folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akp Forum Klasikleri...

Akp Forum Klasikleri...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

@Fistandantilus

bıraktın zannediyordum forumu, hoşgeldin :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    akpnin yobza forumuyla savaşın namazla kazanıldığını nasıl bağdaştırdınız helal olsun valla :D  siyaseti dini yine kattınız tekrardan bravo

yaptığım yorumdan  öncesini okursan anlarsın nasıl bağdaştığını.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    YesTERFoX bunu yazdı:

sabah başlığı açtıktan sonra gitmem gerekti şimdi geliyorum...

yazılanlara direk katılanlar olmuş, zaten onlar muhattabım değildir biraz olgunlaştıktan sonra gelsinler tartışmak için,

ama damarıma basan bir şey var ki, Çanakkale yi hala sarıklı insanların kurtardığı mantıktır...

Atatürk ün stratejileri olmasa yine alırdık eminim, tanrı hepimize güç verdi ya :|

nasıl namaza bağladınız bu savaşı, senin vatanını elinden alacaklar sen milliyetçiliği bir yana bırakıp  allah için savaşa giriyorsun süper zihniyet...

o zaman yahudiler şu anda dünyayı zıplattığına göre hepsi evliya - peygamber olsa gerek...

kurtulun artık şu zihniyetten, genişe yelken açın...

:) Kaç kişi din birliği olmasa öyle kalkıp savaşacaktı? Kuru milliyetçilik takmışsınız kafanıza, milliyetçilik önemliydi ama din birliği olmasa sadece milliyetçilikle olmazdı. Şehitlik mertebesine yükselmek için... bence vatanlarını kurtardıklarında yönetimdeki ırkdaşları kafir olacaksa çoğu kişi atlamazdı. 

O zaman yahudiler dünyayı zıplattığına göre hepsi evliya buna işte gülerim... Yahudiler hangi savaşı kazanmış hangi savaşta milliyetçilik adına kurtuluş savaşı gibi tek yürek tek bilek korkusuzca şehit olmak için savaşmı... adamlar strateji ile dünyayı yönetiyolar... şimdi uzun bişe yazacaktımda kafam çok karışık yarın 4 tane sınavım var cümleleri kuramıyorum:)

Fistandantilus bunu yazdı:

yenildiğimiz diğer cephelerdekiler kılmıyor muydu namaz, nasıl ki başarılı birisi günde 1 büyük rakı içiyor diye "her"  günde 1 büyük rakı içen başarılı olacak diye bir kaide yoksa; başarılı olup imanı da olanlar oluyor diye her imanı olan başarılı olacak diye bir şey olamaz. yok da zaten gözünüzü kapatıp tarihe, dünyaya bakın bakalım oluyormuymuş.

Dini, çanakkale savaşı gibi büyük bir taktiksel zaferin baltalanmasında kullananları tebrik etmek lazım; Irak, yemen cephelerinde, sarıkamışta onca imanlı insana rağmen neredeydi o meşhur din çok merak ediyorum.

senin bu mesajını forumda 3. kere görüyorum 3'ünüde sen atmıştın tek bi laf bellemişsin. o zamanlar tartışmalara girmiyordum... neyse sana diyeceğim ise o savaşları iyi araştır ;) araştırdıktan sonra hele daha aynı görüşte isen bana haber ver yarın yazacam şimdi kalkıp sınavlara çalışacam :)

edit: sakın bana sen milliyetçilik nedir bilmiyosun sadece din açıdan düşünüyosun falan... bu forumda benden daha milliyetçisi çıkar mı çıkmaz mı emin değilim...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek

O foruma adult bölüm açılsa süper olur valla. bastırılmış duygular diyelim. :D

Adsense Gelirli Siteler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Cahil bile bu insanların yanında bilgili kalır cahillere gerçekten ayıp olur.Şimdi adam namaz kılmadan 2 adam öldürürken namaz kıldıktan sonra 5 adammı öldürüyo ? şimdi namaz kıldılar diye bundan dolayımı savaşı kazandık ? ne kadar saçma sapan yorumlar yazıyolar bunu insan beyni almıyor.Bide en çok sinir olduğum şeylerden biri savaştaki sallamalar neymiş efendim beyaz cüppeli adamlar yukardan ateş ediyomuş.Öyle bi anlatıyolarki savaşı biz değilde o beyaz cüppeli adamlar kazandı :) Cahillikte ve sınırsız sallama konusunda halkımızın üzerine yok.Ayrıca bunun gibi forumları savunanlara tek diyeceğim bişey var.Bu ülkenin ırak,afganistan gibi olması sizin yüzünüzden olucak.Sonra buraya Amerikalılar geldiğinde bütün ailenize tecavüz edilince veya elinizdeki herşeye el koyulunca o zaman anlicaksınız hani diyosunuzya ''İngilizler olsaydı daha özgür olucaktım'' ''Dinimi yaşayamıyorum'' sözlerini.Siz daha uyumaya devam edin bi gün kalkınca aşağısı uçurum olucak iş işten geçicek.Hala Atatürk gibi dünyanın gelmiş geçmiş en iyi liderine sölemediğiniz laf sölemediğiniz iftira saymadığınız küfür kalmadı.Acaba Atatürk olmasaydı şuan sizin haliniz ne olurdu ? Bir millet resmen kör kuyuya hızla gidiyor yazık çok yazık.Keşke Kurtuluş Savaşındaki ahmetlerimiz mehmetlerimiz şehitlerimiz kalksada sizlere bi kaç çift laf söylese.Eminim Atatürk ve şehitlerimizin şuan içleri sızlıyodur.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Su sisteme donmek gerek diyenler , suan o sistemle yonetilen ulkeleride goruyoruz.Zaten hepsi ozgur , emperyalizmin bulasmadigi ulkeler ya.Emperyalizmin kicini yalamaktan baska ne yapiyor arap ulkeleri ? Tarihten bir haber cocuklarin gelip ot bok atmasi , dusunsel basarilari mistik boyuta cekmesi , millet olma bilincini koreltmesi...kara toz bulutlari gelip canakkalede ordulari alip goturdu , gokten cuppeliler indi vs.Dinledigimiz hikayeler bunlar.Milletti din imandan nefret ettirmekten baska birsey yaptiginiz yok.Her basariyi donup dolastirip mistikle bagdastirmayin.Binlerce asker ayni anda namazini kilar , gider gozunu kirpmadan vatani icin , namusu icin ,ozgurlugu icin canini seve seve verir.Ki tarihimizde bunlari gordukte , o binleri yoneten mukemmel birde subaylar kadrosu vardir.O kadro bu cumhuriyeti kuran kadrodur.Iste ottan boktan sebeplerle karalamak , unutturmak , ustunu ortmek icin , basarilarin ustunu mistik boyutta orteriz direk.Bize yardim eden karabulutlar gokteki cubbeliler araba niye yardim etmiyor ?

