folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

yatak araştırmam lazım ama üşeniyordum burdan bir gireyim o zaman. Mondi hiç aklıma gelmemişti 3-4 firma geliyor aklıma onlara bakacaktım.

hocam magic zone 5 yatak + enza başlık + enza baza alıyorsun rahatına bakıyorsun. pişman olacağını sanmıyorum.  aklına gelen 3-4 firma bilindik popler firmalar. hepsine baktım ve bu 3 ürün için 5000'den aşağı fiyat alamadım.

Aynen direk o popüler firmalar geliyo konuyla alakalı detaylı bilgi olmayınca. bazaya başlığa gerek yok direk eski yatağın yerine alırım 200*200 lük bi tane.

@TxT , aslında yazdığını okuyunca tam tersine kurulur gibi geldi :) 3te1 az zaman değil :)

MaviGozluDev tarafından 30/Nis/21 10:56 tarihinde düzenlenmiştir

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    TxT bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

yatak araştırmam lazım ama üşeniyordum burdan bir gireyim o zaman. Mondi hiç aklıma gelmemişti 3-4 firma geliyor aklıma onlara bakacaktım.

ömrümüzün 3 de 1'ini geçirdiğimiz yatak için insan hayal kurar mı, bu benim hayalimdeki yatak :) https://www.muyusleep.com/

Visco yatak pişmanlıktır. 
    Bir yatak ya visco dur, ya ortopedik. Visco ortopedik göz boyamadır. 
    Visco yatak fıtık olma sebebidir.

İstikbal, Bellona, Mondi, Doğtaş, İnegöl, Enza Home(Yataş) her türlü mobilya sektöründe kurulum, montaj ekibi olarak çalışmışlığım vardır.
    Yatak alacak olanlara Yataş'ın yataklarını tavsiye ederim. Yatağın uzmanı tartışmasız Yataş dır.
    Sağlığınız için Prestige Prime ve Blustar öncelikli tavsiyemdir.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı
    TxT bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

ömrümüzün 3 de 1'ini geçirdiğimiz yatak için insan hayal kurar mı, bu benim hayalimdeki yatak :) https://www.muyusleep.com/

İstikbal, Bellona, Mondi, Doğtaş, İnegöl, Enza Home(Yataş) her türlü mobilya sektöründe kurulum, montaj ekibi olarak çalışmışlığım vardır.
    Yatak alacak olanlara Yataş'ın yataklarını tavsiye ederim. Yatağın uzmanı tartışmasız Yataş dır.

Birader böyle üretilen kimyasal yastıktan kime ne fayda gelir anlamıyorum. Aşağıdaki youtube ideosunu izleyin görürsünüz.

250 lira para verdim yastık aldım bir gece bile uyuyamadım. İnsanlara ilk kez yatınca yumuşak geliyor. Oysa kafa içine gömülüyor o sıra evet his güzel ama sonra içinde sünger olmadığı ve yaylanma hissi vermediği için betona yatıyor hissi oluyor.

https://youtu.be/pFK63k-kZek?t=9

zeybekustasi tarafından 30/Nis/21 18:26 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı
    TxT bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Visco yatak, pişmanlık'tır. 
    Bir yatak ya Visco dur, ya Ortopedik. Visco ortopedik, göz boyamadır. 

Yatak alacak olanlara Yataş'ın yataklarını tavsiye ederim. yatağın Uzman'ı tartışmasız Yataş 'dır.
    Sağlığınız için Prestige Prime ve(ya) Blustar, öncelikli tavsiyem'dir.

Birader böyle üretilen Kimyasal yastıktan kime ne fayda gelir anlamıyorum. aşağıdaki Youtube Videosunu izleyin görürsünüz.

250Lira para verdim Yastık aldım, bir gece bile uyuyamadım. İnsanlara İlk Kez yatınca yumuşak geliyor. Oysa kafa içine gömülüyor, o sıra evet his güzel ama, sonra içinde Sünger olmadığı ve Yaylanma hissi vermediği için Betona yatıyor hissi oluyor.

https://youtu.be/pFK63k-kZek?t=9

v'Alla aynen. kişiye göre değişiyor heralde. ^^`

içinde Elastik ve/veya Jel olan Yatakları ShowRoom'larda denedim ben de. tamam güzel, içine çekiyor filan ama, bir zaman sonra Boğuluyor'muşum gibi hissettim. bir de, sağa-sola dönmeye çalışınca Zorlanıyor insan.

polo'nun bir model'ini kullanıyorum. baya rahat ettim. ama bunun da yayları kılıfından çıktı sanırım. ^^D`  

(şimdi hatırladım, @RahmanDaBurada 'nın dediği Enza Home'da , onun ShowRoom'unda denemiştim,)

RitmFarbRacourci tarafından 30/Nis/21 20:47 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

BRESSER Classıc 60/900 Eq Manuel Kundaklı Teleskop 

Ben bu insanları anlamıyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

Aldığıma değil de alabilsem çok mutlu olabileceğim son 10 yıldır hayalini kurduğum bir şey var ama malesef olmadı. Şu saatten sonra da şu borçlarla imkansız.

Come On Cj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı
    TxT bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Ptestij prime aldik 2 senedir kullaniyoruz. Bel agriso yapiyor. Ilk 6 ay fena degildi. Sonralari acabba cok mu sert belimiz yataktam dolayimi agriyor diyip duruyoruz. Yataktan dolayi agriyor dusuncesindeyim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    sirri bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı
    TxT bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Ptestij prime aldik 2 senedir kullaniyoruz. Bel agriso yapiyor. Ilk 6 ay fena degildi. Sonralari acabba cok mu sert belimiz yataktam dolayimi agriyor diyip duruyoruz. Yataktan dolayi agriyor dusuncesindeyim.

Hocam bildiğim kadarıyla sert yatak bel ağrısı yapmaz. Hatta en sağlıklı yatak düz Tahtadır! Bir Japon filmin de görmüştüm, beli mahvolan bi adama doktor bilmem kaç gün düz tahta üzerinde uyuması gerektiğini söylüyordu :))

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
Toplam Hit: 33639 Toplam Mesaj: 193
eticaret alisveris