folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    C10H15N bunu yazdı

eskiden 50 lirayı bir araya zor getirip istediğim bir şeyi alınca çok mutlu oluyordum şimdi aylık harcadığımın haddi hesabı yok mutluluk desen sıfır.  evi teknoloji üssüne çevirdim.

bak bi daha diycem : hani fakirdin :P 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

edit :D

niye sildin la. ^^D`

~@~

Dürbün. Hem Büyük aldım hem de Küçük. Küçük daima yanında. Büyük, Çantada çok yer kaplıyor. 

ortamdan canım sıkıldıkça kullanıyorum. bir tane de Lazer'li,Pusula'lı olup Tek El kullanılabilen ,el içine sığan, MonoOküler Dürbün alacağım. orta boy. ^^` en çok bunu seviyorum. 

var ama yeterli değil. Sırt Çantası koleksiyonu yapacağım. Brief_BackPack tarzı olanlar daha çok hoşuma gidiyor. çuval gibi olanlar çok dandik oluyor. organizetör tarzında değiller haliyle.

bildiğin Parmak Boy fener. şu odaklanabilir olanlarından. ^^D` şunun lazerli olanları olsa şahâne olacak da, anlamayanlara  lazerle işaret etmek için. ^^D bir tane ufak var, pili çok erken bitiyor. ^^D`

~@~

@RahmanDaBurada. ^^D` trambolin sonrası yürümek oldukça zor oluyor,

@RoarK . ^^D`

@zAlimAdam ^^D` son paragraflardan sar bana da.

o zaman sen çantadan anlarsın. bi sırt çantası arıyorum. hem şık olsun hem şu hırsızlığa karşı korumalı deniyor ya takınca arkası dümdüz öyle olsun, hem kollarına geçirdiğin yerler gizlenebilir olsun el çantası gibi taşınabilsin ama fazla da büyük olmasın ince ve küçük olsun. 13-14 inch notebook taşıyacak kadar olsa yeterli. var mı bildiğin böyle birşey? ben birkaç çanta bulduysam da hepsi bir arada bulamadım, bulduğum da büyüktü 16 inch laptop çantası olarak satılıyordu.

birkaç örnek atayım nasıl birşey istediğimle ilgili. örnekler genelde büyük olduğu için tercih etmediğim modeller.

https://www.hepsiburada.com/mark-ryden-laptop-notebook-sirt-cantasi-6832-siyah-anti-thief-kilitli-p-HBV00001493TH

https://www.hepsiburada.com/mark-ryden-buyuk-kapasiteli-anti-hirsiz-cok-fonksiyonlu-p-HBV000012VCBZ

https://www.hepsiburada.com/mark-ryden-laptop-notebook-sirt-cantasi-9116-siyah-usb-sarj-portlu-p-HBV00001493UJ

https://www.hepsiburada.com/mark-ryden-laptop-notebook-sirt-cantasi-5982-gri-l-p-HBV00001493SW

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

şunu bende istiyorum ya

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Iphone falan gbi herkesin bildiği şeyler değil de bilmediği birşeylerden bahsediyorum.

Not: Reklam yeri değildir.

Hemen birkaç örnek vereyim, 1. sırada sonynin 3d kamerasını seneler önce aldım ve bütün önemli şeyleri 3d çekebildiğim için hala çok severek kullanıyorum

2. örneğim Desi (başka markaların da vardır da ben bunu aldım)

Bunu takıyorsunuz, evden çıkarken otomatik kitliyor, eve girerkende kapıyı kumandadan açıyorsunuz ya da birine uygulama üzerinden uzaktan kapıyı açabiliyorsunuz gerçekten faydal

Bunlara biraz bakındım da 1 maaşımı bunlardan birine vermem gerekiyor.  Alabilecek güçte olsam zaten mutluyum demektir. :D

Edit: TBTCoin ne alemde gelişme var mı?

serhat8102 tarafından 17/Nis/21 18:28 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı`

Sırt Çantası koleksiyonu yapacağım. Brief BackPack tarzı olanlar daha çok hoşuma gidiyor. çuval gibi olanlar çok dandik oluyor. organizetör tarzında değiller haliyle.

~@~

o zaman sen çantadan anlarsın. bi sırt çantası arıyorum. hem Şık olsun hem şu Hırsızlığa karşı Korumalı deniyor ya takınca arkası dümdüz(?) öyle olsun, hem kollarına geçirdiğin yerler gizlenebilir olsun el çantası gibi taşınabilsin ama fazla da büyük olmasın ince ve küçük olsun. 13-14inch notebook taşıyacak kadar olsa yeterli. var mı bildiğin böyle birşey?

ben birkaç çanta bulduysam da hepsi bir arada bulamadım, bulduğum da büyüktü 16inch laptop çantası olarak satılıyordu.

birkaç örnek atayım nasıl birşey istediğimle ilgili. örnekler genelde büyük olduğu için tercih etmediğim modeller.

https://www.hepsiburada.com/mark-ryden-laptop-notebook-sirt-cantasi-6832-siyah-anti-thief-kilitli-p-HBV00001493TH

https://www.hepsiburada.com/mark-ryden-buyuk-kapasiteli-anti-hirsiz-cok-fonksiyonlu-p-HBV000012VCBZ

https://www.hepsiburada.com/mark-ryden-laptop-notebook-sirt-cantasi-9116-siyah-usb-sarj-portlu-p-HBV00001493UJ

https://www.hepsiburada.com/mark-ryden-laptop-notebook-sirt-cantasi-5982-gri-l-p-HBV00001493SW

Konyalı bir Çanta Üreticisinde görmüştüm. ama tam adını hatırlamıyorum. 

da, şu hırsızlığa karşı tedbir olarak, Arkasının Düz olması olayı ilginç'miş. ^^`  her şekilde çalarlar. bir de, çok parlak görünüyor bu örneklediğin MarkRyden'ın laptop SırtÇantaları.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

desi ve taşınabilir ssd'ye bayıldım.

ssd'yi alınca sanırım mutlu olurum :)

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Radyoizotop termoelektrik jeneratörü 
    RTG... Şu kendi kendine yeten cihaz olsaydi severek yilarca kulanirdim. :) Kendi kendine yeten şeyler güzel şeylerdir.

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

şu kanodan almıştım turuncu renginden, beni mutlu ediyor yazları.

..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Oregon masa saati RF ile kendisi tarih saat vs ayarlama yi ilk ogrendigimde evime ilk net geldiğinde yaşadığım duygulat

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

şunu bende istiyorum ya

ben de Sfx i çok istiyorum 

Toplam Hit: 33636 Toplam Mesaj: 193
eticaret alisveris