folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akp Forum Klasikleri...

Akp Forum Klasikleri...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    BadSector bunu yazdı:
    -----------------------------

Blue_moon bunu yazdı:

ülkemde neler oluyor yaw

Çanakkale savaşında dişimizle tırnağımızla kurduğumuz cumhuriyetin geldiği son nokta

Bişey demiyorum

ahaha :D nesin anlayamadım :| çanakkale cumhuriyetlemi alındı :| çanakkaledemi kurdunuz cumhuriyeti :| ha bide son nokta :| bence sen evet hiç bişey deme :) daha çanakkalenin neyle alındığını bilmiyosun.

bak bakalım tarihine namazını kılmadan savaşan bir tane genç bulabilecekmisin =) genç diyorum Atatürkün'den bahsetmiyorum Atamızı karıştırıpta şimdi provake edeceksin. provakate etmek kötü bişeydir =)

Saygılar hocam.

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    akpnin yobza forumuyla savaşın namazla kazanıldığını nasıl bağdaştırdınız helal olsun valla :D  siyaseti dini yine kattınız tekrardan bravo

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    ya bırak bazılarının kafası  hiç bişi almaz çanakkaleyle kurulmadığını iddaa etmişsin çanakkale bu ülkenin birlik beraberliğinin göstergesidir öle konuyuda namazada başlama hemen anadolu burası yüzyıllardır islam vardı ne omasını bekliyorsunuz herhalde müslüman olcaklar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

sabah başlığı açtıktan sonra gitmem gerekti şimdi geliyorum...

yazılanlara direk katılanlar olmuş, zaten onlar muhattabım değildir biraz olgunlaştıktan sonra gelsinler tartışmak için,

ama damarıma basan bir şey var ki, Çanakkale yi hala sarıklı insanların kurtardığı mantıktır...

Atatürk ün stratejileri olmasa yine alırdık eminim, tanrı hepimize güç verdi ya :|

nasıl namaza bağladınız bu savaşı, senin vatanını elinden alacaklar sen milliyetçiliği bir yana bırakıp  allah için savaşa giriyorsun süper zihniyet...

o zaman yahudiler şu anda dünyayı zıplattığına göre hepsi evliya - peygamber olsa gerek...

kurtulun artık şu zihniyetten, genişe yelken açın...

---

Laik Türkiye Cumhuriyeti ingilizler kurdurdu demek, vahdettin götü boklu anlaşmaların altına imza atarken, 12 adayı koruyamıyoruz diye italyaya verdiğimiz zamanlar Atatürk içerden ülkeyi bölmeye yardım amaçlı Cumhuriyet i kurdu...

bir siktirin gidin buradan (her banı göz önüne de alırım bu lafı kendisine cevap olarak bir admin de alınsa)

Cumhuriyet i Çanakkale ile Kurmadık ama Yaşadığın ülkenin sınırları, Laik Türkiye Cumhuriyet nin önü bu savaşın sonucu ile belli oldu...

---

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

ya bu insanlar gerçekten yaşıo mu yoksa burda makarasına mı yazmışlar

la bu kadar beyinsiz gerikafalı hırt .... yetmio küfürler.

böle insanlar türkiye de varsa yazıklar olsun onlara eğitim veren öğretmene anaya babaya.

NEDEN? (soru olarak)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    YesTERFoX bunu yazdı:

yazılanlara direk katılanlar olmuş, zaten onlar muhattabım değildir biraz olgunlaştıktan sonra gelsinler tartışmak için,

ama damarıma basan bir şey var ki, Çanakkale yi hala sarıklı insanların kurtardığı mantıktır...

Atatürk ün stratejileri olmasa yine alırdık eminim, tanrı hepimize güç verdi ya :|

nasıl namaza bağladınız bu savaşı, senin vatanını elinden alacaklar sen milliyetçiliği bir yana bırakıp  allah için savaşa giriyorsun süper zihniyet...

o zaman yahudiler şu anda dünyayı zıplattığına göre hepsi evliya - peygamber olsa gerek...

