folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akkuyu Nükleer Santrali Hayırlı Olsun

Akkuyu Nükleer Santrali Hayırlı Olsun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

bu ülkede bi kesim var anlamak mümkün değil amk ne yapılsa istemiyoruz şöyle kötü şu olsa bu olur bir sürü tatava ilk köprüyü istemeyenlerin cocukları köprüyü kullanıyo ben kullanmıyorum 3 köprüyü istemeyen tüp gecit istemeyen ya say say bitmez isteyiruzda istemiyoruz pkkda doğuya hiç bi yatırım istemiyor arkadaş siz ne istiyorsunuz açık açık söyleyin bilelim 

bide tayip yaparsa istemeyizciler var 

tmm istemeyin akarla selfi çeken gibi mühendis olursa ne olacak sen çalış sen mühendis ol akarla selfi çekilme sen yap ama yok bizim ülkede klasik bilgisiz fikir boş konuşma başka bi bok yapan yok memur akşama kadar bi sik yapmadan oturur o hırsız değil maaşı doğuştan hakkı zaten üniversitede prof olmuş bi bok yapmaz akşama kadar goygoy ya nerden tutarsan tut size tarihi bi laf

BU ÜLKEDE KİMSE İŞİNİN HAKKINI VEREREK YAPMIYOR 

Adam gibi şeyler yapın da destek verelim, mesela rüzgar enerjisi santralleri yapın kurun denize destek verelim, dalga enerjisinden elektrik üretin destek verelim, monoray yapın destek verelim, devasa hayvan ahırları kurun destek verelim, yem fabrikaları kurun destek verelim, ham demir çelik üreten fabrikalar kurun destek verelim. Akla yatan ne yaptınız da destek vermedik! İhalara Sihalara halkın verdiği destek ortada, MPT lere halkın verdiği destek ortada, adam gibi ne yaptınız da destek verilmedi? Bana tüpgeçit yaptım diyip 30 lira geçirmeye kalkarsan ben o geçidi kullanmam o geçit benim için değil başkaları için yapılmıştır, bu ülke çok köprü gördü, çok baraj gördü biz böyle astronomik ücretler ödemedik, hele ki yatırımı yabancı yapacak parayı yabancı toplayacak bak bak bak... Önce bir adam olun sonra biz size adam muamelesi çekeriz, sürekli taşak konusu olmaya devam edeceksiniz. Siz durmadan cami ve imamhatip açın, bu yoksul halkın parasını imamlara ve beton yapılara gömün, oy çalarak iktidarda sonsuza kadar kalabilirsiniz ama bizden saygı göremezsiniz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Açılıştan selamlar.

Sen misin üstat siteye girince tbt yi öneriyor, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı

bu ülkede bi kesim var anlamak mümkün değil amk ne yapılsa istemiyoruz şöyle kötü şu olsa bu olur bir sürü tatava ilk köprüyü istemeyenlerin cocukları köprüyü kullanıyo ben kullanmıyorum 3 köprüyü istemeyen tüp gecit istemeyen ya say say bitmez isteyiruzda istemiyoruz pkkda doğuya hiç bi yatırım istemiyor arkadaş siz ne istiyorsunuz açık açık söyleyin bilelim 

tmm istemeyin akarla selfi çeken gibi mühendis olursa ne olacak sen çalış sen mühendis ol akarla selfi çekilme sen yap ama yok bizim ülkede klasik bilgisiz fikir boş konuşma başka bi bok yapan yok memur akşama kadar bi sik yapmadan oturur o hırsız değil maaşı doğuştan hakkı zaten üniversitede prof olmuş bi bok yapmaz akşama kadar goygoy ya nerden tutarsan tut size tarihi bi laf

