Altın Oran 1,618 Belgeseli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

edit

attackatak tarafından 16/Şub/14 16:42 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

bilirim hocam ben de geçtim o yollardan =) forumdaki 4-5 yıl önceki mesajlarıma bak anlarsın =)

düşüncelerimi değiştirecek bi islam taraftarı fikirle karşılaşacağımı sanmıyorum fakat yapım gereği her zaman açıkfikirliyim. eminim güzel bi sohbet olur. birgün denk gelirsek laflarız rahat rahat. 

sağolasın görüşürüz.

Allahin ispati icindi hocam benim goruslerim :) ama farkli bi acidan yaklastigim icin burdan yazmanin luzmu yok.

Sen sagol gorusmek uzere :)

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Easx bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

bilirim hocam ben de geçtim o yollardan =) forumdaki 4-5 yıl önceki mesajlarıma bak anlarsın =)

düşüncelerimi değiştirecek bi islam taraftarı fikirle karşılaşacağımı sanmıyorum fakat yapım gereği her zaman açıkfikirliyim. eminim güzel bi sohbet olur. birgün denk gelirsek laflarız rahat rahat. 

sağolasın görüşürüz.

Allahin ispati icindi hocam benim goruslerim :) ama farkli bi acidan yaklastigim icin burdan yazmanin luzmu yok.

Sen sagol gorusmek uzere :)

benim de o zamanki görüşlerim allahın ispatı içindi ya ondan diyorum =) öyle şeyler düşünürdüm ki yarısını anlatsam islam alemi bayram eder yeni tezler bulduk diye

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gowand
    gowand's avatar
    Erkek

O nasıl Bir Mutasyoundurki İnsada Simetri Oluşturuyor Ateistlere Diyorum... Simetri Mutasyonda Olmayan Birşeydir Ve Aynaya Baktığınız Zaman Allahın Sanatı Olan Simetriyi Görebilirsiniz... Hatta Ateistlerin Çoküşünü Bile... Eğer Ortada Bir Mutasyon Olsaydı Simetri Olayı Olmazdı Çünkü Biyolojide Mutasyon Denilen Olay Simetriyi Bozan Şeydir... Yani Vücudun Sağ Tarafı Normalse Sol Tarafı Kitle Şeklidedir Ve Sürekli Bölünmektedir...

Ayrıca Mesela, bir adama denilse "dünyada ananas diye bir meyve var", adam ananasın yetişmediği bir iklimde ananası arasa tarasa bulamasa yok deyip inkar etse, halbuki diğer iklimlere baksa görecek. Ama adam ben iklimimden başka mekan tanımıyorum dediği için, bu adama ananası kabul ettirmek mümkün değildir. Bu adamın inkarı kuru inattır, hükümsüzdür, ilmi değildir, bu yüzden bu adamla uğraşmaya değmez.

with great power comes great irresponsibility ‪#‎deadpool‬
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    gowand bunu yazdı

O nasıl Bir Mutasyoundurki İnsada Simetri Oluşturuyor Ateistlere Diyorum... Simetri Mutasyonda Olmayan Birşeydir Ve Aynaya Baktığınız Zaman Allahın Sanatı Olan Simetriyi Görebilirsiniz... Hatta Ateistlerin Çoküşünü Bile... Eğer Ortada Bir Mutasyon Olsaydı Simetri Olayı Olmazdı Çünkü Biyolojide Mutasyon Denilen Olay Simetriyi Bozan Şeydir... Yani Vücudun Sağ Tarafı Normalse Sol Tarafı Kitle Şeklidedir Ve Sürekli Bölünmektedir...

Ayrıca Mesela, bir adama denilse "dünyada ananas diye bir meyve var", adam ananasın yetişmediği bir iklimde ananası arasa tarasa bulamasa yok deyip inkar etse, halbuki diğer iklimlere baksa görecek. Ama adam ben iklimimden başka mekan tanımıyorum dediği için, bu adama ananası kabul ettirmek mümkün değildir. Bu adamın inkarı kuru inattır, hükümsüzdür, ilmi değildir, bu yüzden bu adamla uğraşmaya değmez.