---

Laik Türkiye Cumhuriyeti ingilizler kurdurdu demek, vahdettin götü boklu anlaşmaların altına imza atarken, 12 adayı koruyamıyoruz diye italyaya verdiğimiz zamanlar Atatürk içerden ülkeyi bölmeye yardım amaçlı Cumhuriyet i kurdu...

bir siktirin gidin buradan (her banı göz önüne de alırım bu lafı kendisine cevap olarak bir admin de alınsa)

Cumhuriyet i Çanakkale ile Kurmadık ama Yaşadığın ülkenin sınırları, Laik Türkiye Cumhuriyet nin önü bu savaşın sonucu ile belli oldu...

--

Hocam senden  mantıklı cevap beklerdim.Yahudiler'in inandıklarıyla Bizim inandıklarımız aynımı ? Din,İman olmasa bu kadar süre Anadolu'da aha.. bırakırlardı bizi.
    Resim veriyor ve susuyorum.Siz kibirlenmeye devam edin...
    http://www.yeniresimler.com/data/media/889/canakkale_namaz.jpg

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

din imanla olsaydı bende ya bütün dünyayı müslümanlar alırdı diyorum veya bütün dünyayı yahudiler aldığına göre onların dini daha doğru diye bir çelişki sundum ortaya...

seni evinden etmek isteseler 10 kaplan gücüne bürünürsün, burada vatan söz konusu 200 kaplan gücü...

hangi devlet işgal sırasında gücünün 3 katı kadar mücadele etmemiş tarihte göster bana...

olay tamamen milliyetçilikte...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

forumlarını siqim onların .

Sessizliğin içinden yürüyen horoz sesleri
    Beni ölüm yeşiline götürüyor
    Vardım zaten varacağım yere
    Yalnızlık
    Bütün perdeleri kaldırmış bütün pencereler
    Son bir ışık
    Sikimin tellerini çınlatıyor yine de
    Yine de âşığım yine de âşık

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    YesTERFoX bunu yazdı:

nasıl namaza bağladınız bu savaşı, senin vatanını elinden alacaklar sen milliyetçiliği bir yana bırakıp allah için savaşa giriyorsun süper zihniyet...

---

---

ya hocam insanları öyle küçümsüyorsunki yazında, sanki çok bok biliyorsunda öyle sölüyorsun 

ne şeriatı ne sarıklısı hoca

atatürk zihni olmasaydı o savaşı hangi mücahit alırdı? 

tanrı güç verdi diyorsun, atatürk olmasaydı bırak gücü türkiyede olmazdı

bu adam türkiye cumhuriyetini kurmak için kürt şeyhlerinin elini öpmüş adam

sen tanrı güç verdi diyorsun :)

islamla bu tür konuları kıyaslayamassın neden?

yahudiler dünyayı neden zıplatıyorlar biliyormusun

cahillerin sayesinde

şimdi sana sorsam sen neden müslümansın, niye müslümansın, müslümanlığı senmi seçtin, son peygamber kim desem ezbere sakır sıkır söliyemiceksin.

bunu söliyemeyen adamda benim ve muataba almadığın arkadaşların muhatabı değilsin .)

ordan burdan duyma 2 lafla havaya çıkıyosun. 

sana bu sözler yeter sanırım. 

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

yenildiğimiz diğer cephelerdekiler kılmıyor muydu namaz, nasıl ki başarılı birisi günde 1 büyük rakı içiyor diye "her"  günde 1 büyük rakı içen başarılı olacak diye bir kaide yoksa; başarılı olup imanı da olanlar oluyor diye her imanı olan başarılı olacak diye bir şey olamaz. yok da zaten gözünüzü kapatıp tarihe, dünyaya bakın bakalım oluyormuymuş.

Dini, çanakkale savaşı gibi büyük bir taktiksel zaferin baltalanmasında kullananları tebrik etmek lazım; Irak, yemen cephelerinde, sarıkamışta onca imanlı insana rağmen neredeydi o meşhur din çok merak ediyorum.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
Toplam Hit: 9739 Toplam Mesaj: 68