folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

Aldığınıza Çok Mutlu Olduğunuz Bişeyler Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Meh, pek inovasyonlu bişi yakalayamadım şu ana kadar

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı

Bilgisayar;

İngilizce öğrendim, sunucuları/sistemleri yönetmeyi öğrendim, dostlar kazandım, para kazandım ve bugün de bilgim sayesinde Tahribat'ta insanlara yardım eden bir müridim :)

wayaq hiç aklımıza gelmemişti bu :P

e başlığı hatalı atan ben değilim şıh efendi :D

Parayla değil ama Notepad++'ın verdiği verimliliği hiçbir fiziksel veya sanal nesne veremiyor bana :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

BLF Q8 el feneri.

Tasarımını (açık kaynak) Budgetlightforums üyeleri yaptı, Çinliler ise sadece üretiyor. Bu sayede çok ucuz.

4 adet 18650 batarya ile çalışıyor.

https://www.banggood.com/BLF-Q8-4x-XP-L-5000LM-Professional-Multiple-Operation-Procedure-Super-Bright-LED-Flashlight-p-1194351.html?cur_warehouse=CN

Bir de bunun lantern sürümü var, onu da öneririm. https://sofirnlight.com/blf-lt1-lantern-rechargeable-tint-ramping-2700k-5000k-new-version-works-with-your-typec-charger-p0013.html

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Başkan, başlıktaki  "mi" Soru Ek'i ayrı yazılıyor. görünce genci-yaşlısı pay^^`lamasın şimdi..^^D` 

bir de, başlık açıp 2nci mesajı alanlar için, 2nci mesajı düzenleme süresi, Sınırsız olsun. alışkanlık heralde. başlık açan, 2nci mesajı da alıyor. ^^D`

~@~

@LhaNeT.  ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 17/Nis/21 00:17 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

5 metre WS2812B şerit led aldıydım geçen ay arduinono ile monitöre ambilight yaptıydım sevindim :D

çarşamba günü ise trendyoldan deri ve yeşil polisaj macunu sipariş verdim bugün geldiler

kendime masat yaptım bıçaklarım ustura gibi oldu :D çok mutlu ettiğini söyleyemem fakat mutlu oldum istediğim keskinliğe erişince

şuan elimde 

280 / 400 / 1200 / 2000 / 5000 gritlik bileme taşları ve deri masat var macun olarakta dialux yeşl macun var bıçakları istediğim gibi yapıyor şuan :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

zaman geçtikçe merakım öldü sanırım bu konuyal farkettim herhalde. çok heves edip de aldığım ve deli gibi kullandığım, mutlu eden bi şeyim yokmuş amk :)

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı

...

çarşamba günü ise trendyoldan deri ve yeşil Polisaj Macunu sipariş verdim bugün geldiler

kendime masat yaptım bıçaklarım ustura gibi oldu :D çok mutlu ettiğini söyleyemem fakat mutlu oldum istediğim keskinliğe erişince

şuan elimde 

280 / 400 / 1200 / 2000 / 5000 gritlik bileme taşları ve deri masat var macun olarakta dialux yeşl macun var bıçakları istediğim gibi yapıyor şuan :D

Deri ve Polisaj Macunu derken, bileylemek için deriler oluyor, ondan mı yaptın? Foto'sunu paylaşabilir misin?  Kemer şeklinde Masat mı?

Masat deyince, benim aklıma Çubuk olanları geliyor. ^^D`

bu Grit kelimesi nedir ya_hu. @Ekerci de kullanmıştı.çift yüzlü bileyleme taşı için. 

(KumTaşı demekmiş. cm2'ye düşen kumtaşı miktarı mıdır acaba?)

~@~

bu arada,  piknikçi'nin biri, normal El Feneri'nin üstüne bildiğimiz-içtiğimiz ,5lt'lik Pet sularından oturtup, Lantern yapmıştı. Lümen'i az idi ama, piknik masasının etrafını bâyâ bir aydınlatıyordu. @@, ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 17/Nis/21 00:45 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

AirPods Pro

LG HBS-1100

KingSong KS-14M Unicycle

GStar BM50

Philips M3301/B

IKEA Utrustning

Miniso Termos

Counter SXH5136