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Avira bunu yazdı:

Cahil bile bu insanların yanında bilgili kalır cahillere gerçekten ayıp olur.Şimdi adam namaz kılmadan 2 adam öldürürken namaz kıldıktan sonra 5 adammı öldürüyo ? şimdi namaz kıldılar diye bundan dolayımı savaşı kazandık ? ne kadar saçma sapan yorumlar yazıyolar bunu insan beyni almıyor.Bide en çok sinir olduğum şeylerden biri savaştaki sallamalar neymiş efendim beyaz cüppeli adamlar yukardan ateş ediyomuş.Öyle bi anlatıyolarki savaşı biz değilde o beyaz cüppeli adamlar kazandı :) Cahillikte ve sınırsız sallama konusunda halkımızın üzerine yok.Ayrıca bunun gibi forumları savunanlara tek diyeceğim bişey var.Bu ülkenin ırak,afganistan gibi olması sizin yüzünüzden olucak.Sonra buraya Amerikalılar geldiğinde bütün ailenize tecavüz edilince veya elinizdeki herşeye el koyulunca o zaman anlicaksınız hani diyosunuzya ''İngilizler olsaydı daha özgür olucaktım'' ''Dinimi yaşayamıyorum'' sözlerini.Siz daha uyumaya devam edin bi gün kalkınca aşağısı uçurum olucak iş işten geçicek.Hala Atatürk gibi dünyanın gelmiş geçmiş en iyi liderine sölemediğiniz laf sölemediğiniz iftira saymadığınız küfür kalmadı.Acaba Atatürk olmasaydı şuan sizin haliniz ne olurdu ? Bir millet resmen kör kuyuya hızla gidiyor yazık çok yazık.Keşke Kurtuluş Savaşındaki ahmetlerimiz mehmetlerimiz şehitlerimiz kalksada sizlere bi kaç çift laf söylese.Eminim Atatürk ve şehitlerimizin şuan içleri sızlıyodur..

sevdim seni hocam :) 

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

CaNNi

ya hocam insanları öyle küçümsüyorsunki yazında, sanki çok bok biliyorsunda öyle sölüyorsun 

ne şeriatı ne sarıklısı hoca

atatürk zihni olmasaydı o savaşı hangi mücahit alırdı? 

tanrı güç verdi diyorsun, atatürk olmasaydı bırak gücü türkiyede olmazdı

bu adam türkiye cumhuriyetini kurmak için kürt şeyhlerinin elini öpmüş adam

sen tanrı güç verdi diyorsun :)

hocam burada kürt şeyhlerinin elini öpen adam kim oluyor !

yanlış anlamadıysam Atatürk ten bahsediyorsun, hayırdır neye dayranarak söyledin bunları, açıkla da hepimiz öğrenelim madem kim ne biliyor...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    YesTERFoX bunu yazdı:

CaNNi

ya hocam insanları öyle küçümsüyorsunki yazında, sanki çok bok biliyorsunda öyle sölüyorsun

ne şeriatı ne sarıklısı hoca

atatürk zihni olmasaydı o savaşı hangi mücahit alırdı?

tanrı güç verdi diyorsun, atatürk olmasaydı bırak gücü türkiyede olmazdı

bu adam türkiye cumhuriyetini kurmak için kürt şeyhlerinin elini öpmüş adam

sen tanrı güç verdi diyorsun :)

hocam burada kürt şeyhlerinin elini öpen adam kim oluyor !

yanlış anlamadıysam Atatürk ten bahsediyorsun, hayırdır neye dayranarak söyledin bunları, açıkla da hepimiz öğrenelim madem kim ne biliyor...

misal atatürk zamanında dediğiniz gibi

evliyau allah dostları çok vardı

bunlardan biride

şeyh said nursi

kendisi kürt lider değilmi ? bu şeyh nurcu şeyhi

peki bu adam aşiret değilmi

atatürk gidip ondan destek istemiştir ve daha birçokları

ama şeyh said nursi göğe çıkıpta kurşun yağdırmadı savaşan gene atatürk oldu

hayırdır gülüm atatürk kürt elini öptü  dedik suratın asıldı

biliyormusun şuan senin bir misyoner olmaman için bi sebep bulamıyorum  

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoca bunlari neye dayanarak yaziyorsun.Soyle guzel bi kaynak versene bi.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 9755 Toplam Mesaj: 68