folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ateist Lere Sıkça Sorulan Sorular ( K )

Ateist Lere Sıkça Sorulan Sorular ( K )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    Bilader tamam aciklamani ve dusuncelerini yansitabilirsin hursun ozgursun eywallahta sunuda unutma herkese karsida saygili olmak zorundasin!!BOYLE BI GUNDE BU TIP BI KONU ACMAK SAYGISIZLIKTIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Neyi nerde ne zaman yapman gerektigini ogren once!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek

diyelim ki yok ee ne kaybederim diyorum kendime ve ;

adam gibi adam olurum             güzel ahlaklı olurum                sabaha kadar içip içip sızıpta altıma işemem               kusarken klozete kafamı sokmam          kumar borcum olmaz   elaleme rezil olmam       kimsenin namusuna yan gözle bakmam        hiçbir kızın günahına girmemiş olurum         sapkınlıktan manyaklıktan uzak dururum

hee şimdi biri çıkıp atlayacak peşin cevabını vereyim ben inanmadan da bunları yapabilirim diye

ya yeme beni birader içinde Allah korkusu barındırmayan hiçbir kişi bunları yapamaz 5 ini yapıyorsa birini yapamaz ben

Allah tan korkuyorum deyipte hala bunları yapan yok mu evet var!! ama o sadece kendini kandırıyordur azabı bilse bunları yapmaz yapamaz.. 

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    ben hayatimdan ve inancimdan gayet memnunum.Bence bu tip konulari acipta aslinda bu is soyle demek bile cok mantiksiz.bunun anlatim yolu biraz farkli olmali diye dusunuyorum.Zaten istedigimiz bilgiye istedigimiz zaman ulasip kendi dogrumuzu secebiliriz.ama bugun o gun degil

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Bence panxer yıne ınsaflı ben hz.muhammede pedofili hastası diyecek kadar saygısızınıda gördüm küfredıncede banladım :) tabı sebep o değildi ya neyse. Atesitlere bişey diyemem inanırlar ınamazlar kendılerının bileceği iş. ınansalar sevinirdim. Onlardan bi ricam var ınanmayın ama hakarette küfürde etmeyın 
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

ben cevap yazmısdım sonra konu silindi :S sonra tekrar acıldı neyse.. adam ne gün nasıl konu acacagını sizemi sorucak? siz kimsinizki hangi tarihlerde nasıl konu acıldıgına karar werip kimin durucana kimin basıp gitceine karar werionuz? ozaman adminler ne işe yarıo bu sitede?

neyse konu hakkında sunu diorm gercekden güzel cevaplar.. ama hiç biri tamamiyle yeterli deil bağzı acıkları war sadece kafa karıstırıo allahın war olmadıgını

ispatlayamıo şahsi görüşüm tabiki.. bide her ateist yok şöle arastırmısdır boyle arastırmısdır dio yha.. yalan o.. tr de şu cümlelerden ikitanesini yan yana koyabilcek

düzeydeki adamları toplasan 10 tane etmez o derece yani günümüzde ateistlik maalesef hatun ayıklamak  entel gorunmek ne bilm bi trip olarak görülüo..

ayrıca allaha isyan olsun ateist olan cok dır dio benm tanıdıklarımın coğu öyle nabcaz? 

NesTo | same shit diffirent asshole
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Daha öncede yazdım,yine yazıyorum.
    Var olmadığı kabul edilen bir şeyin ,yokluğu ispatlanamaz.
    varlığını kabul edenler var olduğunu ispatlamalıdırlar.
    Olmayan bir şeyi yok diye ispatı gidilemez.varsa şöle böle var diye ispat yoluna gidilir.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

arkadaşlar yapmayın etmeyin yalvarırım. Allaha Verilecek Birsürü hesabımız varken birde onu ınkar etmek cok büyük zulüm olucak inkar edenler icin.

Yıllar Öncesinden Haber Verilmiyormuydu Günümüzdeki Olayların Haberleri ?

Yaratılışının Nasıl Oldugunu Bilmiyorsan yada Allah'ın Bizleri Yarattıgına İnanmıyorsan Allahı inkar Edebilme Gibi bi Şansında Yok Zaten.

Kafanı bir Kaldır bak Doğan Güneşe Gece Parlıyan Yıldızlara Bunlar Tesadüf 'en Olabilirmi ?

Hergün gördügün arabalar evler Makinalar V.S. Bunlar Kendılıgındenmı oldu ? Bunları ınsanlar yaptı. degilmi ?

Kendı Kendıne Oluşan birşey Söyleyin bana. yada Kendılıgınden Ortaya Cıkan Bir madde Bir Akıl Bir Fikir Bir Hayvan yada Bir İnsan. ?

Şunu Unutmayın Rabbimin Affı Sonsuzdur. bende Zamanında Cok Isyan ettim Inanmadım yanlıs dusundum. ama sonu yok ınsanın huzurunu güvenını saglıgını veren Allah 'tır. Unutmayın Inanmayan Arkadaslar O Sizi Daima Bekliyecektir Daima Affedecektir Taaki Kıyamet Gününe ve Tövbe Edip Ona Sıgınana kadar.

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:
    -----------------------------

ben sadece

merak edenler için yazdım bunu ateistim ve sonuna kadar da böle olucam çünki hiçbir mantıklı din yok hepsi insan elinden geçmiş o yüzden böle

-----------------------------

Çok Teşekkür ederim, Benim Ateist Kardeşim. Bende Bu Atesit nedir diye düşünür Dururdum. :) Bu Arada Treasure Kardeşte ilginç fikirleri ile Uzun bir yazı ile Teşrif Etmişler Konuya Ayrı bir renk katmış. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben sitedeki kimseyi ateist olmaya çağırmıyorum kimsenin düşünceleri ile oynamak da istemediğimden gerçekleri buraya yazdım vardır yada yoktur

allah var yada yok 2sinide kanıylayamassnız yani müslümanlara göre zaten var o ayrı meseledir ama ben sadece bilmeyenler ne oldunu adam gibi öğrensin istedim

şöle bişi var Ateist demek çalıp çırpıcak allah korkusu olmayan insan deildir insan hangi dine mensup olursa olsun yada ateist olsun vicdan diye birşey vardır 

siz istediğinizi tartışın ama ben buraya merak eden olursa sorusunu yazsın ( ateist lik ile ilgili ) cevap yazabileyim diye açtım 

kopyalayıp yapıştırdığım yazı ise http://forum.ateizm2.org/index.php?  e ait tir kendim yazmadım amagerçeği budur 

ben müslümanlık olsun hırıstiyanlık olsun dinlerde mantık göremediğim için hiçbir dine inanmıyorum zorundada deilim ama şöle bişi var iyibir insanım

ve sadece allah a inanmiyorum diye yanacaksam da yanmaya razıyım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

PanxeR; ve sadece allah a inanmiyorum diye yanacaksam da yanmaya razıyım 

pekı yanmayı göze almak ap acık aptallık olmazmıydı ?

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
Toplam Hit: 12766 Toplam Mesaj: 90