önce iddia ettiğin şey tüm evrenin hakimi mi yoksa ananas mı onu söyle. ananassa ben görmesem de kabul ederim söz. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    gowand bunu yazdı

önce iddia ettiğin şey tüm evrenin hakimi mi yoksa ananas mı onu söyle. ananassa ben görmesem de kabul ederim söz. 

adam diye muhattap alıp, laf anlatmaya çalıştıklarımızın akıl yaşına bak...

gowand orada mutasyon da simetri yoktur demiş. anlatmak istediğini anladın mı? adam evrim diye bir şey yoktur diyor. sen ise hala ananas dan falan bahsediyorsun.

https://www.youtube.com/watch?v=bMPnn_304mg

attackatak tarafından 16/Şub/14 19:48 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    gowand bunu yazdı

Arkadaşım bir şeyler ispatlama mücadeleniz gerçekten umrumda değil. Ortaya koyduğum argümanlar ne olursa olsun insanların sürekli hakaret, aşağılama, küçük görme veya söylediklerimle hepten alakasız bir takım argümanlarla ayar verme girişimlerinden dellenip az önce saydıklarımın dersini verdim hep. Belli başlı müritlerin beni uyarmaları üzerine artık bu tarz konularda gerçekten bir tartışma ortamı oluşmuyor ve bu başlıktaki gibi saçmasapan bir hale geliyorsa uzatmamaya özen göstereceğim.

Bu kadar yazdım çünkü şimdi söyleceyeklerimi cidden seni yermek veya bir şey ispatlamak için söylemiyorum. İnancınız ve ideolojiniz doğrultusunda söyleyeceğiniz yalan yanlış şeylere toleransım bir hayli yüksek ama bir biyolog olarak şunu istihram ediyorum ve eminim ki tarikattaki diğer biyolog arkadaşlar da aynı görüştelerdir; lütfen bilimsel verileri, bulguları, bilgileri yalan yanlış aktarmayın insanlara. Açıkça görünüyor ki ne genetik, ne moleküler, ne evrim, ne taksonomi bilgin var. Çünkü gerçekten en basitinden bir omurgasız dersi falan görmüş olsan şu yazdığına kendin gülerdin.

Kısacası, lütfen bilimden bahsederken sadece eğer gerçekten biliyorsanız konuşun. 

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    attackatak bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    gowand bunu yazdı

adam diye muhattap alıp, laf anlatmaya çalıştıklarımızın akıl yaşına bak...

gowand orada mutasyon da simetri yoktur demiş. anlatmak istediğini anladın mı? adam evrim diye bir şey yoktur diyor. sen ise hala ananas dan falan bahsediyorsun.

https://www.youtube.com/watch?v=bMPnn_304mg

http://www.youtube.com/watch?v=URJE6UkCpsY 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek

la niye Tevrat'ı korumadı da Kur-an'ı korudu diyor hatta demek ki gücü yetmemiş diyor adam haklı abi hadi açıklayın atayizler pardon müslümanlar:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    plA bunu yazdı

la niye Tevrat'ı korumadı da Kur-an'ı korudu diyor hatta demek ki gücü yetmemiş diyor adam haklı abi hadi açıklayın atayizler pardon müslümanlar:D

nerden duydun? yukarı da bu konu hakkında dünya kadar ayet paylaştım. al bir de döküman paylaşayım.

http://kloroben.blogspot.ru/2009/11/islama-gore-tevrat-ve-incil.html

her gördüğünüz sakallıyı dikkate alıp, kulaktan duyduğunuz şeyleri "aha işte kanıt!" diye gelipte burda sunmayın. araştırın...

Toplam Hit: 18595 Toplam Mesaj: 194