folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı
    sirri bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı
    TxT bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı/

Visco yatak pişmanlıktır. 
    Bir yatak ya visco dur, ya ortopedik. Visco ortopedik göz boyamadır. 
    Visco yatak fıtık olma sebebidir.

İstikbal, Bellona, Mondi, Doğtaş, İnegöl, Enza Home(Yataş) her türlü mobilya sektöründe kurulum, montaj ekibi olarak çalışmışlığım vardır.
    Yatak alacak olanlara Yataş'ın yataklarını tavsiye ederim. Yatağın uzmanı tartışmasız Yataş dır.
    Sağlığınız için Prestige Prime ve Blustar öncelikli tavsiyemdir.

Ptestij Prime aldik 2 senedir kullaniyoruz. Bel ağrısı  yapiyor. Ilk 6 ay fena degildi. Sonralari acaba cok mu sert belimiz yataktam dolayi_mi agriyor diyip duruyoruz. Yataktan dolayi agriyor dusuncesindeyim.

Hocam bildiğim kadarıyla Sert Yatak bel ağrısı yapmaz. Hatta en sağlıklı yatak Düz Tahtadır! Bir Japon filmi'nde görmüştüm, beli mahvolan bi adama doktor, bilmem kaç gün düz tahta üzerinde uyuması gerektiğini söylüyordu :))

arada sırtüstü  Halının üzerine yatıyorum, güzel oluyor da, günün sonunda Omuzlar ve Bel  baya bir ağrıyor. 

neticede vücudun (konumuna göre) bazı çıkıntı'ları ve girinti'leri var. uzun süre kullanımda sıkıntı olur.

özellikle sırtüstü yattığında diz arkası,bel, boyun bölgeleri altında boşluk oluyor. 

yan yattığında da Böğür ve özelde Omuz-Kafa arasında normalden fazla boşluk oluşuyor. dolgusuna göre minimum 2 yastık geliyor bu bölgeye.  

ama arada sert zemin iyi gidiyor. ^^`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Up!
    Bu konu çok güzel ya daha fazla fikir ve ürün bekliyorum.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

eşim <3

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

yakın zamanda "görece" Akıllı(^^`) bir Saat aldım. ama öyle çok da Akıllı ve Pahalı bir saat değil, yada diyemem. dâhili klasik saat Temâları var, ve güzel.  kendimiz de  temâ'lar düzenleyebiliyoruz, lâkin ben hâlen Saat'in yazılımını(firmware'ini) güncelleyemedim. bu sıkıntı. ^^` bu nedenle Temâ Ekleme Programı  çalışmıyor. 

saat'in kasası metal, üst camı plastik, ve siyah. dışarıda güneş altında kullanılmıyor, aşırı ısınıyor.tamâmen siyah ve plastik kasalı saat almayın, bilginiz olsun. vv/      ^^`,

ama yine de sevdim. ^^D` kullanırım ben bunu.  

RitmFarbRacourci tarafından 14/May/21 18:10 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

aliexpressten aldığım musluk suyunun derecesini gösteren aparat. 100 liraya almıştım inanılmaz memnunum duş alma kalitemi arttırdı. (ben 2,5 yaşında oğlum için almıştım hanım soğuk sıcak dinlemiyor basıyordu suyu)
    paperang diye termal bir yazıcı aldım. Bildiğin kasa fişi tarzı fotoğraf, yazı basıyor. Siyah beyaz fakat baskı maliyeti çok düşük olduğundan rahatça baskı alıyorum. Farklı kağıt türleri var arasında baya kaliteli baskı alabildiklerim de var. (youtube'a paperang yazınca çıkar)

Dün gece amazon kindle aldım ilerleyen günlerde onun hakkında da mutlu muyum yazarım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Hamak İskeleti
    Sökmesi, Kaldırması kolay. Hamağın bağlandığı kütükler, alttaki siyah demir gövdeye vidalı değil. Yani alan gerektirğinde veya çamaşır asmak istediğin de, tek hamle ile kütüğü ordan çekip köşeye bırakabiliyorsun. Tabi alt gövdeye çare yok. Yürürken ona dikkat etmek lazım. Bugün şöyle bir uzandım da, gözlerimi de kapadım. Meğer bizim mahalle de kuşlar ötüyormuş, o dikkatimi çekti :))

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

Holy ingiltereden aldığın alacağın ürünler var mı? Sen oraya boşuna gitmemişsindir 😅 almışsındır birşeyler 😅

Darkparadise tarafından 15/Ağu/21 00:38 tarihinde düzenlenmiştir

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    rahmandaburda bunu yazdı

Hamak İskeleti
    Sökmesi, Kaldırması kolay. Hamağın bağlandığı kütükler, alttaki siyah demir gövdeye vidalı değil. Yani alan gerektirğinde veya çamaşır asmak istediğin de, tek hamle ile kütüğü ordan çekip köşeye bırakabiliyorsun. Tabi alt gövdeye çare yok. Yürürken ona dikkat etmek lazım. Bugün şöyle bir uzandım da, gözlerimi de kapadım. Meğer bizim mahalle de kuşlar ötüyormuş, o dikkatimi çekti :))

Hamağa atlayacam diye aşağı düşme

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Bugün Hakmardan aldığım iki külo patlıcan. 

Hani alerjim var diye yiyemiyorum ama mikemmel mutlu ediyorlar aq keşke kolayca bozulmasalar ya. 

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Tulum aldım kendime gemide giymek için acayip mutlu etti beni çok işlevsel fener cebi, not defteri icin cep, dizlik takmak için yer de var hemde bahçıvan tulum. Acayip keyif veriyor bana bu tulumu giymek :d ( Tulum giyenler bilir araya kaçma muhabbeti oluyor genelde bunda o da yok :D )

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
Toplam Hit: 33702 Toplam Mesaj: 193
eticaret alisveris