folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akkuyu Nükleer Santrali Hayırlı Olsun

Akkuyu Nükleer Santrali Hayırlı Olsun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Herkes egitimsizlikden bahsetmiş. Hiç bizim ülke terör yuvası 3 güne patlatırlar koca vilayeti denize gömerler dememişler.

Ne Mutlu Türk Doğana..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

Herkes egitimsizlikden bahsetmiş. Hiç bizim ülke terör yuvası 3 güne patlatırlar koca vilayeti denize gömerler dememişler.

öyle güvenlik önlemi alınmadan duracağını sanmıyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dünyada kullanmayan ülke yok buradada yeşil aycılar felan filan diyor

he herkes kullanıyor diye kullanılmalı demiyorum ama halka yararı olacaksa kullanılmalı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek

Koskoca alan bro, gelin gezin diye bırakacak değiller sonuçta. Ayrıca patlatırsa kendi hak iddia ettikleri topraklarda bile ot bitmez, ne faydalarına?

Sınırımızda dünyanın en tehlikeli santralleri dururken (olası patates olması durumunda istanbul'a kadar ulaşır o radyoaktif serpinti) enayi gibi yıllarca bu işe girmememiz büyük yanlıştı zaten (he nasıl yürütecekler, işletecekler ben de çok güvenmiyorum ama eninde sonunda bu devran da bitecek, ama santral kalacak).

Tatlısu grinpisçilerine de gidin ötede oynayın diyorum...

"İstikbal göklerdedir..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Türkiye Cumhuriyeti Ordusu ile güvenliği sağlanan ülkede elini kolunu sallayarak ankarada defalarca bomba patlatan adam o nükleer santralin amuda kalkarak mna kor. 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Yapilmasi gerek kesinlikle de guvenlik meselesi endise vermekten de ote https://medium.com/@ordaneisivarmis/turk-milleti-ve-sikinin-ucuyla-i-s-yapmak-gerce-i-e7b170699056

SUPERBICO tarafından 03/Nis/18 11:43 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Türkiye Cumhuriyeti Ordusu ile güvenliği sağlanan ülkede elini kolunu sallayarak ankarada defalarca bomba patlatan adam o nükleer santralin amuda kalkarak mna kor. 

Ülke güvenliği başka alan güvenliği başka tek tek anlatmama gerek kalmayacak kapasitede olduğunu var sayıyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Nukleer santral bizim degil ne bu iştah mk .)

Yapan Ruslar bizimkiler sadece hafriyat işini yapacak geliri de Ruslarin elektrigi hala satin aliyor olacaz Ruslardan. Bunun neresine seviniyonuz anlamadim hafriyatini tasicaz diye mi butun bu heyecan.)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

Nukleer santral bizim degil ne bu iştah mk .)

Yapan Ruslar bizimkiler sadece hafriyat işini yapacak geliri de Ruslarin elektrigi hala satin aliyor olacaz Ruslardan. Bunun neresine seviniyonuz anlamadim hafriyatini tasicaz diye mi butun bu heyecan.)

kanıt?

Toplam Hit: 17604 Toplam Mesaj: 148
türkiye akkuyu nükleer santral