Adam gibi şeyler yapın da destek verelim, mesela rüzgar enerjisi santralleri yapın kurun denize destek verelim, dalga enerjisinden elektrik üretin destek verelim, monoray yapın destek verelim, devasa hayvan ahırları kurun destek verelim, yem fabrikaları kurun destek verelim, ham demir çelik üreten fabrikalar kurun destek verelim. Akla yatan ne yaptınız da destek vermedik! İhalara Sihalara halkın verdiği destek ortada, MPT lere halkın verdiği destek ortada, adam gibi ne yaptınız da destek verilmedi? Bana tüpgeçit yaptım diyip 30 lira geçirmeye kalkarsan ben o geçidi kullanmam o geçit benim için değil başkaları için yapılmıştır, bu ülke çok köprü gördü, çok baraj gördü biz böyle astronomik ücretler ödemedik, hele ki yatırımı yabancı yapacak parayı yabancı toplayacak bak bak bak... Önce bir adam olun sonra biz size adam muamelesi çekeriz, sürekli taşak konusu olmaya devam edeceksiniz. Siz durmadan cami ve imamhatip açın, bu yoksul halkın parasını imamlara ve beton yapılara gömün, oy çalarak iktidarda sonsuza kadar kalabilirsiniz ama bizden saygı göremezsiniz.

uzun uzun yazdım ama baktımki sende anlayacak kapasite yok boş ver sen haklısın

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı

uzun uzun yazdım ama baktımki sende anlayacak kapasite yok boş ver sen haklısın

jokere hiç bir konuda katılmam ama burada kesinlikle katılıyorum. "Adam gibi şeyler yapın da destek verelim" şu sözü gördükten söylencek söz kalmıyor :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allah razı olsun yapanlardan.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

yeterince uzakta olduğuma sevindim.

Çernobil faciasını, rusya hükümetinden torpille atanmış işi bilmeyen bir mühendisin olaya mudahale edememesinden dolayı yaşanmıştır.

Bizde de koyarlar birkaç sınav sorularını çalıp memur olmuş mühendisi

Aytek , Üçgenin  içerisindesin. nereden eserse essin  :) seni buluyor..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Açılıştan selamlar.

Sen misin üstat siteye girince tbt yi öneriyor, 

Evet abi benim

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Adana urfa antep gavur *mı gibi yanıyor. oraya niye güneş paneli koymuyorlar?

Kıyı ege balıkesir çanakkale deli gibi esiyo niye rüzgar yelpazesi kurmuyolar?

Doğuda kurulan barajların en az iki katı daha baraj kurulabilir niye kurulmuyor?

Onu geçtim 100 tllik faturanın 40 tlsi kayıp kaçak neredeyse o niye önlenmiyor?

Doğuda bir ilçedeyim ve tedaşın açıkladığı kayıp kaçak oranı %93

sadece küçük bir ilçe bu.

Önce kaçağı önle sonra ebemizinkine santralle mi girilir tırlamı girilir onu tartışırız.

Nükleere karşı çıkmıyor ama bizlik iş değil aga.

gene zibilyon dolara satın alınacak üretilen elektrik , gene yarısı kaçağa gidecek.

Ne anladım bu zigişten ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Adana urfa antep gavur *mı gibi yanıyor. oraya niye güneş paneli koymuyorlar?

Kıyı ege balıkesir çanakkale deli gibi esiyo niye rüzgar yelpazesi kurmuyolar?

Doğuda kurulan barajların en az iki katı daha baraj kurulabilir niye kurulmuyor?

Onu geçtim 100 tllik faturanın 40 tlsi kayıp kaçak neredeyse o niye önlenmiyor?

Doğuda bir ilçedeyim ve tedaşın açıkladığı kayıp kaçak oranı %93

sadece küçük bir ilçe bu.

Önce kaçağı önle sonra ebemizinkine santralle mi girilir tırlamı girilir onu tartışırız.

Nükleere karşı çıkmıyor ama bizlik iş değil aga.

gene zibilyon dolara satın alınacak üretilen elektrik , gene yarısı kaçağa gidecek.

Ne anladım bu zigişten ?

beklediğim yorum aynı fikirdeyim

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek

Şahsen Nükleer enerjiye karşıyım, çünkü tehikeli buluyorum. Başkaları Rüzgar enerjisine karşı çünkü gölge yapıyormuş. Bazıları HES lere karşı çünkü kurbağalar susuz kalıyormuş. Yine güneş enerjisine de karşı olanlar var çünkü görüntü kirliliği yaratıyormuş. Bence görüntü kirliliği de, gölge de, Kurbağaların isyanı da kabullenebilir ama bu tehlikeden uzak durulmalı. Birisi oraya bir füze atsa, ne olacak halimiz ?

emrah20 tarafından 03/Nis/18 22:41 tarihinde düzenlenmiştir

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
Toplam Hit: 17600 Toplam Mesaj: 148
türkiye akkuyu nükleer santral