folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akp Forum Klasikleri...

Akp Forum Klasikleri...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BBS
    BBS's avatar
    Erkek
    çok beyinsiz halkımız var cahillik bşka bişey deil

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    -----------------------------
    SeRDaR bunu yazdı:
    allahın yobazları 1923 ten berihazımsızlık içindeler Allah belalarını versin bu forumdada onların destekçilerini görmek üzüyor beni
    Ondan sonra Akp Bölüyor ülkeyi .. Siz devam edin %47 Yobaz %10-15 süpEr Zeka kendinizi kandırın kardeşim...

oy verenlerin hepsine mi yobaz demiş arkadaş ? yazıyı gözlerinle oku başka yerinle değil.

laf attığı kesimi ise verilen linke girersen görürsün.

adam Atatürk'ün resmini koymuş karizma diye. birisi öcü demiş birisi humeyniyi koyup bu daha karizmatik demiş vs.

evet haklı. yobazlar. ve bu forumda destekçilerini görmek hepimizi üzüyor.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    o yazıyı yazanların bi kısmı da yobazsa, bi kısmı da Allah bilir Akp'yi kötülemek için yazan Chp'lilerdir :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek

Bn zaten oradaki Murat vb. Mahlukları savunmuyorum Sadece genel konuşulmasına kızıyorum.Atatürk zaten bunların yorumlarına kalmayacak bir lider. Humeyniyle ne yapmak istediklerinide biliyorum.Gerçi Humeyni bana fazla yakın gelmiyor.Düşünce sisteminide araştırmadım.

Olay şu Hangi kelimeyi kime yapıstırmamız gerektiğini bilmemiz lazım o adama vs.. Yobaz demeye gerek yok Onlar insan bile değil :D Ondan Sonra dinine bağlı ve türbanı destekleyen herkes yobaz diye nitelendiriliyor.

Ama o Forumdaki Gerçek şeyleri bazı şeylerin ispatı diye buraya koymakta akıl Kârı değil.Herşeyi birtarafından anlamayalım Selamlar...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Fikret bunu yazdı:

Hun_Yabgu'nun mesajı da acıklıyo bi nevi :)

yazık... 

bayılıyorum sana... Hun_Yabgu ne yazmış bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku. anlamazsan bi daha oku....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    beni aydınaltın diyodu bende ataürkün yolu en güçlü fenerdir dedim banlandım bide nah şeriatı getirisiiniz dedim =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Blue_moon bunu yazdı:

ülkemde neler oluyor yaw

Çanakkale savaşında dişimizle tırnağımızla kurduğumuz cumhuriyetin geldiği son nokta

Bişey demiyorum

ahaha :D nesin anlayamadım :| çanakkale cumhuriyetlemi alındı :| çanakkaledemi kurdunuz cumhuriyeti :| ha bide son nokta :| bence sen evet hiç bişey deme :) daha çanakkalenin neyle alındığını bilmiyosun.

bak bakalım tarihine namazını kılmadan savaşan bir tane genç bulabilecekmisin =) genç diyorum Atatürkün'den bahsetmiyorum Atamızı karıştırıpta şimdi provake edeceksin. provakate etmek kötü bişeydir =)

İmzalar Kaldırılsın!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    2 tane abuk sabuk mesaj buluyolar. diğer 100'lerce mesajı silip atıyosunuz... diğer parti forumlarında arasan ordada bulursun bissürü şey...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sirpence bunu yazdı:
    2 tane abuk sabuk mesaj buluyolar. diğer 100'lerce mesajı silip atıyosunuz... diğer parti forumlarında arasan ordada bulursun bissürü şey...

bul yaz bu tarz yanlış varsa eleştirmeyen top olsun

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    yazık bu koyunlara,bu koyunların zihniyetiyle yetişip vatana yarar sağlaması beklenen gençlere.

Konumu silenlere inat kürdüm
Toplam Hit: 9735 Toplam Mesaj: 68