folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akp Forum Klasikleri...

Akp Forum Klasikleri...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    örtünme ve eşarp konusunda sağlam saçlamalamışlar.ama diğer konu için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.tabiki bunun sorumlusu Atatürk değil, ondan sonra gelenlerdir.ama yinede doğruluk payı var.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:
    -----------------------------
    örtünme ve eşarp konusunda sağlam saçlamalamışlar.ama diğer konu için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.tabiki bunun sorumlusu Atatürk değil, ondan sonra gelenlerdir.ama yinede doğruluk payı var.

hassiktir lan.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    öncelikle bu küfürünü adminlere ilettim.gerekeni yapacaklarını düşünüyorum.

ne derece gerizekalı ve gerikafalı olduğunu hemen küfüre başvurmandan anlıyoruz.selametle.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:
    öncelikle bu küfürünü adminlere ilettim.gerekeni yapacaklarını düşünüyorum.

ne derece gerizekalı ve gerikafalı olduğunu hemen küfüre başvurmandan anlıyoruz.selametle.

bak sende bana laf ettin. sende ettiğin sözünle verdiğin cevapla aynı konuma geldin.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    bana siktir çeken adamın karşısında sus pus oturacak değilim.nefsi müdafa olarak algılayabilirsin bunu.tabi algılama kapasiten yeterli boyuttaysa.attığım mesajda ''Atatürkten sonra'' kısmını anlayamadığın ve direkt küfüre başvurduğun için bu konuda biraz şüpheliyim.

+

adminler banada aynı oranda ceza verebilir.sorun  değil.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    İkinizde banlandınız tam oldu...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    sağlık olsun.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    editcan :F

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    allahın yobazları 1923 ten berihazımsızlık içindeler  Allah belalarını versin bu forumdada onların destekçilerini görmek üzüyor beni

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı:
    allahın yobazları 1923 ten berihazımsızlık içindeler  Allah belalarını versin bu forumdada onların destekçilerini görmek üzüyor beni
    Ondan sonra Akp Bölüyor ülkeyi .. Siz devam edin %47 Yobaz %10-15 süpEr Zeka kendinizi kandırın kardeşim...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
Toplam Hit: 9754 Toplam Mesaj: 68