygusal olmayın. geçen sene 3 bin tl para bulamadım ben. işler karışsaydı ya beni vururlardı yada intihar ederdim. öyle 6 ayım bile yoktu. her an ne olacağı meçhul? hadi buyur burdan yak...

Adam doğru söylüyor. İnsanlar her zaman ölüyor. Bu normal birşey. 1 milyon doları 1 kişiye harcamak kadar salakça bişi olamaz. Madem amaç "yardım etmek" ise git o 1 milyon ile sürüyle insana yardım edersin.

Bende tekirdağlıyım olayın ne olduğunu tam bilmiyorum fakat bu yaklaşım tarzı çok yanlış...Şayet böyle birşey sizin de başınıza gelse aynı şeyleri siz okusanız görseniz duysanız ne hissedersiniz acaba...Birmilyon parayla bir kişiye yardım yapacağıma kaç kişiye yardım yaparım diyorsun...ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR KARDEŞİM....ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR...

Şayet bu kızın durumu cidden böyle ise ve bunun çözümü amelyat ise ve bu para bulunmadan olmuyorsa bu iş ve geç kalındıysa bunda devletin suçuda var...Sebebi hapın gönderilmemesi...Anladığım kadarı ile öyle basitçe alınabilecek bir ilaç olmasa gerek...

Bu kızın durumu devletin işleyişinden ötürü ölüM gibi duruyor...Allah ailesine sabır versin...

ricin tarafından 15/Oca/13 21:18 tarihinde düzenlenmiştir

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hadi gözünüz aydın az önce haberde gördüm sağlık bankanlığı karşılıyor masrafı

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
Toplam Hit: 10387 Toplam Mesaj: 88